Jak se dívat na 18/19 Ligu mistrů ve Velké Británii zdarma na internetu v HD

Jak se dívat na 18/19 Ligu mistrů ve Velké Británii zdarma na internetu v HD

Autor: Michael Smolski, 2018-09-26 09:57:20 in Entertainment


Ligu mistrů 18/19 ve Velké Británii již nemůžete sledovat v televizi zdarma, ale můžete na internetu. Většina lidí najde nelegální toky v kvalitě roku 2007, ale co když chcete sledovat ve vysokém rozlišení, legálně a aniž byste museli čekat, až se váš obsah vyrovnává každých několik minut, protože příliš mnoho lidí sleduje to, co servery zvládnou.? Tento příspěvek pojednává o tom, jak sledovat zdarma Ligu mistrů ve Velké Británii na internetu v HD.

Proč nemůžete sledovat britskou ligu 18/19 zdarma ve Velké Británii zdarma

BT získala exkluzivní práva na Ligu mistrů ve Velké Británii pro příští 3 sezónu za 1,2 miliardy GBP. To znamená, že BT je jedinou společností ve Velké Británii, která může ukázat Ligu mistrů na další 3 sezóny.

ITV a BBC to nebudou moci a to jsou platformy, které uvolnily Ligu mistrů ve Velké Británii zdarma. Nyní se samozřejmě může BT rozhodnout udělit práva BBC a ITV pro některé hry Ligy mistrů ve Velké Británii, ale BT to stojí hodně peněz, aby tato práva získala. Ve skutečnosti to přeplatili, což znamená BT nebude dávat žádná práva na zápasy pryč za levné. A to znamená, že vám více než pravděpodobné přijdou o zápasy, které chcete sledovat.

A díky tomu bude většina lidí hledat název zápasu, který se chystají sledovat, a na konci bude „zdarma“. Buď najdete web, který vypadá slibně, ale přivede vás k reklamám, které často obsahují malware, nebo najdete legitimní stream, který často přestane hrát a nemá nejvyšší kvalitu. Ale proud, který nakonec skončí, protože je schopen vidět, že někdo běží s míčem, i když si nejste jisti, kdo to je, je určitě lepší než vůbec nic v pořádku?

Máme mnohem lepší řešení!

Podívejte se na 18/19 Ligu mistrů ve Velké Británii zdarma na internetu v HD

Žijeme v roce 2018, ve světě, kde má téměř každý televizní kanál online streamovací platformu. A zdarma vysílané kanály, které samozřejmě neplatí za online přístup. Co když tedy najdete platformy, které ukazují Ligu mistrů a mají online hráče? To je to, co musíte udělat.

Jediný problém? Většina z těchto platforem má práva ukázat Ligu mistrů pouze v té zemi, na které jsou založeny, a proto blokují přístup k lidem mimo tyto země.

RTE a TV3 nebo nyní nazývané Virgin Media Two, jsou dva příklady online platforem, které vám umožní sledovat 18/19 Ligu mistrů ve Velké Británii zdarma na internetu v HD. Pokud používáte VPN ve většině případů, jste v Irsku.

Pokud nevíte, co je to služba VPN, jedná se o virtuální soukromou síť, která vám v podstatě umožňuje být na jiném místě, aniž byste tam byli, pokud jde o internet..

Tyto platformy však neukážou všechny přítomné hry. Proto byste měli jít na stránku Wikipedie se správnými držiteli Ligy mistrů. Tímto způsobem můžete najít další hráče. Pro tyto služby budete pravděpodobně také muset použít VPN. Nezapomeňte se připojit k zemi, ve které jsou kanály umístěny.

Pokud používáte PrivateVPN, budete se moci připojit k umístění VPN ve většině zemí, které ukazují Ligu mistrů, zdarma.

A tak sledujete zdarma 18/19 Ligu mistrů ve Velké Británii na internetu v HD!

Existuje způsob, který vám umožní sledovat jakýkoli zápas podle vašeho výběru, i když v angličtině.

Použijte DAZN ke sledování 18/19 Ligy mistrů ve Velké Británii bez ohledu na zápas

Víme, jaké to je, když nepodporujete špičkový tým. Možná nejste z Velké Británie, ale žijete tam. Co když chcete sledovat tým z vaší země hrát v Lize mistrů, ale nemůžete to, protože se zobrazí pouze nejoblíbenější zápasy.?

Tam přichází DAZN. DAZN je předplacená služba pro streamování sportů. Stojí to za necelých 12 liber měsíčně a zda chcete sledovat ligu mistrů 18/19 ve Velké Británii zdarma nebo zda hledáte seriál A, s DAZN můžete sledovat většinu sportovních akcí.

Pouze pokud máte VPN, i když jako DAZN není ve Velké Británii k dispozici.

S výjimkou DAZN je to mnohem složitější, protože DAZN neustále blokuje služby VPN a téměř všechny servery VPN nepracují s DAZN.

PrivateVPN je jedna z mála služeb, která podporuje DAZN. Pokud se připojíte k našemu druhému serveru v Torontu, bude to fungovat.

Pokud jde o DAZN, není to tak jednoduché jako použití VPN. Nastavení DAZN je mnohem složitější, zejména pokud jde o instalaci aplikací. Z tohoto důvodu doporučujeme přečíst si náš příspěvek o nastavení DAZN. Tato metoda funguje pro všechny země!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me