Jak procházet webové filtry nastavené poskytovateli Internetu

Jak procházet webové filtry nastavené poskytovateli Internetu

Autor: Michael Smolski, 2018-05-08 09:24:29 v podnikání


Chcete vědět, jak procházet webovými filtry nastavenými poskytovateli internetu, ať už je to váš poskytovatel doma nebo váš mobilní operátor? Máte absolutně právo. Zejména v případě, že na webu, ke kterému se pokoušíte získat přístup, není nic špatného. Je to jedna věc, která blokuje weby, které jsou pro lidstvo opravdu špatné, jako jsou černé trhy, ale na ty běžní uživatelé internetu nemají přístup, protože nejsou na běžném internetu. Pak je tu samozřejmě celá ta věc, která blokuje nelegální obsah, což může být někdy do jisté míry ospravedlnitelné, ale někdy se jen snažíte vstoupit na normální web a rozmach. To nefunguje.

Příklad, proč jsou webové filtry někdy směšné

Pracujete a váš internet se rozhodne přestat fungovat. Rozhodnete se použít internet poskytovaný vaším mobilním operátorem. Obecně je nepoužíváte pro práci, a proto nikdy nemáte problém, protože většinou jen procházíte sociální média, ale nyní musíte pracovat, takže přejdete na web, ke kterému potřebujete přístup. Jejda. Nemůžete vstoupit, protože váš mobilní operátor „záleží na vaší bezpečnosti“ a nedovolí vám vstoupit, protože možná nejste dostatečně staří abyste viděli tento web, musíte mít k dispozici dokumenty, které prokazují, že jste dostatečně starý. Za co? Aby jste viděli něco, na co možná nebudete dostatečně staří, ale stejně tak uvidíte? A je to obzvláště šílené, když na tomto webu není nic špatného.

V takovýchto situacích je klíčové vědět, jak procházet webový filtr nastavený poskytovateli internetu, protože poskytování informací lidem vyžaduje čas, a co je nejdůležitější, pokud si myslíte, že Facebook je z hlediska ochrany soukromí špatný, posouvá to věci na vyšší úroveň Algoritmus Facebooku není složen z lidí, funguje sám. Když musíte někomu něco poslat e-mailem, musí se na něj někdo podívat. A jistě, šifrování může být přítomno, což znamená, že ho nikdo nemůže hacknout, ale buďme skuteční, osoba, která se dívá na váš cestovní pas nebo bankovní výpis s vaší adresou, nic nebrání tomu, aby si to vyfotil. A to je skutečná hrozba pro soukromí.

Takže není divu, proč byste chtěli projít webové filtry nastavené poskytovateli internetu. Proč by vám nemělo být dovoleno vstoupit na web? Proč byste měli ověřit, že jste dost starý na to, abyste vstoupili na web, tím, že poskytnete své osobní údaje?

Jo, a mimochodem, nebyl to vymyslený příklad. To se stalo. Ke mě.

Jak tedy procházíte webovými filtry nastavenými poskytovateli internetu?

Vaše osobní údaje byste samozřejmě mohli poskytnout společnosti, která o to požádá, aby mohli prokázat svůj věk pro přístup na web, ke kterému máte legální právo přístupu, ale nemohou, protože někdo se rozhodl, že by mohl obsahovat obsah, který jste příliš mladý na. Nebo můžete použít druhou možnost, kterou budete více než pravděpodobně muset použít.

Abyste mohli procházet webovými filtry nastavenými poskytovateli internetu, musíte je informovat o tom, k čemu nemáte přístup.

Jediný důvod, proč vám mohou zabránit v přístupu na web, je ten, že vidí, že k webu přistupujete. Co když právě viděli nesmysly? Díky šifrování je vidí.

Virtuální soukromé sítě poskytují šifrování. A to je to, co musíte použít. PrivateVPN je virtuální privátní síťová služba, kromě toho, že nemá pouze servery v USA, na rozdíl od mnoha služeb. Zde je věcí, že šifrování může pomoci s blokovaným obsahem, ale pokud se jedná o geoblok, což znamená, že je vaše poloha zkontrolována , pravděpodobně nebudete mít přístup k určitému webu ani jej používat. Nabízíme 56 umístění serverů po celém světě, což znamená, že budete mít téměř veškerý přístup k veškerému geo blokovanému obsahu, a ano, to znamená, že pokud chcete být v USA nebo Velké Británii, aniž byste tam byli, můžete. Možná budete chtít použít například Hulu v Kanadě.

A je to neuvěřitelně snadné nastavit.

Jednoduše stiskněte tlačítko Koupit v pravé horní části obrazovky a projděte náš 3-krokový registrační proces.

Ano, stojí to, ale my jsme byli vybráni jako nejlepší hodnota služby VPN a my vám poskytujeme 30 dní na vyžádání plné náhrady. A pokud hledáte spolehlivou službu VPN, kterou nenávidíte, bezplatná volba není volba. Něco je zdarma, což ztěžuje provoz, protože přichází méně peněz, což znamená, že služba, kterou používáte, pravděpodobně prodává vaše osobní údaje, ale také to znamená, že existuje příliš mnoho uživatelů, kteří se k nim pokoušejí dostat, což má za následek nízkou kvalitu. služby. A kdo chce mít pocit, že v roce 2018 používá internet 2008?

Poté, co se zaregistrujete, vše, co musíte udělat, je stáhnout správného klienta PrivateVPN tak, že přejdete do dolní části naší stránky a stisknete na kartě stahování, následuje instalace klienta a připojení k jednomu z našich serverů, a pak je to bye bye webové filtry. Jo, a ujistěte se, podívejte se na náš příspěvek o tom, proč potřebujete službu VPN v roce 2018, pokud máte pochybnosti o používání služeb VPN.

Procházení webových filtrů nastavených poskytovateli internetu není těžké

Není to těžké, ale stále můžete mít problémy. Takže pokud máte nějaké dotazy o tom, jak procházet webové filtry nastavené poskytovateli internetu nebo cokoli jiného, ​​co se týká naší služby, nebo jak by vám to mohlo pomoci, máme nejlepší zákaznický servis, pokud jde o služby VPN, které si vybral vpnMentor, takže se ujistěte, oslovit nás!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me