Jak se dívat na DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste

Jak se dívat na DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste

Autor: Michael Smolski, 2018-09-26 10:40:47 in Entertainment


Mnoho sportovních akcí se právě chystá. Chcete vědět, jak se dívat na DAZN mimo Kanadu, abyste mohli sledovat jakýkoli sport a zápas, který si přejete, aniž byste museli platit za televizní předplatné, které vás omezuje na sledování nejžádanějších her. Ne každý podporuje skvělé kluby. Proč byste měli platit, abyste se nemuseli dívat na svou klubovou hru?

DAZN je Netflix sportů. Vyberete si, co chcete sledovat. Nikdo pro vás nevybere.

Kromě DAZN si vybere, kdo může DAZN sledovat. Většinou na základě toho, kde to v současné chvíli dává konečný smysl nejvíce. A pokud nejste v Kanadě, Itálii, Německu, Rakousku, Japonsku nebo dokonce ve Švýcarsku, DAZN pro vás nebude fungovat. Znamená to, že jej nemůžete použít? Se správnými nástroji a znalostmi, které můžete, jsme tady, abychom vám pomohli sledovat DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste.

Co se musí stát pro vás Sledujte DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste

Když jste byli mladší, falešně byste věk procházeli na stránky, které byly starší 16 let. Oklamali jste systémy, ale dostali jste se dovnitř. Musíte také oklamat DAZN kromě vašeho věku, ale vaší polohy. A to je mnohem těžší dělat, jak jen můžete říct, že jste v Kanadě a očekáváte, že DAZN bude fungovat.

Existují speciální systémy, které kontrolují vaši polohu a Pokud jste mimo podporovanou zemi, dostanete zprávu, že nejste ve správné zemi.

Chcete-li sledovat DAZN mimo Kanadu, musíte si uvědomit, že jste v Kanadě. A to prostřednictvím virtuální privátní sítě známé také jako VPN. Síť VPN vám umožní být v různých zemích, aniž byste tam byli, za předpokladu, že zde používaná služba obsahuje servery.

SoukroméVPN? Má servery v Kanadě. Ale ... nejde jen o server. Důvodem omezení umístění je především to, že za ním je nějaký motiv. V tomto případě? Je to tlak držitelů práv.

Proč by BT platila 1,18 miliard GBP za výhradní práva na Ligu mistrů ve Velké Británii, pokud by se nevylučovala kvůli někomu, kdo používá ve Velké Británii DAZN? Proto je těžké sledovat DAZN mimo Kanadu a další podporované země.

PrivateVPN však má funkční server DAZN. Říká se tomu Toronto 2. Po absolvování 30 sekundové registrace a přihlášení k našemu klientovi se připojte k serveru Toronto 2 a DAZN bude fungovat. Nějaký jiný server z naší služby nebo jiná služba? Obdržíte stejnou zprávu jako předchozí, ale navíc o vypnutí VPN.

Takže to? Spíš ne. Pokud již nemáte účet DAZN a plánujete sledování ve webovém prohlížeči namísto telefonu nebo Fire TV Stick / Cube.

Chcete-li sledovat DAZN mimo Kanadu, musíte nejprve projít registrací

Tohle je těžké.

K tomu nemůžete použít žádnou kartu.

Chcete-li sledovat DAZN mimo Kanadu, musíte mít kanadskou kartu.

Jak si ho pořídíte? Nejjednodušší metodou by bylo pravděpodobně koupit si předplacenou kartu v Kanadě a odeslat ji pro sebe. Rychlejší metoda by spočívala v nákupu virtuální karty. Google pro jednoho.

Nejpraktičtější metoda však? Požádejte někoho v Kanadě, aby vám dal účet. V případě potřeby zaplatte navíc nebo jim nabídněte využití účtu.

Pokud něco neuděláte, nebudete se moci zaregistrovat. A pokud se nemůžete zaregistrovat, možnost sledovat DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste přes VPN, bude pro nic za nic.

A pak je tu problém se stahováním aplikací. Teď to projdeme.

Sledujte DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste v systému Android

Aplikaci byste si mohli stáhnout z náhodného zdroje na internetu, ale zařízení byste vystavili riziku. Nevíte, co je vysazeno v aplikacích, které nepocházejí z oficiálních zdrojů.

Bezpečným způsobem je stažení z Obchodu Play, ale jakmile to zkusíte, uvidíte, že DAZN nikde nenajdete v Obchodu Play ve vašem místě..

Proto musíte změnit umístění Obchodu Play.

 • Jít do payments.google.com a klikněte na Nastavení.
 • Stiskněte na Země tab.
 • Vyberte Kanadu nebo jiné podporované umístění podle DAZN. Nezapomeňte uvést skutečnou adresu. Můžete najít náhodný s generátorem adres.
 • Předložit a jít do Nastavení na vašem zařízení následuje Aplikace kde potřebujete najít Google Play obchod a stiskněte Vynucené zastavení.
 • Nakonec přejděte na Úložiště a klepněte na tlačítko velkými písmeny, které uvádí CLEAR DATA.

  Pokud není DAZN k dispozici ke stažení, opakujte Force Stop a CLEAR DATA.

Sledujte DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste na iOS (iPhone + iPad)

Pokud chcete na svém zařízení iOS sledovat DAZN mimo Kanadu, ať už se jedná o iPhone, iPod nebo iPad, nemůžete jednoduše změnit svou polohu jako na Androidu, protože ztratíte všechno, co jste kdy koupili.

 • Místo toho musíte nejdřív odhlásit se účtu iCloud a přejděte na kartu iCloud na stránce Nastavení kde uvidíte tlačítko o vytvoření nového účtu.
 • zmáčkni to.
 • Ať je to v Kanadě nebo v jiné podporované zemi.
 • Při zadávání adresy nezapomeňte použít skutečnou adresu. Jeden můžete získat od generátoru adres.
 • Po vytvoření nového účtu byste měli být schopni najít a stáhnout DAZN.

Sledujte DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste na Fire TV Stick / Cube

Udělali jsme na to samostatný příspěvek, protože je to upřímně docela komplikované, ale pokud chcete sledovat DAZN na velké obrazovce, Fire TV Stick / Cube je pravděpodobně vaše nejlepší sázka.

Jednoduše řečeno, změna umístění se liší v závislosti na obchodu, ale jedna věc je jistá, musíte změnit svůj obchod tak, aby byl v Německu, protože Kanada nemá specializovaný obchod, což znamená, že Německo je pro stahování DAZN nejlepším záběrem..

 • Prvním krokem ke sledování DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste na Fire TV Stick / Cube, je přejít na web Amazon.
 • Americký Amazon uvede Účty & Seznamy pod tvým jménem mezitím uvede ten britský Váš účet. Ať už to říká cokoli, klikněte na něj a jděte na Váš obsah a zařízení.
 • Tam musíte změnit svou polohu tak, aby byla v Německu, se skutečnou adresou. K tomu použijte generátor adres.

K tomu však potřebujete německou kartu nebo bankovní účet. Pokud používáte N26 v Evropě, která je online bankou, bude to fungovat. Kromě toho možná budete muset získat předplacenou kartu nebo virtuální kartu nebo můžete mít problém se stahováním DAZN. Objeví se, ale při stahování se zobrazí chyba. A ujistěte se, že jste odstranili všechny karty, které nebyly v Německu vydány. Můžete je přidat později.

A oh, když změníte adresu, musíte znovu zaregistrovat svůj Amazonský účet na Fire TV Stick / Cube. Jít do Nastavení následován Můj účet a uvidíte možnost odhlásit se

To je, jak sledovat DAZN mimo Kanadu bez ohledu na to, kde jste

Samozřejmě je třeba si na všech těchto zařízeních stáhnout aplikaci PrivateVPN. Víš, jak to udělat, doufáme.

Pokud vaše zařízení není v tomto seznamu uvedeno, kontaktujte naši oceněnou zákaznickou podporu. Pomůžou vám.

A pokud vás zajímá, Chromecast není podporován, protože s Chromecastem nefunguje žádná VPN.

Užívat si!

Napsal Michael Smolski.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me