Jak se dívat na italskou televizi online (RAI TV, DAZN, Sky)

Jak se dívat na italskou televizi online (RAI TV, DAZN, Sky)

Autor: Michael Smolski, 2019-09-01 20:41:25 v Průvodci


Chcete sledovat italskou televizi online? Ať už se jedná o emocionálnější komentátory ve fotbale nebo jednoduše o skutečnost, že obsah je v italštině, můžete sledovat italskou televizi online bez ohledu na to, kde jste na světě. S pomocí platforem jako Rai Play / TV, Sky a DAZN, s několika vylepšeními, protože tyto platformy v současné době fungují pouze v Itálii.

V této příručce vám ukážeme, jak oklamat tyto platformy, aby si myslely, že jste v Itálii.

Jak se dívat na italskou televizi online pomocí RaiPlay

RaiPlay je nejoblíbenější italská streamovací služba, která nabízí kombinaci sportu, televizních pořadů a filmů.

A jeho jediná italská platforma, která vám umožní sledovat italskou televizi online zdarma, zcela legálně, aniž byste museli jít na stránky plné škodlivých reklam a trhaných toků.

Jediné, co musíte udělat pro sledování italské televize online pomocí RaiPlay, je vytvoření účtu RaiPlay zdarma a oklamat RaiPlay, aby si myslel, že jste v Itálii..

Jak oklamete RaiPlayho, aby si myslel, že jste v Itálii?

Použitím VPN, která vám umožní být prakticky v jiné zemi.

Okamžitě stojí za zmínku, že bezplatné služby VPN nejsou možností, pokud chcete sledovat italskou televizi online. Bezplatné služby VPN jsou omezeny na místa, jako jsou USA nebo někdy ve Velké Británii, a musíte se připojit k italskému serveru.

Pokud však máte rádi zábavu, může být vhodné VPN přesto získat, i když není z jednoho jednoduchého důvodu zdarma správná VPN může odblokovat téměř veškerý obsah a služby, které chcete použít, ať jste kdekoli.

Už jste někdy chtěli získat přístup k určité show, která byla na Netflixu, ale na American Netflix? Chtěli jste někdy sledovat Hulu mimo USA? A co DAZN, zda italský nebo kanadský DAZN? To je druh služeb a obsahu, které může PrivateVPN odblokovat.

Vyberete server, ke kterému se chcete připojit, a to je vše. Nacházíte se prakticky na jiném místě a nyní máte přístup k obsahu, který by jinak byl ve vaší zemi zablokován.

SoukroméVPN? Není to zdarma, ale je to jedna z nejlépe hodnocených VPN služeb tam, a to s plně bezplatnou 7denní zkušební verzí bez rizika a 30denní zárukou vrácení peněz.

Stačí se zaregistrovat do našeho zkušebního období a připojit se k RaiPlay.

Klíč k odblokování RaiPlay pomocí VPN? Připojení k správnému serveru. Sledování italské televize online bohužel není tak snadné jako připojení k jakémukoli italskému serveru. Služby jako RaiPlay nebo Netflix musí uživatelům bránit v prohlížení obsahu, na který nemají právo je zobrazovat.

Proč by si měl někdo koupit předplatné Starz, aby se díval na Power v USA, pokud to může sledovat připojením k britskému Netflixu, se svým aktuálním předplatným? Problém spočívá v tom, že Netflix neplatil za práva na zobrazování typu Power na Netflixu v USA, a pokud nebudou jednat, aby zabránili uživatelům sledovat jej v USA, dostanou se do potíží. Proto většina serverů a služeb VPN nefunguje s většinou zábavních platforem.

PrivateVPN nenabízí tisíce serverů, jako je naše konkurence. Zaměřujeme se však na to, aby servery fungovaly, Konec konců, 51% uživatelů VPN jej používá pro zábavu.

Po připojení k našemu serveru podporovanému RaiPlay budete moci sledovat italskou televizi online na všech zařízeních, která podporují služby VPN.

Používáte platformu, která nepodporuje služby VPN? Bohužel to jsou platformy jako Apple TV, Roku a Chromecast. Naše doporučení? Buď si stáhněte Amazon Fire TV Stick, nebo si přečtěte naše návody k instalaci VPN na routeru, který sice není nejvhodnější možností, ale umožní vám používat VPN služby na všech zařízeních.

Jak se dívat na italskou televizi online pomocí DAZN

Pokud jde o sledování sportu, RaiPlay nabízí několik skvělých možností, ale DAZN je absolutním lídrem, pokud jde o sledování sportu online..

Není tak snadné sledovat italskou televizi online pomocí DAZN, jako je tomu u RaiPlay, ale s tím, jakmile to dokážete zjistit, budete mít také přístup k americkému a kanadskému DAZN pomocí PrivateVPN, což vám umožní přístup jen o veškerém sportovním obsahu, o který byste kdy mohli žádat.

K sledování italské televize online pomocí DAZN existují tři kroky:

  1. Kartu nechte vydat v Kanadě, Itálii nebo USA.
  2. Bláznem DAZN si pomyslete, že jste v podporované oblasti pomocí PrivateVPN.
  3. Stáhněte si aplikaci DAZN.

Chcete-li sledovat italskou televizi online pomocí DAZN, potřebujete kartu vydanou v podporované oblasti DAZN. Pokud jste z Itálie nebo jste tam v minulosti žili, možná už máte italskou vydanou kartu. I když tak neučiníte, zkuste nejprve kartu použít. V závislosti na vaší kartě a bance to může nebo může fungovat.

Pro ty, kteří právě nemají správnou kartu, doporučujeme vám podívat se na našeho průvodce, jak odblokovat italskou DAZN. Jde o to, jak nastavit DAZN hlouběji a nabízí návrhy ohledně získání správné karty. Tento průvodce vás také provede instalací DAZN na zařízení, která nejsou tak snadná, jak se zdá, že se aplikace DAZN nezobrazí v obchodech s aplikacemi zemí, které ji nepodporují..

Jak sledovat italskou televizi online pomocí Sky

Pro mnohé to bude nejméně pravděpodobný způsob, jak sledovat italskou televizi online. Jistě, může to poskytnout pěknou škálu kanálů, ale vyžaduje, abyste byli odběratelem Sky, který stojí 29,99 EUR a začíná se zvyšováním cen v budoucnosti.

Pokud jste již předplatitelem služby Sky, připojte se ke službě Sky Go, jednoduše se připojte k jednomu z privátních serverů VPN PrivateVPN Sky, což vám umožní sledovat italskou televizi online pomocí služby Sky.

Jak se dívat na italskou televizi online

Chcete se dívat nejen na italskou televizi online? PrivateVPN vám umožní přístup do co nejvíce oblastí Netflix a zároveň vám umožní přístup ke všem hlavním americkým a neamerickým platformám, jako jsou Hulu, DAZN, HBO GO, HBO NYNÍ, ESPN a mnoho dalších, o kterých si můžete přečíst na našem blogu.

A můžete zjistit sami pomocí naší sedmidenní plně rizikové zkoušky.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me