Jak se dívat na hru o trůny online bez ohledu na to, kde žijete

Jak se dívat na hru o trůny online bez ohledu na to, kde žijete

Autor: Michael Smolski, 2019-04-15 18:35:54 in Entertainment


Za sledování TV Game Thrones nemusíte platit těžké peníze za televizní předplatné a raději byste věděli, jak sledovat Game of Thrones online bez ohledu na to, kde žijete? Dostali jsme vás na pokrytí, protože víme, jak je kabelová televize předražená, a některé televizní předplatné neukazují ani HBO, tedy Game of Thrones, a sezónu 8 za rohem nebo již v okamžiku, kdy ji čtete, budete moci sledovat hru Thrones je nutností.

Vaše možnosti, pokud jde o sledování hry o trůny online

Pokud chcete sledovat hru o trůny online bez předplatného televizního vysílání, jsou skutečně možné pouze 2 trasy.

Buď uděláte méně etický přístup při hledání toho, jak sledovat hru tronů online „zdarma“, nebo získáte HBO TEĎ, což je předplatná služba HBO, která vám umožní sledovat všechny HBO show za předpokladu, že jste v USA.

Mimo USA? Ukážeme vám, jak zajistit, aby HBO TEĎ fungoval kdekoli na tomto příspěvku, ale předtím, než to uděláme, hovoříme také o bezplatném sledování hry o trůny a o výhodách a nevýhodách tohoto postupu..

Jo, a pokud máte v balíčku televizní předplatné s HBO, ale cestujete nebo tak, můžete získat HBO GO, který je jako HBO TEĎ, ale pro předplatitele HBO prostřednictvím kabelové televize, pokud obvykle žijete v USA a jste v Spojené státy. Ačkoli, samozřejmě, také vás provedeme, jak přimět HBO GO, aby fungoval mimo USA.

Proč byste se neměli dívat na hru o trůny online „zdarma“

Představte si, že vezmete Ferrari nebo Lamborghini a jedete to do hor. Kompletní naprostá ztráta potenciálu, správně? Sledováním hry Game of Thrones online zdarma vedete v zásadě Lamborghini Veneno do hor.

Game of Thrones season 8 bude mít největší bitvu na světě, jakou kdy viděl ve filmu nebo televizní show. 6 epizod filmové kvality. Budete se dívat na nejpokročilejší představení, jaké kdy bylo vytvořeno, ať už je to z pohledu vizuálů nebo děje. Chcete to sledovat v nízké kvalitě? Určitě ne.

A to je, pokud to dokonce najdete. Season 8 of Game of Thrones bude jednou z nejtěžších show, kterou můžete sledovat online, pokud jde o zdroje zdarma.

Pokud chcete sledovat Game of Thrones online bez ohledu na to, kde žijete, důrazně doporučujeme, abyste si HBO TEĎ. Game of Thrones je show, kterou musíte sledovat v nejlepší možné kvalitě. HBO také nabízí mnoho dalších fantastických pořadů, které si zamilujete, jakmile získáte předplatné. A ano, existuje 7denní zkušební verze, ve které můžete vyzkoušet a zjistit, zda se vám to líbí.

Jak nastavit HBO TEĎ mimo USA, abyste mohli sledovat hru o trůny online bez ohledu na to, kde žijete

Chcete-li se dívat na hry o trůny online s HBO TEW, musíte se také zaregistrovat a nainstalovat aplikaci, ale před tím musíte udělat HBO TEĎ, aby si mysleli, že jste v USA.

To je klíč ke sledování HBO TEĎ mimo USA.

K tomu potřebujete VPN.

Služby VPN vám umožňují přepínat místa tak, aby byla někde jinde, a otevírají tak obrovské možnosti obsahu. Chcete něco sledovat, ale ukáže se, že v zemi, ve které se nacházíte, není k dispozici? VPN to napraví.

Správná VPN to napraví. Klíčem je zjistit, se kterými službami VPN služba pracuje. Funguje to s Hulu, Amazon Prime, Netflix, DAZN, BBC iPlayer a ITV? PrivateVPN pracuje se všemi těmito. Jedná se samozřejmě o některé z nejznámějších geoblokovaných služeb a možná hledáte jinou službu. A tam přicházejí naše zákaznické služby. Pokud si nejste jisti některou službou, kontaktujte nás!

Lidé milují naši podporu a jsme si jisti, že ano!

Použitím PrivateVPN a připojením ke správnému americkému serveru budete moci sledovat HBO TEĎ, a tak budete moci sledovat Game of Thrones Online bez ohledu na to, kde žijete.

Pokud si chcete hru Game of Thrones sledovat online na svém stolním zařízení. Pokud chcete sledovat svůj telefon nebo televizi, pokračujte ve čtení.

Jak se dívat na hru o trůny online s HBO TEĎ na telefonu s Androidem

HBO NYNÍ se nezobrazí v telefonu Android, pokud žijete mimo USA.

Z tohoto důvodu musíte změnit umístění obchodu Google Play.

Google prochází, jak to udělat na svých stránkách.

Při změně polohy se ujistěte, že je v USA. V případě potřeby použijte generátor adresy k získání americké adresy.

To vám umožní sledovat hru o trůny online na zařízení Android prostřednictvím HBO TEĎ.

Jak se dívat na hru o trůny online s HBO TEĎ na zařízeních Apple.

Na zařízeních Apple musíte udělat opak toho, co byste dělali na zařízeních Android.

Musíte se odhlásit ze svého aktuálního účtu iCloud a vytvořit si nový s údaji v USA.

Pokud změníte pouze místo svého současného účtu, ztratíte všechno.

Po stažení HBO TEĎ se samozřejmě můžete přihlásit zpět ke svému starému účtu.

Jak se dívat na hru o trůny online s HBO TEĎ na Amazonských požárních zařízeních

Amazon Fire TV Stick / Cube je pravděpodobně nejlepší zařízení, které můžete připojit k televizoru. Je to kvůli svobodě, kterou poskytuje. Můžete si do něj například stáhnout některé služby VPN, například PrivateVPN. Nemůžete to udělat s Apple TV nebo Chromecastem.

Abyste zde mohli sledovat hru o trůny online, musíte nejprve přejít na svůj Amazonský účet ve webovém prohlížeči.

  • Přejít Váš účet nebo účet & Seznamy s myší.
  • Stiskněte tlačítko Spravujte svůj obsah a zařízení a změňte svůj region tak, aby byl v USA.
  • Přejděte na svůj Amazon Fire TV Stick / Cube.
  • Stiskněte tlačítko Nastavení následován Můj účet.
  • Zrušit registraci. Budete se muset přihlásit zpět do svého účtu.

To by vám mělo umožnit stáhnout HBO TEĎ na své Amazonské zařízení. Ve velmi vzácných případech budete možná muset odebrat svůj aktuální způsob platby a případně přidat virtuální nebo předplacenou kartu vydanou v USA..

Jak se dívat na hru o trůny online s HBO GO

To, co jsme zmínili s HBO TEĎ, do značné míry platí i pro HBO GO.

Pokud však budete v USA, nebudete potřebovat VPN, aby HBO GO fungoval.

K tomu, aby HBO GO fungoval, musíte mít HBO s TV balíčkem.

Takto můžete sledovat hru o trůny online bez ohledu na to, kde žijete

Pokud nemáte HBO se svým televizním balíčkem nebo nemáte kabelovou TV vůbec, máte dvě možnosti, můžete použít méně etickou metodu, která vám umožní sledovat hru o trůny online, ale v mnohem horší kvalitě a po mnoha výzkumech, nebo sledujete tohoto průvodce a sledujete hru trůn online s HBO GO, bez ohledu na to, kde jste.

To je na tobě.

Bylo to užitečné? Nezapomeňte se podívat na náš blog a zjistit, s čím dalším vám PrivateVPN může pomoci!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me