Jak se dívat na DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi

Jak se dívat na DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi

Autor: Michael Smolski, 2018-08-28 10:39:13 in Entertainment


Není tu nic jako sledovat živé sporty na velké obrazovce, takže pokud hledáte způsob, jak sledovat DAZN na Amazon Fire TV Stick, uskutečnili jste správné volání. Živé sporty nejsou televizní show. Úroveň emocí je jen na úplně jiné úrovni. Zvláště pokud hraje váš oblíbený tým. A DAZN? DAZN je streamingová platforma, která vám umožní legálně a ve vysoké kvalitě sledovat největší sportovní události na této planetě.

Úlovek? V každé zemi to nefunguje, ve skutečnosti dokonce ani v USA. Skvělá zpráva? Víme, že sledujete DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi! A my vám pomůžeme!

Chcete-li sledovat DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi, musíte nejprve být schopni nainstalovat aplikaci

Co je na instalaci aplikace tak těžké? Pokud chcete sledovat DAZN na Amazon Fire TV Stick, je to určitě nejtěžší část.

Pokud se nenacházíte v zemích podporovaných společností DAZN, kterými jsou Kanada, Německo, Itálie, Rakousko nebo Japonsko, DAZN se nebude zobrazovat v Amazon Appstore na vaší Fire TV. A zatímco na počítači můžete sledovat DAZN přímo z webového prohlížeče, nemůžete to udělat na Fire TV Stick. Obdržíte pouze upozornění, abyste získali aplikaci DAZN.

Chcete-li sledovat DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi, musíte aplikaci nejprve získat. A proto musíte změnit umístění svého Amazonského Appstore. Kanada? Na Amazonu nemá exkluzivní obchod. Nebudete tedy moci stáhnout DAZN, pokud sídlíte v Kanadě na Fire TV Stick, protože pro Kanadu není žádný obchod. V Německu je ale exkluzivní obchod a za to byste měli jít.

Chcete-li přepnout zemi Amazon Appstore, musíte nejprve navštívit web Amazon. Nyní se tento krok bude v závislosti na vaší poloze mírně lišit, ale v každém případě musíte přejít na stránku Amazon. Americký Amazon řekne Účty & Seznamy mezitím bude britský stát Váš účet. Ať už to říká cokoli, klikněte na něj a jděte na Váš obsah a zařízení.

Tam musíte změnit svou polohu tak, aby byla v Německu. A nezadávejte jen „sfdajhhfja“ a očekáváte, že se jedná o platnou adresu. Určitě potřebujete německé poštovní směrovací číslo, takže stačí vyhledat německého generátoru adres na Googlu.

Vaše karta může být problém. Někdy stačí změnit nastavení vaší karty v nastavení Amazonu, a to bude stačit pro stažení DAZN, ale to nebude fungovat u všech karet. Někdy musíte získat předplacenou / virtuální kartu z Německa. Pokud budete mít štěstí, můžete se zeptat přítele. Pokud najdete bezplatný, ať už se používá k testování nebo z bezplatného webu, který je vše, co potřebujete. Vaše karta nemusí být ověřena ani nemá peníze. Musí to být pouze karta vydaná v Německu.

A pokud jste v bance, která je německou společností, použijte ji.

Upřímně řečeno, existuje spousta německých bank online, které si můžete bezplatně zaregistrovat. Stačí pár rychlých vyhledávání na Googlu.

Pokud nic z toho nefunguje, ujistěte se, že jste smazali své německé platební metody.

Platební situace je důležitá, protože vidět DAZN v Amazonském Appstore nestačí, protože obdržíte zprávu, že musíte aktualizovat fakturaci, pokud nemáte německý způsob platby.

Po aktualizaci všeho, co potřebujete aktualizovat, musíte zrušit registraci Amazon Fire TV Stick, abyste mohli vidět DAZN v Amazon Appstore. Chcete-li to provést, na kartě Fire TV Stick přejděte na Nastavení následován Můj účet a stiskněte Zrušit registraci. Amazon vám dá pokyny, jak k tomu dojde. Postupujte podle nich a nezapomeňte se zaregistrovat do německé verze obchodu zadáním kódu, který jste dostali na konci, do německé verze webu Amazon.de/code.

Blázni DAZN do myšlení, že jste v Německu, abyste sledovali DAZN na Amazon Fire TV Stick

V konečném důsledku je získání aplikace DAZN pouze problém na Fire TV Stick. Skutečný problém všude způsobuje, že společnost DAZN si myslí, že jste v podporované zemi. VPN je způsob, jak to udělat. Pokud nevíte, co je to VPN, jedná se o virtuální soukromou síť, a když se k ní připojíte, v závislosti na službě, kterou používáte, můžete být prakticky kdekoli na této planetě, kam si přejete, prakticky.

A to znamená, že s VPN můžete být prakticky v Kanadě, aniž byste v Kanadě nikdy šlápli.

Až na to, že lidé v DAZN nejsou hloupí a vědí, že mají práva na streamování obsahu a že lidé, kteří tato práva dávají, by nebyli šťastní, kdyby lidé mimo země, v nichž má DAZN práva na streamování, používali DAZN, a proto zajišťují ani VPN s tím nepracují.

PrivateVPN s tím pracuje. Pokud se připojíte k našemu Kanada - Toronto 2 server, DAZN bude fungovat. A ne jen práce, bude to fungovat stejně hladce jako bez VPN. Někteří lidé, kteří jsou si vědomi VPN, předpokládají, že zpomalují vaše připojení. Některé společnosti ano. Netvrdíme, že to zrychlíme, ve skutečnosti řekneme, že pokud je váš internet kecy, vaše zkušenost s DAZN bude s největší pravděpodobností kecy.

Poskytneme vám však rychlosti, které jsou velmi blízké vašim současným rychlostem, protože většinu naší internetové kapacity nakupujeme přímo od poskytovatelů přenosu IP, nikoli od hostingových společností, což vylučuje jakékoli omezení od hostingových společností..

S PrivateVPN můžete sledovat DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi, ale také potřebujete účet, který nás přivede k dalšímu kroku.

Nastavení účtu pro sledování DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi

Nemysleli jste si, že můžete sledovat DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi bez účtu? Věděli jste??

Je to jako první krok. Není to tak jednoduché.

Registrace je jednoduchá. V Kanadě poskytujete fakturaci atd. V ideálním případě, protože budete používat kanadskou verzi webu. Můžete také použít německou fakturaci, kterou jste použili s Amazon Appstore, ale zkuste použít kanadskou fakturaci. DAZN je samozřejmě placena, takže pokud již nemáte účet, musíte mít na svém způsobu platby peníze.

Doporučujeme, abyste se obrátili na Kanaďana! Jsou to opravdu milí lidé! Pokud ne, získejte předplacenou kartu z Kanady, ať už je virtuální nebo skutečnou. A posílejte na to peníze. A konečně, zaplaťte, a pak jste uvnitř. Takto sledujete DAZN na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi!

Sledujte DAZN na Amazon Fire TV Stick

Chcete sledovat Dazn na Amazon Fire TV Stick v jakékoli zemi na této planetě? Udělali jste dobrý hovor a chtěli byste přivést sport na větší obrazovku, aniž byste museli platit za nedostatek obsahu v televizi. A my? Pomůžeme vám používat DAZN odkudkoli na této planetě.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me