Jak se dívat na HBO ve Velké Británii

Jak se dívat na HBO ve Velké Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-08-23 13:01:41 in Entertainment


Chcete sledovat HBO ve Velké Británii? Hra o trůny možná skončila, to však neznamená, že HBO už nemá cenu mít. Série typu Černobylu ukazují, že HBO není jen o hře o trůny, mimochodem se vyvíjejí předzvěst GOT.

Jak to děláš? S několika triky, které vám umožní oklamat HBO.

Můžete sledovat HBO ve Velké Británii na internetu, pokud máte HBO jako součást předplatného televizního vysílání?

HBO? Není slušné britskému publiku, které již platí, že má HBO jako součást svého televizního balíčku.

Podívejte se, pro zákazníky v USA a vyberte další místa, jako je Polsko, HBO nabízí HBO GO.

Tolik pro: „Je to HBO. Kdekoli."

HBO GO? To vám umožní sledovat HBO zdarma na vašem telefonu, notebooku nebo chytré televizi, pokud je na GO nebo jednoduše mimo standardní televizní předplatné, zdarma. Pokud jste na správných místech ... A nakonec už platíte za HBO.

Pokud ale chcete sledovat HBO ve Velké Británii a nemáte jej s předplatným televizního vysílání a chcete jej sledovat online, musíte HBO získat HNED TEĎ.

Jak se dívat na HBO ve Velké Británii s HBO TEĎ

HBO TEĎ? Je to jako HBO GO, s výjimkou těch, kteří neplatí předplatné HBO.

Pokud tak již učiníte, je nám líto. Za to budete stále muset zaplatit. Je to na hovno, ale to je to, co to je.

Problém? HBO NYNÍ vám nedovolí sledovat HBO ve Velké Británii, protože v době psaní není ve Velké Británii dostupné.

Díky tomu je možné sledovat HBO ve Velké Británii nebo kdekoli, kde HBO není podporováno, a všechny níže uvedené kroky pokrýváme.

Začíná to bláznovstvím HBO, abych si myslel, že jste v USA nebo v jiném podporovaném regionu.

To provedete pomocí VPN.

VPN služby? Představte si, že máte své soukromé letadlo, které bylo schopné létat kamkoli chcete, s výjimkou několika minut. To jsou služby VPN, pokud jde o internet.

Stačí si stáhnout PrivateVPN a připojit se k serveru, který podporuje HBO, a jste tam. Celkově je to jednoduché.

I když to není tak jednoduché s každou službou, kterou se snažíte použít, a s každou VPN, kterou používáte. Například s Hulu je to mnohem komplikovanější; máme tedy k dispozici plného podrobného průvodce. Totéž platí, pokud jde o DAZN.

Proč nefunguje každá VPN? Je těžké za to odpovídat za všechny, protože existují stovky, ne-li tisíce různých služeb VPN, ale celkově je největší problém zaměřen spíše na kvantitu než na kvalitu a za to nejsou plně zodpovědné služby VPN. My jako lidé máme tendenci si myslet, že více je lepší a přirozeně jdeme na to. Díky tomu mnoho služeb jde o kvantitu jako metodu získávání zákazníků. Neděláme to na PrivateVPN. Věříme v kvalitu a nikdy nebudeme investovat do kvantity nad kvalitou, protože zatímco tisíce serverů jsou skvělé, zákazníci, kteří milují zábavu, si rychle uvědomí problémy.

To je samozřejmě snadné říci. Nakonec jsme podnikání a stejně jako každé jiné podnikání se chceme postavit způsobem, který je pro vás atraktivní. Proto nabízíme PrivateVPN zcela zdarma, bez jakýchkoli omezení, abyste si to mohli vyzkoušet a přesvědčit se sami.

Ale ať už s PrivateVPN nebo ne, v závislosti na tom, na kterém zařízení chcete sledovat, budete také potřebovat aplikaci HBO, nebo ji jinak můžete preferovat. To je to, co se budeme zabývat níže.

Jak sledovat HBO ve Velké Británii na zařízeních Apple

Zařízeními Apple máme na mysli iPady a iPhony.

Jak na to sledovat HBO ve Velké Británii??

  • Nejprve se odhlaste ze svého účtu iCloud.
  • Jakmile to uděláte, vytvořte nový v USA.
  • Stáhněte si HBO TEĎ.

Je to jednoduché, ale zároveň trochu komplikované, protože pokud se rozhodnete změnit pouze oblast svého současného účtu, ztratíte všechno. Proto je velmi důležité vytvořit nový.

A samozřejmě můžete přepínat mezi účty podle potřeby, aniž byste ztratili veškerá data.

Jak sledovat HBO ve Velké Británii na zařízeních Android

Pokud jde o zařízení Android, kroky se liší. V tomto případě musíte změnit svůj region v aktuálním účtu.

Google má skvělého průvodce. Nezapomeňte změnit svůj region tak, aby byl ve Velké Británii nebo na jiném místě, které PrivateVPN podporuje pro HBO.

Jak se dívat na HBO ve Velké Británii v televizi

Bohužel, pokud jde o sledování HBO ve Velké Británii, pokud jej již nemáte u svého televizního poskytovatele, jste velmi omezeni.

Okamžitě zapomeňte na to, že na to používáte většinu inteligentních televizorů.

HBO ve Velké Británii budou moci na vašem televizoru provozovat pouze zařízení, která používají jako Android TV nebo Amazon Fire TV Stick..

Proč? Jako standardní chytré televizory a platformy, jako jsou Apple TV, Roku nebo Chromecast, nepodporují služby VPN, a proto vám neumožní sledovat HBO ve Velké Británii na vaší televizi, dokud nebude HBO ve Velké Británii oficiálně k dispozici.

Naše řešení? Získejte Amazon Fire TV Stick nebo nějaký Android TV box / stick. Nestojí to moc a podporují služby VPN vytvářející neuvěřitelné možnosti, pokud chcete sledovat jiné služby ve Velké Británii, ať už jde o DAZN nebo Hulu..

To je, jak se dívat na HBO ve Velké Británii

Tvrdý? Není to nejtěžší. Naštěstí je docela snadné sledovat HBO ve Velké Británii, i když to samozřejmě může být mnohem snazší.

Ale dokud tomu tak není, je to vaše nejlepší střela.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me