Jak se dívat na americký Netflix v Austrálii (Práce na všech zařízeních)

Jak se dívat na americký Netflix v Austrálii (Práce na všech zařízeních)

Autor: Michael Smolski, 2018-12-10 15:06:40 in Entertainment


Za předplatné Netflix platíte tolik jako Američané, ale dostanete méně než polovinu obsahu? Mluvíte o tom, že jste podvodníci, že? Co kdybyste mohli sledovat americký Netflix v Austrálii na jakémkoli zařízení? Co kdybyste mohli sledovat jakýkoli Netflix, který chcete, bez ohledu na to, kde jste? Určitě by vám to ušetřilo spoustu času hledáním obsahu, který chcete sledovat, a který je k dispozici na Netflixu, prostě ne váš Netflix.

Jakmile si tyto Figueres přečtete, budete chtít sledovat Austrálii v USA...

American Netflix? Má kolem 1157 televizních pořadů a 4593 filmů. Tato čísla se samozřejmě neustále mění, ale právě to je to, co získáte u American Netflix.

Australský Netflix? 443 televizních pořadů a 1585 filmů. Téměř ne 35% obsahu, který má americký Netflix. Naprosto šílený. Platíte za Netflix téměř stejnou cenu, ale dostanete 1/3 dostupného obsahu.

To je pořád spousta pořadů a filmů, které můžete sledovat, že? Ano, dokud se pořad nebo film, který chcete sledovat, na vašem Netflixu nenachází.

Dát věci do perspektivy, existuje nejméně 57 zemí bez Spojených států, které mají více obsahu než australský Netflix. Místa jako Guadeloupe, Martinik, Svatý Vincenc a Grenadiny a Anguilla, abychom jmenovali alespoň některé. Země, které mnoho lidí nikdy neslyšelo, mají téměř dvakrát tolik obsahu a někdy i více.

Proto byste se měli chtít dívat na amerického Netflixe v Austrálii, jinak, upřímně řečeno, nemusí to stát za to.

A my vám neukážeme, jak sledovat americký Netflix v Austrálii, ukážeme vám také způsob, jak sledovat jakýkoli Netflix, s metodou, která funguje na všech zařízeních.

Jak se dívat na americký Netflix v Austrálii

Pokud se chcete dívat na American Netflix v Austrálii, je tento krok velmi jednoduchý. Na rozdíl od Hulu nebo DAZN nemusíte procházet náročnými registračními kroky, které vyžadují kreditní / debetní karty.

Stačí si oklamat Netflix, aby si myslel, že jste v USA nebo v jiné zemi, pokud se chcete dívat na Netflix z jiné země, zatímco zatímco americký Netflix může mít největší obsah, nemá veškerý obsah.

Jak oklamete Netflixa, když si myslíte, že jste v USA?

Uděláte to tím, že jste tam, ale prakticky.

A nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je pomocí VPN.

VPN znamená virtuální privátní síť. Jednoduše řečeno, když se připojíte k jednomu ze serverů, které má VPN služba, kterou používáte, budete na místě tohoto serveru prakticky bez toho, abyste tam skutečně byli. A to odemkne spoustu možností na internetu, nejen ve spektru Netflix.

Můžete použít jakoukoli VPN pro sledování amerického Netflix v Austrálii?

Zdarma VPN služby? To znamená pomalu. To také znamená nefunkční servery.

Když hledáte, jak se dívat na americký Netflix v Austrálii, chcete vědět, jak se na to dívat, ne jak mít iluzi, kterou můžete sledovat, dokud nebudete muset čekat, až se váš film nebo televizní show vyrovnají každých 40 sekund..

Bezplatné služby jsou plné uživatelů a neinvestují do vysoce kvalitní internetové kapacity. A protože jsou tak populární a zdarma, je mnohem snazší je zacílit a zabránit jim v práci, jak nezapomeňte, Netflix není hloupý. Znají služby VPN. Není to tak snadné jako připojení k americkému serveru. Musí také pracovat s Netflixem.

A když už mluvíme o fungujících serverech, spousta lidí padne na iluzi „máme 100 amerických serverů“ nebo cokoli, co je toto číslo, když hledáme VPN. Kolik z nich pracuje se službami jako Netflix, Amazon Prime a Hulu? To je to, co musíte hledat a kterým službám VPN se vyhnout.

SoukroméVPN? Nemáme 100 amerických serverů, ale máme servery, které pracují s American Netflix. Podporujeme také mnoho dalších serverů Netflix, ať už je to ve Španělsku nebo Švédsku, protože víme, že zatímco USA mají největší obsah, nemá to všechno.

A pokud se objeví na našem blogu, uvidíte, jak přistupovat ke službám, které vyžadují mnohem více práce, než jen stáhnout PrivateVPN a používat jej.

Tato metoda nefunguje na zařízeních nepodporovaných VPN, jako je Chromecast.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me