Jak se dívat na BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick

Jak se dívat na BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick

Autor: Michael Smolski, 2018-03-26 18:10:42 in Entertainment


Dostali jste si Amazon Fire TV Stick, protože jste slyšeli, že to může inteligentní televizi ještě chytřejší, ale přesto chtěli jste se podívat na BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV stick a nemohli. Jak je to? Pokud je zařízení tak skvělé, že na americkém Amazonu získalo přes 160 tisíc recenzí s průměrným počtem 4,5 hvězdiček 5, pak jak to nefunguje s BBC iPlayer, ale přesto pracuje s každou každou aplikací venku, zatímco většina chytrých televizí nabízí pouze určité množství aplikací?

Podívejte se, BBC iPlayer je k dispozici na Amazon Fire TV Stick. Jen ne pro všechny. Ale nemusíte být takoví „všichni“.

Proč nemůžete sledovat americký BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick na prvním místě?

BBC by mohla koupit licence, které jim umožní ukázat, co to je, že vy a ostatní lidé se snažíte sledovat na svých kanálech a platformách. BBC je ale britský rozhlas a to je demografické období, po kterém jsou. Mimo tuto oblast nikdo nezáleží. Čím více zemí chcete něco ukázat, tím více to stojí. BBC nebude mít skutečný prospěch ze zobrazování obsahu v USA. Reklama, která se vztahuje na britský trh, nemá v USA žádný přínos, takže klienti, kteří platí za reklamy, nebudou mít z takového uspořádání prospěch, takže vůbec nijak nepomáhá vůbec.

Pokud by BBC měla v této věci ukázat obsah v USA nebo v jakékoli jiné zemi, musely by utratit další peníze za licence, které vám umožní něco sledovat, ale to BBC vůbec nepřináší.. Takto přicházejí o peníze.

K online platformám lze snadno přistupovat, což je skvělé, ale proto jsou umístěny geografické bloky. S geografickým blokem nemůžete získat přístup k obsahu poskytovanému BBC, pokud nejste ve Velké Británii, protože jinak by se BBC mohla dostat do potíží. Takže pokud chcete sledovat BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick, musíte BBC přesvědčit, že jste ve Velké Británii. A to je těžké udělat, aniž by tam byl.

Není to nemožné.

Změňte zemi svého Amazon Appstore

Toto je první krok, který chcete učinit, pokud chcete sledovat televizní stanici BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick. Potřebujete aplikaci, a abyste ji mohli získat, musí vás Amazon Appstore vidět jako někoho, kdo je ve Velké Británii. K tomu potřebujete dvě věci. Musíte změnit zemi v Amazon Appstore a musíte být ve Velké Británii prakticky. Jinak uvidíte, že aplikace je „nedostupná“.

Změňte část země obchodu

Klikněte na odkaz Spravovat obsah a zařízení, který jsme právě poskytli. Najdete jej také na svém účtu na Amazonu. Přejít na Nastavení kartu a vyberte Nastavení země následován Změna. Poté zadejte novou adresu, která je ve Velké Británii. Najdete spoustu adres & generátory poštovních směrovacích čísel na internetu, stačí použít jeden z nich a získat britskou adresu a co je nejdůležitější britské poštovní směrovací číslo, které je nutné, abyste mohli pokračovat, pokud chcete sledovat BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick.

Až budete hotovi, vyberte Aktualizace a měli byste být požádáni o aktualizaci výchozího úložiště. Jakmile to všechno uděláte, budete požádáni o opětovné zaregistrování zařízení na kartě Fire TV Stick.

Nechte Appstore, abyste si mysleli, že jste v jiné zemi

Podívejte se, že to není vždy tak snadné jako změna adresy. Musíte být také ve Velké Británii. Prakticky alespoň. K tomu potřebujete VPN. A PrivateVPN poskytuje fungující VPN, pokud jde o sledování BBC iPlayer a používání Amazon Appstore. Chcete-li použít technologii PrivateVPN, musíte si nejprve vytvořit účet, který můžete provést stisknutím tlačítka Koupit v pravé horní části obrazovky. Jedná se o postup ve třech krocích a pokud zjistíte, že naše služba nefunguje, můžete získat plnou náhradu do 30 dnů. Nenabízíme bezplatnou službu, ale místo toho nabízíme rychlost, kterou bezplatné servery neposkytují. A to je důležité, pokud chcete sledovat BBC iPlayer. A máme také příspěvek o tom, proč jsou bezplatné služby VPN špatné.

Po vytvoření účtu je třeba v Fire TV vyhledat PrivateVPN. Můžete tak učinit stisknutím tlačítka mikrofonu na dálkovém ovladači Fire TV a voláním PrivateVPN, nebo můžete jednoduše hledat obvyklým způsobem, jak vyhledáváte aplikace v Amazon Fire TV.

Nainstalujte jej a poskytněte své údaje, se kterými jste si vytvořili svůj účet, a poté se připojte k britskému serveru. Pak jej musíte dát minutu nebo dvě a vyhledat BBC iPlayer. Nakonec ji musíte stáhnout.

Podívejte se na BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick

Abyste mohli sledovat BBC iPlayer v USA, musíte být vždy připojeni k správnému serveru. Nabízíme speciální server BBC a náš server UK - BBC také pracuje s BBC. Jednoduše se připojíte k jednomu z nich a měli byste být schopni sledovat BBC iPlayer v USA na Amazon Fire TV Stick a být upřímní, nejen v USA, ale po celém světě za předpokladu, že máte PrivateVPN.

Pokud chcete používat BBC iPlayer, získejte ho hned, nebo místo toho jděte do Velké Británie. Protože to jsou jediné dvě možnosti.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me