Jak se dívat na BBC v zahraničí v roce 2019

Jak se dívat na BBC v zahraničí v roce 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-02-13 10:56:06 in Entertainment


Chcete se dívat na BBC v zahraničí v roce 2019, ale kdykoli jdete do BBC iPlayeru, který je online hráčem BBC, dostanete informaci, že „tento obsah není ve vaší zemi dostupný“ a nemůžete? To je to, pro co tento blog slouží, k vyřešení vašich problémů, které přicházejí s tím, že jste na nesprávném místě v nesprávný čas.

Ať už jste jen 5 minut od Nothern Irska nebo po celém světě, pokud budete postupovat podle tohoto průvodce, budete moci sledovat BBC mimo Spojené království v roce 2019.

Ale proč nemůžete sledovat BBC iPlayer v zahraničí na prvním místě?

Jde o práva na obsah. BBC nemá práva ukázat některé materiály, které mimo Spojené království zcela nevlastní. A část obsahu, který vlastní? BBC podepsala exkluzivní smlouvy s jinými televizními kanály nebo platformami o výhradním přístupu k nim v zemích mimo Spojené království. Znamená to, že je to jen složitá situace, a zatímco BBC by mohla udělat něco pro to, aby byla BBC přístupnější, stálo by to hodně.

A proto vám přinášíme řešení, jak sledovat BBC v zahraničí v roce 2019, řešení, které BBC nemůže sdílet.

Co musíte udělat, abyste mohli sledovat BBC v zahraničí v roce 2019?

Chcete-li sledovat BBC v zahraničí v roce 2019, musíte pouze oklamat BBC, aby si mysleli, že jste ve Velké Británii, kde BBC pracuje. Je to tak jednoduché.

Samozřejmě, že to není tak jednoduché, jak se zdá, jako by jste jinak nemuseli hledat, jak sledovat BBC v zahraničí v roce 2019, ale není vůbec složité dělat to, jakmile znáte kroky.

 1. Nejprve si musíte vytvořit účet BBC. Je to jako registrace na jakýkoli jiný účet. Nezapomeňte jako svou polohu vybrat Spojené království a později, pokud budete požádáni o zaplacení televizní licence, vyberte také.
 2. Chcete-li sledovat BBC iPlayer mimo Spojené království v roce 2019, musíte si BBC myslet, že nejste v zahraničí.
 3. Pokud k tomu chcete přistupovat, musíte do svého mobilního zařízení nainstalovat aplikaci BBC iPlayer.

Druhý a třetí krok nejsou tak snadné, jak se zdá. Klamat službu není na prvním místě nikdy tak snadné a dobře, při instalaci BBC iPlayeru je to snadné, pouze pokud je váš obchod právě zaregistrován ve Velké Británii.

Jak oklamat BBC sledovat BBC v zahraničí v roce 2019

Jde to prakticky o změnu vaší polohy. To je jediný způsob, jak toho dosáhnout, pokud nechcete fyzicky jít do Velké Británie.

Chcete-li sledovat BBC v zahraničí v roce 2019, musíte použít VPN, což je virtuální soukromá síť. To vám umožní být prakticky na místě, ve kterém nejste, fyzicky.

V tomto případě musíte být ve Velké Británii prakticky, abyste mohli sledovat BBC v zahraničí v roce 2019.

Jakou službu k tomu používáte? PrivateVPN je jeden z mála, který pracuje s BBC iPlayer. Líbí se BBC si jsou vědomi existence služeb VPN, a proto se soustavně snaží zabránit jejich fungování. PrivateVPN má fungující britské servery pro BBC, ale také podporuje většinu regionů, pokud jde o Netflix, což znamená, že můžete získat přístup k nejširší knihovně Netflix tam s použitím PrivateVPN. A ano, dokonce i DAZN je podporován PrivateVPN. Nedávno jsme zveřejnili příspěvek o tom, proč není DAZN k dispozici ve Velké Británii a v mnoha dalších zemích, což ukazuje, jak to zajistit. Je to však mnohem komplikovanější průvodce.

Jak nainstalovat BBC iPlayer na mobilní zařízení a sledovat BBC v zahraničí v roce 2019?

Zdá se, že je vše mnohem jednodušší na stolních zařízeních než na mobilních zařízeních. Musíte mít aplikaci BBC iPlayer, kterou můžete sledovat na mobilních zařízeních, a to vyžaduje nějakou práci.

Jo, a také musíte získat aplikaci PrivateVPN do telefonu. Nezapomeňte na to. Ale to je snadné stáhnout.

Instalace zařízení BBC iPlayer na zařízení Android ke sledování BBC v zahraničí v roce 2019

 • Ve webovém prohlížeči přejděte na payments.google.com následovaný kliknutím na Nastavení a na Země tab.
 • Jako svou polohu vyberte Spojené království.
 • Poté na svém telefonu přejděte na Nastavení následuje jít do Aplikace a kliknutím na Google Play obchod.
 • Zatímco tam, stiskněte Vynucené zastavení.
 • Poslední krok? Jít do Úložný prostor následovaný Google Play obchod a VYČISTIT DATA.

To by vám mělo umožnit stáhnout BBC iPlayer a sledovat BBC v zahraničí v roce 2019. Pokud stále nemůžete, zopakujte data zastavení a vymazání dat.

Instalace zařízení BBC iPlayer na zařízení Apple pro sledování BBC v zahraničí v roce 2019

Na zařízeních Apple vlastně nemůžete pouze změnit svou polohu jako na Androidu, protože touto metodou ztratíte všechno.

Místo toho se musíte nejprve odhlásit ze svého současného účtu iCloud a poté si založit nový ve Velké Británii. To vám umožní sledovat BBC v zahraničí v roce 2019 na zařízeních Apple.

Po stažení BBC můžete přepnout zpět na svůj starý účet, pokud si přejete.

Instalace BBC iPlayer na Amazon Fire TV Stick

Opravdu jste si mysleli, že bychom vás prostě nechali viset, aniž bychom vám ukázali, jak můžete sledovat BBC v zahraničí na velké obrazovce?

Chcete-li získat BBC iPlayer na Amazon Fire TV Stick, musíte také změnit umístění obchodu.

 • V takovém případě přejděte na adresu amazon.com a klikněte na Účty & Seznamy i když se to může mírně lišit v závislosti na Amazonském účtu, který již máte.
 • Ať tak či onak, poté, co jste tam šli, musíte stisknout něco podobného Obsah a zařízení.
 • Tam musíte změnit svůj region, aby byl ve Velké Británii.
 • Nakonec jděte na Amazon Fire TV Stick nebo jiná zařízení, která používáte, a jděte Nastavení následován Můj účet kde musíte zrušit registraci zařízení a poté se znovu přihlásit.

Někdy budete muset aktualizovat způsob platby pocházející z Velké Británie. Jsi za to virtuální karta. Jinak se zeptejte přítele.

A to je vše.

To je, jak sledovat BBC v zahraničí v roce 2019

Pokud chcete sledovat BBC v zahraničí v roce 2019, zda obvykle žijete ve Velké Británii nebo ne, potřebujete účet, musíte tam být prakticky a možná budete muset změnit umístění svého obchodu.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me