Jak přistupovat k Hulu ve Velké Británii (krok za krokem)

Jak přistupovat k Hulu ve Velké Británii (krok za krokem)

Autor: Michael Smolski, 2019-05-07 15:38:55 in Entertainment


Chcete se dostat do Hulu ve Velké Británii? Samozřejmě, že ano. Kdo nechce sledovat televizní epizody den po vysílání? Zatímco Netflix vás nutí čekat měsíce, Hulu přináší úžasné pořady od oblíbených CBS, NBC, ABC, BBC, a to je jen jmenovat pár, do vaší televize, telefonu nebo notebooku, téměř okamžitě. Nemluvě o tom, že to nabízí, ukazuje, že to, co jim Netflix nebo Amazon Prime nedokážou poskytnout.

Ale protože jste tady, zjistili jste, že není tak jednoduché, jako jít na web Hulu, pokud chcete sledovat Hulu ve Velké Británii. Je to proto, že zatímco Hulu nabízí skvělé show, ve Velké Británii není k dispozici. Ve skutečnosti je to skoro nikde mimo USA a Japonsko.

Dokud nevíte, jak podvádět Hulu.

Budete-li chtít získat přístup k Hulu ve Velké Británii, budete muset podniknout 3 kroky, a my jim projdeme jednotlivé kroky krok za krokem, takže je pro vás stejně snadné, jak se může dostat.

Pro přístup do Hulu ve Velké Británii budete muset:

 1. Kupte si americkou kartu
 2. Nechte Hulu přemýšlet, že jste v USA.
 3. Chcete-li stáhnout Hulu, vyzkoušejte svůj obchod s aplikacemi.

Okamžitě vás může vypnout skutečnost, že musíte použít americkou kartu. To je pouze pro účely registrace. Samozřejmě, že taková karta není na prvním místě ideální, ale jedná se o Huluův způsob ověření, že jste v USA, a budeme pokračovat ve čtení našich návrhů na získání americké karty, jak budete pokračovat ve čtení.

Jak nastavit účet Hulu pro přístup k Hulu ve Velké Británii

Proces registrace je do značné míry přímočarý. Je to jako registrace na jakémkoli jiném webu, s výjimkou toho, že musíte jednat jako v USA. Pokud potřebujete poskytnout americkou adresu a neznáte ji, je na Googlu spousta generátorů adres.

A co třeba americká karta k založení Hulu ve Velké Británii?

 1. Požádejte přítele v USA, aby vám pomohl tím, že vám umožní použít jednu z jejich karet nebo si z vás udělá účet Hulu. Nabídněte se s nimi podělit.
 2. Zeptejte se někoho, kdo již má účet Hulu, pokud je můžete sdílet. Nabídka zaplatit část předplatného nebo nabídnout jinou službu výměnou.
 3. Získejte předplacenou kartu vydanou v USA.
 4. Získejte virtuální předplacenou kartu vydanou v USA.

Pokud jde o kroky 3 a 4, důvodem, proč některé karty s Hulu nepracují, je to, že ve většině případů nemají na kartách žádné prostředky. A to prostě nebude fungovat.

Pokud vás zajímá, zda v budoucnu potřebujete k placení použít kartu, stačí se zaregistrovat.

Toto je první krok tohoto průvodce krok za krokem.

Triku Hulu za účelem přístupu k Hulu ve Velké Británii

Pokud nemáte účet Hulu, nebudete mít přístup k Hulu ve Velké Británii, i když Hulu oklamete..

První krok byl nejtěžší, ale tento je nejdůležitější.

Musíte přimět Hulu, aby si myslel, že nejste ve Velké Británii.

Dostaneme se k věci. To provedete pomocí VPN.

Služby VPN umožňují změnit vaši polohu tak, aby byla někde jinde, aniž byste se pohybovali.

Díky tomu můžete být v USA, aniž byste byli v USA, a tak můžete přistupovat k Hulu ve Velké Británii.

Zda budete mít přístup k Hulu ve Velké Británii, záleží zcela na službě VPN, kterou používáte.

Ve světě zábavy není odblokování amerických služeb tak snadné jako připojení k americkému serveru. Služby VPN jsou velmi dobře známy, a proto jsou učiněna preventivní opatření, která těmto službám brání v práci s platformami jako Hulu, DAZN nebo Netflix. Jsou přijímána preventivní opatření, jako je potřeba americké karty k provedení účtu Hulu, aby se lidem zabránilo používat označení Hulu mimo USA..

S Hulu hned nefungují bezplatné služby VPN. I kdyby ano, nenabízeli by dostatečně rychlé rychlosti, abyste si mohli užívat sledování Hulu ve Velké Británii.

Pokud chcete získat přístup k Hulu ve Velké Británii, pokud jde o bláznovství Hulu, PrivateVPN je možnost, která spolupracuje s Hulu, stejně jako to podporuje ty nejvíce Netflix regiony na trhu, Amazon Prime, HBO a mnoho dalších.

Jak řekl Jamie, PrivateVPN nemá tolik serverů jako některé jiné služby VPN, ale zaměřuje se na kvalitu před kvantitou. Existují služby s 3 000 a více servery, ale PrivateVPN spolupracuje s nejvíce regiony Netflix na trhu, a to se stane, když investujete do množství.

Samozřejmě nebudeme říkat, že jsme jediná VPN, která spolupracuje s Hulu, ale pokud hledáte VPN pro účely zábavy, záleží na kvalitě, mít 3 000+ serverů je skvělé, ale ztrácíte peníze, pokud servery nepracují se službami, ke kterým chcete přistupovat.

PrivateVPN + a Hulu účet je dostačující pro přístup k Hulu ve Velké Británii, pokud však chcete přistupovat k Hulu ve Velké Británii na svém iPhonu, iPadu, Androidu nebo Amazon Fire TV Stick, je třeba provést další kroky, které budete muset podniknout protože Hulu nebude automaticky ve vašem obchodě s aplikacemi.

Stahování Hulu na zařízení iOS za účelem přístupu k Hulu ve Velké Británii

Na zařízeních Apple musíte jít do nastavení, kde se budete muset odhlásit ze svého účtu iCloud. Tam budete muset vytvořit nový účet s vaší polohou v USA.

To vám umožní přístup do American Apple App Store, který vám pak umožní stáhnout Hulu pro přístup na Hulu ve Velké Británii.

Nezapomeňte si vytvořit nový účet, protože pokud ve svém aktuálním účtu změníte region, ztratíte veškerá data.

Po stažení Hulu se samozřejmě můžete přihlásit zpět ke svému starému účtu a Hulu tam bude stále.

Stahování Hulu na zařízení Android za účelem přístupu k Hulu ve Velké Británii

Na zařízeních se systémem Android je tento proces trochu jiný. Ve skutečnosti musíte změnit nastavení ve svém aktuálním účtu.

Doporučujeme, abyste si prohlédli kousek od Googlu na téma změny vašeho regionu.

Samozřejmě nezapomeňte nastavit vaši polohu na území USA.

Aplikaci si také můžete stáhnout z jiného důvěryhodného obchodu s Androidem.

Stahování Hulu na Amazon Fire TV Stick za účelem přístupu k Hulu ve Velké Británii

Pokud chcete sledovat Hulu ve Velké Británii na Apple TV nebo na Google Chromecastu, nebude to možné, protože tyto platformy nepodporují služby VPN. Televizní seriál Amazon Fire však z něj dělá nejlepší řešení, pokud chcete získat přístup na Hulu ve Velké Británii na větší obrazovce.

 • Proces získání Hulu na Fire TV Stick začíná tím, že jdete na amazon.co.uk
 • Přejít Účty & Seznamy a poté stiskněte Spravujte svůj účet a obsah.
 • Změňte svůj region tak, aby byl v USA.
 • Přejděte na svůj Amazon Fire TV Stick. Jít do Nastavení následován Můj účet.
 • Zrušit registraci.
 • Přihlaste se zpět na svůj účet.

To vám umožní stáhnout Hulu na Amazon Fire TV Stick.

Ve velmi ojedinělých případech budete muset odebrat svůj aktuální způsob platby a případně přidat americký.

Tak se dostanete do Hulu ve Velké Británii

Když začnete číst tento krok za krokem průvodce o tom, jak přistupovat k Hulu ve Velké Británii, může to vypadat, že to bude těžký proces, a zatímco Hulu není nejjednodušší platformou pro použití ve Velké Británii, pokud to uděláte krokem Postupně si uvědomíte, že to také není tak těžké.

Nakonec, zda budete postupovat podle této příručky, která jej vysvětluje nejjednodušším možným způsobem, nebo zda se vzdáte, bude záviset na tom, kolik chcete získat přístup k Hulu ve Velké Británii. Chceme mít přístup k zábavě, kterou si zasloužíme v Evropě. Děláš??

Americká karta + PrivateVPN + klamání vašeho obchodu s aplikacemi = Hulu ve Velké Británii.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me