Jak se dívat na DAZN na iPhone bez ohledu na vaši polohu

Jak se dívat na DAZN na iPhone bez ohledu na vaši polohu

Autor: Michael Smolski, 2019-02-14 09:24:27 in Entertainment


DAZN. Netflix živých sportů. Neuvěřitelná hodnota. Také velmi omezené, pokud jde o regiony. Proto hledáte, jak sledovat iPhone v zařízení iPhone bez ohledu na vaši polohu. A my jsme tu, abychom vám s tím pomohli, protože země, které nepodporují DAZN, to většinou potřebují, protože alternativy pro sledování živých sportů v těchto zemích jsou dost chudé, protože je.

Chcete znát zábavný fakt? DAZN pochází z Velké Británie, ale ve Velké Británii není podporována. To znamená, že jedinou možností, kterou máte ve Velké Británii bez tohoto příspěvku, je získání televizního předplatného. Předražené televizní předplatné. Cena za to, že budete moci sledovat některé sportovní události, které chcete sledovat. Když jsme naposledy zveřejnili příspěvek o DAZN, spočítali jsme, že za 2 měsíce televizního předplatného byste platili za první rok DAZN. Zároveň s DAZN získává mnohem větší výběr, pokud jde o obsah.

Abych byl upřímný, dostat DAZN ke sledování sportu je chytrou volbou bez ohledu na to, kde žiješ. I s tím, že je to jedna z nejtěžších platforem, protože funguje pouze v několika zemích. Provedeme vás však nejjednodušším způsobem, jak ušetřit peníze a zároveň sledovat obsah, který chcete sledovat, stojí za to.

Co se musí stát, abyste mohli sledovat iPhone na iPhone bez ohledu na vaši polohu?

Aby bylo možné sledovat DAZN na vašem iPhonu, je třeba podniknout 3 hlavní kroky.

  1. Nejprve si musíte vytvořit účet DAZN. Pokud máte to štěstí, že jednu máte, můžete tuto část přeskočit. Pokud tak neučiníte, je to nejtěžší pokusit se na iPhone sledovat DAZN bez ohledu na vaši polohu.
  2. Musíte oklamat DAZN, aby si mysleli, že jste v podporovaném umístění DAZN.
  3. Musíte si do svého iPhone stáhnout DAZN což není příliš těžké, ale také není tak snadné jako stahování jakékoli jiné aplikace.

To jsou 3 hlavní věci, které musíte udělat, pokud chcete sledovat iPhone na iPhone bez ohledu na vaši polohu. A nyní si ukážeme, jak to udělat, abyste mohli snadno sledovat DAZN na iPhone bez ohledu na vaši polohu.

Vytvoření účtu DAZN pro sledování DAZN v iPhone bez ohledu na vaši polohu

Vytvoření účtu DAZN není tak těžké. Mínus skutečnost, že musíte uvést, že se nacházíte v Kanadě, je to jako přihlásit se na jakoukoli jinou platformu. To jsou problémy potřebné k registraci.

Právě teď, abyste mohli sledovat iPhone na iPhone bez ohledu na vaši polohu, musíte se pokusit o přístup k kanadskému DAZN, aby tato metoda fungovala. A kvůli tomu musíte mít kanadskou kartu k přihlášení do DAZN.

V opačném případě se nebudete moci zaregistrovat.

Zde je několik našich návrhů, jak získat kanadskou kartu k registraci:

  • Zeptejte se přítele, který má vydanou kartu Candian, pokud vám může vytvořit účet. V případě potřeby je zaplaťte, nebo nabídněte, že se o ně podělíte.
  • Kupte si předplacenou kanadskou kartu. To může vyžadovat čekání. Nezapomeňte, že na to musí být peníze.
  • Získejte virtuální kartu vydanou v Kanadě. Pravděpodobně nejrychlejší metoda, ale s menší šancí na úspěch.
  • Nabídněte někomu, kdo má DAZN výměnu „služby za službu“, kde jim poskytnete podrobnosti o svém Netflixu nebo jiných službách a poskytnou vám podrobnosti o DAZN.

Jde o to, že nebudete moci založit účet DAZN, dokud neuvedete DAZN do pomyšlení, že jste na podporovaném místě, v tomto případě v Kanadě..

Jak oklamat DAZN, aby si myslel, že jste v podporované oblasti, abyste mohli sledovat DAZN v iPhone bez ohledu na vaši polohu

Registrace je nejtěžší součástí získání DAZN, ale je to vlastně klamání DAZN, které je nejdůležitější.

A celkově není příliš těžké oklamat službu, aby si myslela, že jste někde, kde nejste, protože vše, co potřebujete, je VPN, následovaná několika jednoduchými kliknutími.

Ale sport, právo na sport, to je drahé a držitelé práv nechtějí, aby někdo ve Velké Británii používal DAZN k sledování Premier League nebo Champions League. Například BT Sports zaplatila za práva na Ligu mistrů přes miliardu. To je hodně peněz. A proto musí společnost DAZN zabránit zákazníkům v využívání jejich služeb v zemích, kde jejich služby nejsou podporovány, protože na to vyvíjí obrovský tlak ze strany jiných společností..

DAZN tedy pracuje pouze s velmi omezeným počtem služeb VPN, jako je PrivateVPN, což je také nejlépe podporovaná služba, pokud jde o Netflix, s podporou většiny regionů Netflix na trhu, jak testovala společnost Comparitech..

Nejprve se musíte zaregistrovat do PrivateVPN a poté jej stáhnout do App Store a poté se připojit k jednomu z kanadských serverů, které máme. Ne všichni fungují, ale s nějakou rychlou zkouškou a chybou zjistíte správný server, který vám umožní přístup k webu k registraci, ale také sledovat DAZN na vašem iPhone.

Instalace DAZN na iPhone pro sledování DAZN na iPhone bez ohledu na vaši polohu

Máte účet. Máte nástroj k oklamání DAZN. Nyní je posledním krokem ke sledování DAZN v iPhone bez ohledu na vaši polohu jeho instalace.

Není to příliš snadné. Ne moc těžké. Vyžaduje to pouze vědět, co dělat.

Chcete-li nainstalovat DAZN, musíte přejít na kanadský App Store.

  • Chcete-li se připojit k kanadské verzi App Store, musíte odhlaste se ze svého účtu iCloud.
  • Po odhlášení musíte vytvořte si nový účet s vaší polohou v Kanadě.
  • Nakonec si stáhněte DAZN a samozřejmě, SoukroméVPN které si můžete stáhnout téměř na libovolném místě, a poté, co tak učiníte, se přihlaste zpět do svého starého účtu.

Důvodem, proč nemůžete přepínat pouze oblasti ve svém účtu, je to, že pokud tak učiníte, ztratíte všechno, co máte. Proto je důležité vytvořit si nový účet.

Takto můžete sledovat DAZN na iPhone bez ohledu na vaši polohu

Není to jednoduché, ale také to není tak těžké.

Pokud znáte kroky, které jsme právě sdíleli.

A pokud chcete vědět, jak nastavit DAZN na zařízeních Android nebo jiných, připravili jsme průvodce, jak nastavit DAZN na jakémkoli zařízení ve Velké Británii, které funguje i po celém světě..

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me