Jak rezervovat dovolenou v Íránu (i se sankcemi USA)

Jak rezervovat dovolenou v Íránu (i se sankcemi USA)

Autor: Michael Smolski, 2018-08-25 00:37:48 in Travel


Chcete si rezervovat dovolenou v Íránu? Nemůžeš. Už ne. Ať už je rezervace místa v Íránu nebo mimo něj, nezáleží na tom, bez ohledu na to, odkud skutečně pocházíte. Pokud nevíte něco, co většina lidí neví.

Představte si, že se probudíte po snění o té dovolené, že máte konečně dost peněz na rezervaci, zda se jedná o byt na Airbnb nebo o hotel na Booking.com, ať už plánujete jet do Paříže, Dubaje nebo Kanady, ale nejste schopni, protože někdo mimo Írán rozhodl, že Írán by neměl mít přístup k službám.

Tak se nedávno lidé v Íránu cítili.

„Americký sen“ přijímá sny druhých ve formě sankcí.

V PrivateVPN věříme v práva na používání internetu a zejména ve schopnost jít na dovolenou, zejména proto, že lidé nemají nic společného s činy vlády, ale přesto jsou za to potrestáni.

Ale také víme, že toto se stalo a že nemůžete situaci vrátit zpět, ale že ji můžete obejít. Vláda v Íránu již cenzuruje více než 50% dostupného obsahu.

Chcete-li rezervovat dovolenou, když jste v Íránu, musíte trik Booking.Com a Airbnb přemýšlet, že jste mimo Írán!

Nejjednodušší možnost, pokud si chcete rezervovat dovolenou, když v Íránu není samozřejmě v Íránu. Víme také, že to většina lidí nemůže udělat.

Víme také, že internet je mocným nástrojem a že je možné přimět Booking.com a Airbnb, aby si mysleli, že jste mimo Írán, když si chcete rezervovat dovolenou v Íránu.

Pokud jde o internet, musíte prostě opustit Írán.

Pokud vás Booking.com nebo Airbnb nevidí jako někoho v Íránu, Krymu, Syře nebo Severní Koreji, budou fungovat.

Jak prakticky opustíte Írán, abyste si zarezervovali dovolenou v Íránu? Používáte VPN.

VPN je virtuální soukromá síť, která nejenže šifruje vše, co děláte při změně vaší IP adresy, ale také umožňuje změnit vaši polohu. A soukroméVPN? Má servery v 56 zemích, které pracují se společnostmi Airbnb a Booking.com, nemluvě o několika serverech ve většině těchto zemí, což znamená, že pokud používáte technologii PrivateVPN, budete si moci zarezervovat dovolenou v Íránu, protože tyto platformy vyhrály “ nevidím, že jsi tam.

Ale musíte se chránit!

Irán sám zvyšuje cenzuru, což znamená, že s největší pravděpodobností budete chtít používat VPN, aby byla mimo Írán, když používáte internet protože mnoho služeb je omezeno tak, jak je, a proto jsme pro náš PrivateVPN vyvinuli Stealth režim.

I když vás VPN bude chránit, vlády, jako jsou ty v Íránu, provedou více vyšetřování, než kdybyste byli v Evropě a mohli by zjistit, že používáte VPN, a poté ji zablokovat.. Stealth režim je protokol, díky kterému je VPN server splynut s běžnými uživateli internetu, takže použití VPN je nedetekovatelné. Myslete na to jako na Wi-Fi, nevidíme jeho vlny, ale je to tam. V režimu Stealth používáte VPN, ale nikdo nevidí, že se jedná o VPN.

Kromě toho PrivateVPN přichází s 2048bitovým šifrováním s AES-256, což z něj dělá VPN s úrovní šifrování americké armády, ironicky stejný národ, který tyto sankce vymáhal.

A na tom záleží. Chcete VPN, ale nechcete jen VPN v zemi, kde vláda cenzuruje internet a zakazuje služby VPN. Aby bylo možné rezervovat dovolenou v Íránu a zároveň být plně v bezpečí, potřebujete nejlepší dostupné šifrování spolu s režimem Stealth.

Ujistěte se, že máte peněžní účet mimo Írán. Pokud však chcete rezervovat dovolenou v Íránu!

Sankce ze Spojených států se na stránky nejen ukládají. Budete mít také problémy s platbami, a proto je naprosto nezbytné, abyste měli PayPal, bankovní účet nebo kartu v jiné zemi, protože jinak nebudete možná schopni platit za hotel nebo byt, protože váš způsob platby bude odmítnuto.

Rezervujte si dovolenou v Íránu

Každý by měl mít právo jít na dovolenou. Pro některé je těžké to udělat, ale tento příspěvek ukazuje, že je to proveditelné.

Připojte se k nám hned teď a rezervujte si dovolenou v Íránu!

A nezapomeňte se podívat na náš příspěvek o tom, jak odblokovat Telegram v Íránu, protože existuje také způsob, jak to udělat!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me