Jak se dívat na americký netflix na letadle

Jak se dívat na americký netflix na letadle

Autor: Michael Smolski, 2018-05-30 09:23:51 in Entertainment


Je to 2018. Chcete se dívat na American Netflix v letadle, protože i když je to 2018, lety jsou stále bolestí. A to je realita. Neztrácejí se mnohem rychleji a vaše tělo by dnes pravděpodobně za letu více utrpělo, než by se vrátilo na konci 50. a počátku 60. let. Tehdy bylo létání luxusem. Teď jde o umístění na sedadlo, které zabírá nejméně místa.

Existuje však spousta způsobů, jak zapomenout na nepříjemný let, zejména kvůli tomu, že stále více leteckých společností přidává Wi-Fi. A pokud máte Wi-Fi, můžete sledovat letadlo American Netflix v letadle. Nebo upřímně řečeno, jakýkoli Netflix vůbec. Až na to, že to nefunguje. A proto jste pravděpodobně tady.

Proč pro vás americký Netflix na letadle nemusí fungovat

Pokud letíte z Ameriky do Evropy nebo kdekoli jinde, nebudete se v Americe nacházet. A to je místo, kde se váš americký Netflix stane neameričanem a dostanete „Tento titul nelze sledovat ve vaší oblasti“ druh zprávy.

Důvodem je skutečnost, že Netflix nemá právo streamovat obsah kdekoli na této planetě, což znamená, že jakmile budete mimo Ameriku, nemusí být některé pořady k dispozici.

Pokud jde o Netflix, Amerika je největší prioritou, což znamená, že každé jiné zemi chybí. Americké Netflix budete moci sledovat v letadle, pouze když vás Netflix vidí jako někoho, kdo je v Americe, a pokud tomu tak není, některé pořady, které jsou v Americe, jsou také v jiných zemích..

Velkým problémem je, že letadla létají tak rychle, že byste mohli během letu vystoupit přes několik zemí, což by vás mohlo trochu znepokojit.


Nejlepší způsob, jak sledovat americký Netflix v letadle, je přimět Netflix, aby si myslel, že jste tam, i když nejste. Tato metoda vám umožní sledovat americký Netflix bez rušení za předpokladu, že letecká společnost, se kterou létáte, poskytuje kvalitu Wi-Fi.

Jak se dívat na americký netflix na letadle

Nemůžete změnit skutečnost, že polohu neustále měníte, když jste v letadle, ale můžete si určitě nechat internet, aby si myslel, že jste neustále na jednom místě..

Jak?

Přes VPN.

VPN je virtuální soukromá síť. Někteří jej používají jako nástroj, který chrání jejich data na internetu. Někteří jej používají pro přístup k obsahu, který není v jejich zemi k dispozici.

Díky službě VPN je vaše poloha bezvýznamná. Můžete být v Brazílii nebo Polsku a stále v Americe. To je síla služby VPN. To vás může donutit být někde doslova, aniž byste tam někdy byli.

Díky tomu, co nabízí služba VPN, můžete sledovat letadlo American Netflix v letadle bez ohledu na to, kde jste.

Pokud máte správnou VPN. Bezplatná služba není možnost, protože bude příliš pomalé na streamování obsahu, který bude již pomalejší kvůli mnohem horšímu připojení k internetu v letadle, než jaké máte doma.

Připojení k americkému serveru také nestačí. Potřebujete americký server, který pracuje s Netflixem.

Viz, Netflix byl vyvíjen nátlak na všechny tyto společnosti, které poskytovaly Netflixu práva na streamování určitého obsahu v určitých zemích. Tyto společnosti nechtějí, abyste měli přístup k určitému obsahu, pokud nejste v Americe, protože přicházejí o peníze, protože jej nebudete muset sledovat různými způsoby, pokud je můžete sledovat na Netflixu. Výsledkem je, že Netflix podniká masivní kroky proti uživatelům VPN.

PrivateVPN poskytuje správnou rychlost tím, že nezpomaluje vaši síť kvůli nákupu přímo od poskytovatelů IP adres, místo jen od hostingových společností a poskytuje fungující americké servery, nikoli pouze americké servery.

Pokud se připojíte k našemu New York 1 nebo Buvol server, budete moci sledovat American Netflix v letadle. A pokud se nechcete dívat na amerického Netflixe, dostali jsme vás také. Nezapomeňte si prohlédnout celý náš průvodce Netflixem.

Jak tedy nastavíte PrivateVPN tak, aby sledoval amerického Netflixe na letadle?

  • Klikněte na toto tlačítko Koupit v pravém horním rohu obrazovky a zaregistrujte se poskytnutím plánu výběru, hesla a e-mailu a způsobu platby.
  • Stáhněte si našeho klienta tak, že přejdete na kartu Stáhnout v dolní části naší stránky.
  • Nainstalujte jej a připojte se k jednomu z amerických serverů.
  • A sledujte American Netflix v letadle bez ohledu na to, kde právě teď nebo budete.

Netflix má také skvělou funkci, která vám umožní stáhnout několik filmů a televizních pořadů na několik dní. To by mohlo fungovat s pořadem, který chcete sledovat.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me