Jak používat funkci Google Art & Culture Face Match mimo USA

Jak používat umění společnosti Google & Kultura Face Match Feature mimo USA

Autor: Michael Smolski, 2018-01-30 16:07:22 in Entertainment
Mnoho osobností o tom mluvilo na sociálních sítích. Google uvedl, že s ním již bylo vzato 30 milionů selfies. Ale je tu jen jeden problém. Pokud chcete používat Google's Arts & Kultura tvář zápas funkce mimo USA, nemůžete.


Angličtina nebyla prvním jazykem. V současné době existuje téměř 7000 jazyků. Je toho mnohem víc. Většina z nich je zaniklá. Zemřeli. Umění však není zaniklé. Nemluvíme jazyky před 500 lety, ale určitě se podíváme na umění před 500 lety. A Google přinesl toto umění na naše telefonní obrazovky s jeho Art & Kultura app. A nejen staré umění, ale i moderní umění. Ať už je umění blízko nebo ne, Google vám přináší umění. Jejich aplikace je jako internetové muzeum.

Jak používat funkci Google Art & Culture Face Match mimo USA
Samotná aplikace je skvělý způsob, jak se ponořit do minulosti nebo se nechat inspirovat, ale Google nedávno přidal funkci, která učinil tuto službu, kterou mnoho lidí neslyšelo, slyšet. Přidali funkci shody obličeje, která umožňuje lidem pořídit si selfie, který je poté analyzován. Nemůžete používat Google's Arts & Kultura tvář zápas funkce mimo USA ačkoli. Ale pokud jste v USA, na základě obrázku sebe samého a analýzy Google, najdete lidi, kteří vypadají podobně jako ty z minulosti. Je zřejmé, že vždy nebudete mít perfektní zápasy, konec konců, jedná se pouze o databázi umění, nikoliv o všech existujících.

Tato funkce automaticky vyvolala zájem lidí. Není to změna života, ale spíš něco zajímavého. Něco, co vás možná bude inspirovat k nahlédnutí do vaší rodinné historie.
Všichni víme, že někdo v televizi vypadá podobně jako někdo, koho známe. S touto novou funkcí nemusíme hledat. Google nám přináší podobnosti. Nejsou to lidé v televizních pořadech, ale lidé z minulosti. Naši dubbelgangové.

Jak používat funkci Google Art & Culture Face Match mimo USA

Možná vás bude zajímat, ale kvůli omezením také nebudete moci Google Arts používat & Kultura tvář zápas funkce mimo USA.

Ale je tu trik...

Použijte Google Arts & Kultura Face Match Feature Outside of USA Tricks Google

Ale jak trik obrů, jako je Google? Stejně jako u jakékoli jiné společnosti. Změníte umístění. A ne, nelétejte do USA, jen aby si vzal selfie. Místo toho prakticky změnit umístění. To, co vám umožňuje virtuální privátní síť známá také jako VPN. No, pokud nežijete v Číně, ale je tu jiný příspěvek.

VPN vás udržuje v šifrování. Co to znamená? To znamená, že nezáleží na tom, zda je to vláda nebo váš poskytovatel internetu, co uděláte, bude bezpečné. Nikdo to nebude vědět. V tomto případě nemáte moc co skrývat, ale pokud váš dabbel nevypadá příliš dobře.

Jak používat funkci Google Art & Culture Face Match mimo USA
Pokud používáte VPN, můžete být prakticky kdekoli, pokud společnost, kterou používáte, má servery v zemi, ke které se chcete připojit. PrivateVPN nabízí například 56 různých umístění serveru. Ne, že v tomto případě budete potřebovat 56, protože se potřebujete pouze připojit k serveru v USA.

Je to jednoduché. Pokud nejste v USA, než se připojíte k VPN, Google Arts & Kultura Google nebude zobrazovat novou funkci shody obličeje. Jakmile se však připojíte k americkému serveru při používání VPN a restartujete Google Arts & Kultura se automaticky zobrazí, jakmile mírně přejdete.

Jak to udělat

První krok k používání umění Google & Kulturní tvář zápas funkce mimo USA je založit účet PrivateVPN.

  • Chcete-li tak učinit, přejděte na web PrivateVPN a stiskněte tlačítko koupit v pravém horním rohu obrazovky. Nebojte se. Pokud se vám nelíbí, máte 100% záruku vrácení peněz.
  • Pokud plánujete používat naši službu na jiných zařízeních, než jsou vaše telefony, vyplňte požadované podrobnosti a přejděte do části Stáhnout v dolní části obrazovky. Pokud chcete, aby používal Google's Arts & Kultura tvář zápas funkce mimo USA, pak jednoduše ji vyhledejte v obchodě s aplikacemi a nainstalujte.
  • Po instalaci poskytněte své údaje a připojte se k americkému serveru.
  • Otevřete Google's Arts & Kultura a přejděte, dokud neuvidíte otázku s dotazem, zda je váš portrét v muzeu.

Pěkná funkce, která zlepšuje historii

Přiznejme si to, nezmění to planetu, ale je to zábavný nástroj vyzkoušet. A pěkný způsob, jak se možná zajímat o historii zkoumáním lidí, které najdete.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me