Jak používat Hulu mimo USA – NEJLEPŠÍ PŘÍRUČKA

Jak používat Hulu mimo USA - NEJLEPŠÍ PŘÍRUČKA

Podle PrivateVPN, 2018-05-08 09:29:37 v Průvodcích


Hledáte způsob, jak používat Hulu mimo USA? Ať už jde o mobilní zařízení, Fire TV Stick nebo počítač, jedná se o dokonalého průvodce, který vám pomůže používat Hulu mimo USA. A řekněme to, není to tak jednoduché jako pouhé použití VPN k tomu, aby si Hulu myslel, že jste v USA.

Začněme však nejčastějšími otázkami o Hulu.

Potřebujete aplikaci na počítači?

Ne. V počítači můžete používat Hulu přímo z webového prohlížeče.

Funguje Hulu na Chromecastu, pokud jste mimo USA?

Pokud chcete na Chromecastu používat Hulu mimo USA, i když normálně žijete v USA, nebude to možné. Stejně jako u Netflixu nezáleží na tom, co chcete udělat, aby se Hulu v Chromecastu snažil fungovat. To nebude fungovat. Proto byste místo použití Chromecastu měli vyzkoušet Amazon Fire TV Stick, pokud chcete používat Hulu mimo USA.

Pokud opravdu potřebujete Chromecast používat, protože nemáte jiný způsob, můžete zkusit převést obrazovku z telefonu nebo notebooku do Chromecastu. To však v mnoha případech nebude nejlepším řešením, protože tehdy něco streamujete a posíláte něco z jednoho zařízení současně, což vám nemusí poskytnout nejhladší zážitek, pokud chcete používat Hulu mimo USA..

Co je třeba použít Hulu mimo USA?

Potřebujete aplikaci. Potřebujete účet. Musíte si Hulu myslet, že jste v USA.

Pokud již máte aplikaci a účet nebo jeden z nich a chcete Hulu používat mimo USA, bude to jednoduchý úkol. Pokud tak neučiníte, bude to o něco tvrdší a pravděpodobně budete muset počkat několik dní, ale nakonec to bude stát za to.

Stahování Hulu:

Stažení aplikace Hulu pro Android

Chcete-li, aby se Hulu v Android Play zobrazoval v Androidu, musíte změnit fakturační adresu. To je relativně jednoduchý proces.

 • Jít do payments.google.com a klikněte na Nastavení.
 • Uvidíte a Země kartu tam. Klepněte na něj.
 • Bude vám řečeno, že „Když se přestěhujete do nové země, musíte si vytvořit nový platební profil.“Klikněte na odkaz pod tím. lis Pokračovat.
 • Vybrat NÁS jako země a stiskněte Pokračovat. Poté musíte zadat svou americkou adresu, kterou nemáte, místo toho musíte hledat generátor adres na Googlu, který vám poskytne fakturační adresu a PSČ. Nyní by měla existovat Předložit tlačítko přítomen. Stiskněte na to.
 • Nyní byste měli jít do Nastavení na vašem zařízení a poté přejděte na stránku Aplikace tab.
 • Najděte obchod Google Play a stiskněte Vynucené zastavení následuje stisknutí Úložný prostor a klepnutím na tlačítko v kapitolách, které uvádí VYČISTIT DATA.

To vám umožní najít Hulu v Obchodě Play. Pokud ne, několikrát opakujte poslední dva odrážky. A připojte se k naší VPN. Více k tomu níže.

Stažení aplikace Hulu na iOS

Na zařízeních Apple funguje trochu jinak než na zařízeních Android.

Na zařízení Apple nemůžete pouze změnit svou adresu. Pokud tak učiníte, automaticky ztratíte vše, co jste kdy stáhli.

Místo toho musíte vytvořit nový účet založený v USA a poté si stáhnout Hulu a poté přepnout zpět na starý účet. Tak neztratíte nic. Jak to děláš?

Nejprve se odhlaste ze svého aktuálního účtu iCloud v zařízení a poté přejděte do Nastavení a stisknutí iCloud kde byste měli vidět tlačítko související s vytvořením nového Apple ID.

Potom musíte samozřejmě projít procesem registrace. Už jste to udělali dříve, takže víte, jak to chodí.

Až na tentokrát musíte uvést americkou adresu s americkým PSČ. Na Googlu je spousta generátorů adres, pokud je vyhledáváte, takže se nemusíte bát. Nakonec vyberte pro platbu Žádný.

Po vytvoření účtu byste měli mít možnost vidět Hulu v App Store. Pokud tomu tak není, restartujte zařízení a také se připojte k VPN, o které budeme mluvit o něco níže.

Stahování aplikace Hulu na Fire TV Stick

To je důvod, proč je Fire TV Stick mnohem lepší než Chromecast. S Chromecastem nemůžete používat Hulu mimo USA. Můžete s Fire TV Stick.

Hulu ale nebude přítomen ke stažení bez důvodu. Je k dispozici pouze v USA, takže bude přítomen pouze v americkém Amazonském Appstore. Zatímco ostatní instalační příručky se více týkají vašich zařízení, toto, měli byste to udělat ve webovém prohlížeči v počítači.

 • Kliknutím na tento odkaz, který jste poskytli, jej změníte. V opačném případě by se po přechodu na nastavení účtu měla zobrazit karta Správa obsahu a zařízení.
 • Tam musíte kliknout Nastavení následován Nastavení země a pak podle Změna.
 • Když kliknete na Změna, musíte změnit svou adresu na americkou a zadat americkou adresu generovanou generátorem adres, který najdete pomocí jednoduchého vyhledávání na Googlu..
 • Poté klikněte na Aktualizace, a po zapnutí budete požádáni o opětovnou registraci účtu na kartě Fire TV.

Před stažením Hulu byste si měli stáhnout naši aplikaci PrivateVPN přímo do svého zařízení, protože by to mohlo být nutné, aby se Hulu objevilo, a je to nutný krok později, než si Hulu pomyslí, že jste v USA..

Je to jednoduché. Hledáte to, jako byste chtěli jakoukoli jinou aplikaci na vaší Fire TV Stick.

Vytvoření účtu Hulu

Chcete používat Hulu mimo USA? To je nejtěžší úkol. Hulu to udělal složitější. Nestačí se zaregistrovat s vygenerovanou adresou. Hulu zkontroluje, odkud pochází vaše karta. Pokud není vydán v USA, nebudete moci Hulu používat. A neexistuje způsob, jak s tím bojovat.

Nejlepší volbou je znát někoho v USA a zeptat se jich, jestli si může založit účet Hulu pro vás, nebo pokud jinak, můžete použít jejich a zaplatit jim polovinu účtu, protože nakonec Hulu pravděpodobně používají.

Pokud neznáte někoho, kdo používá Hulu nebo chce to udělat za vás, vaše cesta s Hulu pravděpodobně nezačne dnes.

Potřebujete americkou kartu. Žádné vyjímky.

Jeden z Kanady nebo Mexika nebude fungovat. Musí to být z Ameriky.

Nejrychlejší metoda? Virtuální karta. Tato metoda je nejrychlejší, ale také nejpravděpodobnější, že nebude fungovat.

Lepší metoda? Předplacená karta z USA. Na internetu je spousta. Tyto služby někdy nemají nejlepší hodnotu, protože tyto služby obecně používají skutečnost, že potřebujete americkou kartu, ale jsou dobrou volbou pro nastavení Hulu. Budete ale muset počkat několik dní, než se jeden dostane.

A pokud vás zajímá, jak budete platit za Hulu, pokud nechcete používat tuto předplacenou kartu poté, co se zaregistrujete pro Hulu, můžete dárkové karty Hulu zakoupit bez problémů na internetu. A ty lze použít k platbě.

Díky tomu, aby si Hulu myslel, že jste v USA, abyste mohli používat Hulu mimo USA

Nejedná se o nejtěžší část, ale o nejdůležitější část. Bez tohoto, mít účet a aplikace nezáleží. Tento krok byste měli použít ještě před změnou zemí svých obchodů, když chcete stáhnout Hulu.

Podívejte, Hulu může říct, že nejste v USA, pokud nejste v USA. Naštěstí je snazší trikovat s internetem a softwarem než s lidmi. Se správnými nástroji můžete přimět Hulu, aby si myslel, že jste v USA, aniž byste kdy vstoupili do USA. My v PrivateVPN poskytujeme lidem možnost používat virtuální privátní síť, která se často nazývá také VPN. Když jste připojeni k VPN, vše, co děláte, se stane bezpečným, ale máte také možnost být kdekoli na světě, aniž byste tam byli.

To je teoreticky skvělé, ale připojení k serveru v určité zemi nestačí.

Hulu bojuje se službami VPN a snaží se servery hodně blokovat.

To znamená, že mnoho služeb má americké servery, ale pokud jde o Hulu, nefungují. Nabízíme dva servery, které pracují s Hulu. Buvol & New York 1.

Pokud se k nim připojíte, Hulu si bude myslet, že jste v USA a umožní vám používat jejich služby.

Jak nastavíte PrivateVPN pro používání Hulu mimo USA?

 • Prvním krokem je kliknout na tlačítko Koupit v pravém horním rohu obrazovky.
 • Poté si vyberete svůj plán a zadáte pouze své heslo a e-mail a nakonec vyberete způsob platby.
 • Poté jste připraveni jít a vše, co musíte udělat, je stáhnout si našeho klienta. Naše stránka ke stažení obsahuje vše, co k tomu potřebujete, ale můžete jednoduše vyhledat našeho klienta v obchodě s aplikacemi, bez ohledu na to, na jakém zařízení se nacházíte.
 • Posledním krokem je připojení k jednomu z našich pracovních serverů pro Hulu a radost ze sledování toho, co chcete sledovat.

Nazývali jsme to dokonalým průvodcem, protože by vám to mělo pomoci vědět, jak používat Hulu mimo USA bez ohledu na to, kde se na jakém zařízení nacházíte, ale pokud máte nějaké problémy, nezapomeňte se obrátit na naši zákaznickou podporu!

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me