Jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii

Jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-07-04 19:20:41 in Entertainment


Není to tak dávno, co jste museli hledat, jak sledovat Hotstar ve Velké Británii, protože zatímco to bylo oficiálně dostupné v Indii, fungovalo to všude. To se však nedávno změnilo a nejenže je dražší sledovat Hotstar mimo Indii, ale také musíte hledat, jak sledovat Hostar ve Velké Británii, protože je dostupný pouze v Indii, Kanadě a USA. Proto jsme provedli tento krok za krokem průvodce, jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii, protože zatímco oficiálně nemůžete na našem blogu pokrýt, jak odblokovat služby, které ve vaší zemi oficiálně nepracují..

Proč právě potřebujete hledat, jak sledovat Hotstar ve Velké Británii

Jak jsme již zmínili, zpočátku bylo snadné sledovat Hotstar ve Velké Británii, protože zatímco Hotstar nebyl ve Velké Británii nebo skoro po celém světě k dispozici, nebyla zavedena žádná preventivní opatření.

Něco, co by na žádné jiné platformě nebylo vidět dříve, protože platformy jako Hulu nebo DAZN fungují pouze v regionech, které jsou k dispozici. Důvodem proč? Jak musí.

Představte si, že někdo ve Velké Británii získává DAZN, aby sledoval Premier League a Ligu mistrů za přibližně 10 EUR měsíčně namísto získání úplného předplatného TV + sportů, které mohou stát zhruba 70 EUR měsíčně. Představte si někoho, kdo to dělá ve světě, kde BT Sports zaplatila více než miliardu za práva na Ligu mistrů ve Velké Británii.

Důvody, proč není snadné se zaregistrovat k jiným službám, spočívají v tom, že služby se mohou dostat do potíží, pokud lidem usnadní přístup k obsahu v regionech, ve kterých tato služba nemá právo tento obsah zobrazovat..

A to je hlavní důvod, proč musíte hledat, jak sledovat Hotstar ve Velké Británii. Hotstar vynaložil úsilí, aby zabránil lidem sledovat v zemích, kde to není podporováno, takže se nemohou dostat do potíží. Dalším důvodem bylo to, že Hotstar je neuvěřitelně levná pro lidi mimo Indii a stojí jen kolem 15 $ ročně. Vytvoření americké / kanadské verze služby s cenami 99 $ ročně umožňuje společnosti Hotstar vydělávat mnohem více peněz, než kdyby byly dostupné pouze za indické ceny..

Jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii

Upřímně řečeno, pokud chcete sledovat Hotstar ve Velké Británii, jsou příslušné kroky docela rovné.

Musíte jen přimět Hotstar, aby si myslel, že jste v USA, Kanadě nebo Indii.

Pokud tak učiníte, budete moci sledovat Hotstar ve Velké Británii.

K tomu potřebujete VPN.

Služby VPN kromě toho, že vás chrání na internetu, jsou skvělé pro obcházení bloků služeb, jako je Hotstar, Hulu nebo DAZN, protože tyto služby mohou oklamat, aby si myslely, že jste ve správné zemi.

Není to však tak jednoduché, jak získat pouze VPN a připojit se k americkému, kanadskému nebo indickému serveru, protože existují také opatření, která zabraňují lidem sledovat Hotstar pomocí VPN. A to je místo, kde PrivateVPN přichází jako služba, která nenabízí co nejvíce serverů, ale službu, která se zaměřuje na poskytování serverů, které pracují se službami, ke kterým chcete přistupovat..

Ať už chcete sledovat Hotstar ve Velké Británii nebo luxusní americký Netflix ve Velké Británii. Tím, že máme méně serverů, můžeme investovat do kvality, a proto přesně podporujeme služby jako DAZN, Hulu, Amazon Prime a nejvíce oblastí Netflix na trhu a zároveň máme méně serverů než konkurence.

Toto je samozřejmě náš blog, a proto si můžete myslet, že jsme neobjektivní. Neobviňujeme vás. A proto nabízíme 7denní bezplatnou zkušební verzi bez skrytých úlovků. Stačí se zaregistrovat a používat bez omezení, abyste se sami přesvědčili.

Naše aplikace (aktualizace iPhone již brzy) vám ukáže servery, které podporují Hotstar. Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na Hotstar nebo jinak sledovat volný obsah, který má.

V závislosti na tom, na jakém zařízení chcete sledovat, můžete také chtít získat aplikaci Hotstar, která není příliš tvrdá, ale není příliš snadné na to přijít.

Jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii na zařízeních Apple

Pokud chcete sledovat Hotstar ve Velké Británii na zařízeních Apple, jako jsou iPad nebo iPhone, nejprve se odhlaste ze svého účtu iCloud.

Poté to vytvořte nový, založený v jedné z oblastí, kde je Hotstar podporován, například v USA.

Výsledkem bude, že se v obchodě App Store objeví Hotstar.

Přitom se u svého aktuálního účtu neměňte. To povede ke ztrátě všeho.

Jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii na zařízeních Android

Upřímně řečeno, sledování z webového prohlížeče na Androidu funguje skvěle, ale jinak má Google průvodce o změně oblasti vašeho obchodu.

Pokud ji změníte v USA, zobrazí se Hotstar.

Jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii na Fire TV Stick

  • Ve webovém prohlížeči přejděte na svůj aktuální účet Amazonky.
  • Stiskněte tlačítko Účty & Seznamy následován Spravujte svůj účet a obsah.
  • Změňte svůj region tak, aby byl v USA.
  • Přejít na zařízení Amazon Fire TV. Vybrat Nastavení a Můj účet.
  • Zrušte registraci a přihlaste se zpět na svůj účet.

To vám umožní stáhnout Hotstar z Fire TV Stick.

Bohužel nebudete moci sledovat Hotstar ve Velké Británii na Apple TV, Roku nebo Chromecastu, protože nepodporují služby VPN a nechávají vás na zařízeních Fire TV Stick a Android TV..

To je, jak se dívat na Hotstar ve Velké Británii

Jste připraveni začít sledovat Hotstar ve Velké Británii? Začínáme s aplikací PrivateVPN vám zabere méně než minutu a pokud si nejste jisti službami VPN, bude vám k dispozici 7denní bezplatná zkušební verze..

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me