Jak se dívat na italskou DAZN mimo Itálii

Jak se dívat na italskou DAZN mimo Itálii

Autor: Michael Smolski, 2019-05-02 11:45:13 in Entertainment


Chcete sledovat italskou DAZN mimo Itálii? Možná žijete ve Velké Británii a chybí vám slyšet Serie A v mnohem vzrušivějším italském komentáři a neobviňujeme vás, britští komentátoři jsou často nudní. DAZN je neuvěřitelná platforma pro sledování sportu online, ale vzhledem k tomu, že práva na sport jsou tak komplikovaná, je k dispozici ve velmi malém počtu zemí, přičemž jedním z nich je Itálie. To je pro vás užitečné, pouze pokud jste v Itálii. Naštěstí existuje způsob, jak oklamat DAZN, takže můžete sledovat italskou DAZN mimo Itálii a my vám ukážeme, jak to udělat nejjednodušším možným způsobem.

K pozorování italské DAZN mimo Itálii existují 3 kroky:

  1. Díky tomu si DAZN myslí, že jste v Itálii.
  2. Vytvoření účtu DAZN pomocí správné karty.
  3. Oklamat obchod s aplikacemi, aby si myslel, že jste v Itálii.

Není to tak jednoduché, jak to vypadá, ale také to není tak těžké, pokud si tento krok za krokem přečtete.

Dazn si myslí, že jste v Itálii a sledujete italskou DAZN mimo Itálii

Než se budete moci zaregistrovat, musí si DAZN myslet, že jste v Itálii. Jinak dostanete pouze zprávu o tom, že DAZN není ve vaší lokalitě k dispozici.

Dostaneme se přímo do toho. K tomu potřebujete VPN. Představte si VPN jako teleportační zařízení pro váš internet. Za několik sekund můžete být v Itálii, USA nebo skoro kdekoli si přejete. Čím více serverů má služba VPN, tím více míst získáte.

V tomto případě je však důležité podívat se spíše na kvalitu než na kvantitu. Přístup k tisícům serverů se může zdát skvělý, a to až do okamžiku, kdy nebudou fungovat s DAZN, a pak vám VPN nebude mít žádnou hodnotu. Tam přichází PrivateVPN.

Pokud chcete mít tisíce serverů pro konkrétní testy, které vyžadují mnoho míst, PrivateVPN není pro vás. Pokud však chcete získat přístup k zábavě, přichází PrivateVPN s podporou italských, amerických a kanadských DAZN, BBC iPlayer, Hulu, nejvíce Netflix regionů na trhu, HBO NOW pro Game of Thrones, ITV Hub, a mnoho dalších. Pokud jde o zábavu, záleží na kvalitě více než na kvantitě a PrivateVPN je jednou z mála podpůrných služeb DAZN.

Stačí se připojit k našemu italskému serveru podporujícímu DAZN a to vám umožní sledovat italskou DAZN mimo Itálii, jakmile si založíte účet.

Vytvoření italského účtu pro sledování italské DAZN mimo Itálii

Pokud jste původem z Itálie, bude to pro vás docela snadné, protože s největší pravděpodobností již máte italskou kartu.

Pokud tak neučiníte, musíte si jednu pořídit. A to je to, co mnohým brání v používání DAZN na prvním místě. Můžete však také použít kanadskou nebo americkou kartu. Pokud tak učiníte, budete se muset místo italského připojit k správnému serveru Candian nebo americkému VPN. Důvodem, proč to můžete udělat, je především to, že můžete přepínat mezi místy DAZN za předpokladu, že používaná služba VPN podporuje.

Jakékoli návrhy na získání italské karty pro sledování italské DAZN mimo Itálii?

  1. Zeptejte se italského přítele, zda můžete použít jejich kartu, pokud pro vás mohou vytvořit účet, nebo pokud je můžete sdílet.
  2. Získejte předplacenou kartu vydanou v Itálii. Ujistěte se však, že na tom jsou peníze, protože to nebude fungovat jinak.
  3. Získejte virtuální kartu vydanou v Itálii. Ještě jednou se ujistěte, že na tom jsou peníze, protože to nebude fungovat jinak.

Stejné kroky platí, pokud chcete použít také americkou nebo kanadskou kartu.

S využitím PrivateVPN budete moci sledovat italskou DAZN mimo Itálii, jakmile budete mít účet, ale na určitých zařízeních potřebujete také aplikaci.

Jak sledovat italský DAZN mimo Itálii na zařízeních Android

Google provedl průvodce změnou vaší polohy v Obchodě Google Play.

Při změně polohy se ujistěte, že jste ji změnili tak, aby se nacházela v Itálii, ale jinak fungují i ​​Kanady nebo USA.

Jak sledovat italské DAZN mimo Itálii na zařízeních Apple

Chcete-li sledovat italskou DAZN mimo Itálii na zařízeních Apple, na rozdíl od Androidu, musíte si založit nový účet, jinak ztratíte všechno.

Odhlaste se ze svého účtu iCloud a vytvořte si nový se sídlem v Itálii nebo jinak v Kanadě nebo USA.

To vám umožní stáhnout si DAZN, a tak vám umožní sledovat italské DAZN mimo Itálii.

Samozřejmě se můžete přihlásit zpět na svůj starý účet iCloud.

Jak se dívat na italskou DAZN mimo Itálii na Amazon Fire TV Stick / Cube

Chcete-li sledovat DAZN na Fire TV Stick mimo Itálii, musíte nejprve navštívit web Amazon. To, co uvidíte, se bude lišit v závislosti na vaší aktuální poloze, ale celkově je to celkem podobné.

  1. Přejít Váš účet nebo účet & Seznamy s myší. Jinak na něj klikněte.
  2. Stiskněte tlačítko Spravujte svůj obsah a zařízení následuje změna regionu.
  3. Zapněte Amazon Fire TV Stick a stiskněte Nastavení a pak Můj účet.
  4. Zrušit registraci. Budete se muset přihlásit zpět do svého účtu.

Ve výjimečných případech budete muset při stahování DAZN pro účely ověření poskytnout informace o italské kartě, protože přesto potřebujete kartu k registraci u DAZN, nemělo by to být problém.

To je, jak se dívat na italskou DAZN mimo Itálii

Pokud jste prošli celým tímto průvodcem, gratuluji. Jak vidíte, není tak těžké sledovat italskou DAZN mimo Itálii. Stačí, když si nastavíte svůj účet.

Jste připraveni použít PrivateVPN k odblokování všech platforem, ke kterým chcete přistupovat? Připojit se k nám trvá méně než 60 sekund!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me