Jak se dívat na hru o trůnech, sezóna 8 mimo USA

Jak se dívat na hru o trůnech, sezóna 8 mimo USA

Autor: Michael Smolski, 2019-02-13 18:21:24 in Entertainment


Když strávíte 2 roky přípravou 6 epizod sezóny s lidmi, kteří ji sledovali, již tomu říkají „6 filmů“, víte, že jste v kvalitě co do kvality. A vzhledem k tomu, kolik toho ještě zbývá vědět, pokud se hned nebudete dívat na hru Game of Thrones 8, budete muset čelit spoilerům. Jak se tomu vyhnout? Okamžitým sledováním. A proto hledáte, jak sledovat hru Game of Thrones 8. sezónu mimo USA. Jako byste byli připojeni k USA bez ohledu na to, kde žijete, možná nebudete moci sledovat 8. sezónu Game of Thrones mimo USA dostatečně rychle, aby spoilery nezničily váš zážitek.

To je důvod, proč jsme udělali, jak se dívat na Game 8 of Thrones Season 8 mimo americký příspěvek.

Jaké máte možnosti, pokud chcete sledovat hru o trůnech 8. sezóny mimo USA?

Existují pouze 3 možnosti, pokud chcete sledovat Game of Thrones season 8.

  1. Sledujete to na HBO s vaším televizním předplatným. S největší pravděpodobností náklady na více než 50 EUR měsíčně. Přinejmenším 40 EUR. Také není skvělá volba, pokud hodně cestujete. HBO nabízí HBO GO, což je bezplatná služba pro lidi, kteří již mají přístup k HBO v USA, ale jste tu proto, že chcete sledovat Game of Thrones 8. sezónu mimo USA.
  2. Nelegálně to sledujete na internetu. Nyní není technicky streamování obsahu všude nezákonné, ale chcete upřímně trávit čas hledáním proudu, který funguje na webech naplněných malwarem všeho druhu? Pokud jste ochotni infikovat svůj počítač, pak je to v pořádku, ale nemýlte se, hry o trůny nebudou pro streamování stejně dostupné jako jiné pořady, a co je nejdůležitější, chcete sledovat televizní pořad, který je nejpravděpodobnější chystáte dodat něco, co ještě nebylo v show v mizerné kvalitě? Nemám.
  3. Zaregistrováte se na HBO NYNÍ, což je služba na vyžádání od společnosti HBO, která nabízí neomezený obsah od přátel HBO, ale za mnohem nižší náklady než při předplatném televizního vysílání. Ve skutečnosti byste mohli získat HBO TEĎ, Hulu, Netflix a DAZN a poskytnout vám mnohem více obsahu než v televizi, za lepší cenu, s obsahem, který chcete skutečně sledovat, jako je Game of Thrones on HBO, která je na co jste tady, nebo sportovní přenosy na DAZN.

Pokud chcete sledovat Game Of Thrones Season 8, HBO NYNÍ vám umožní sledovat ji kdykoli budete chtít, v nejlepší možné kvalitě, takže ji můžete sledovat, aniž byste museli řešit výstrahy spojlerů. Problém? HBO TEĎ mimo USA opravdu nefunguje. Koneckonců, pokud ano, pravděpodobně byste nemuseli hledat způsob, jak sledovat Game of Thrones Season 8 mimo USA.

Jak získáváte HBO, abyste mohli sledovat hru trůnů 8. sezóny mimo USA?

Záleží na tom, jak přimět HBO, aby si myslel, že jste v USA.

To je vše, co musíte udělat, abyste mohli sledovat hru Game of Thrones 8. sezónu mimo USA.

Jak to vlastně děláte?

Využitím virtuální soukromé sítě, aby byl virtuálně v USA. Je to tak jednoduché, jako vybrat americký server a jít na web HBO.

Pokud používáte správnou virtuální privátní síť. A tam přichází naše služba PrivateVPN. Nenabízíme co nejvíce serverů na trhu, ale servery, které máme, se ujistíme, že nejsou servery bez hodnoty pro lidi, kteří chtějí mít přístup k zábavě. Přemýšlejte o tom, chcete mít možnost připojení k 30 různým americkým serverům, pokud většina z nich nepracuje s některými službami, které chcete používat, jako je American Netflix, Amazon Prime nebo Hulu? Hmm.

Jde o to, že to není tak jednoduché, jako mít pouze VPN, protože skutečnost, že HBO vědí, že lidé mohou pouze použít VPN k obcházení geobloků, a tak vyvinout další úsilí, aby zabránili fungování služeb.

S PrivateVPN budete moci sledovat Game of Thrones 8. sezónu mimo USA, stejně jako u jiných služeb, které jsme zmínili dříve. A nebude to zadarmo, ale pokud chcete být legální a dívat se v mnohem lepší kvalitě, aniž byste museli procházet podivnými weby, pak HBO TEĎ je nejlepší způsob, jak to udělat, ať už v USA nebo ne. A nejlevnější metoda tam taky.

Takto můžete sledovat hru o trůnech 8. sezóny mimo USA

Buďme upřímní, Game of Thrones je nejzajímavějším vydáním roku. Ten, na který všichni netrpělivě čekají. Možná jste tady měsíce před dubnovým vydáním. Možná jste tady po tom, ať už tak či onak, pokud se chcete dívat na Game of Thrones sezónu 8 mimo USA, takto to děláte.

Jediný problém? Že nikdy nebudeme moci psát o tom, jak sledovat Game of Thrones Season 9 jako po sezóně 8, to je vše. Všechna ta léta sledování vedla k okamžiku, kdy už neexistuje žádná Game of Thrones. Možná to je důvod, proč byste měli zkontrolovat seznam některých přehlídek, které si zaslouží spousty věcí a které můžete sledovat na Netflixu v roce 2019, abyste vyplnili tuto díru poté, co je hra o trůny hotová a zaprášená.

A pokud hledáte, jak stáhnout HBO TEĎ do svého telefonu, máme k tomu také příspěvek. Doporučujeme však sledovat hru Game of Thrones na větší obrazovce a právě tam vám tento příspěvek pomůže.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me