Jak přistupovat k Hulu v Austrálii na zařízeních Apple, Android a Amazon

Jak přistupovat k Hulu v Austrálii na zařízeních Apple, Android a Amazon

Od PrivateVPN, 2018-12-21 11:21:27 in Entertainment


Chcete vědět, jak se dostat do Hulu v Austrálii? Hulu vám umožní sledovat věci den poté. Pokud se chcete dívat na televizní show na Netflixu, musíte hodně počkat, až sezóna skončí. A to zabíjí napětí. Znamená to také, že víte vše, co se stane v televizní show, protože internet vám to řekne, a pokud se tak nestane, vaši přátelé. Ano, samozřejmě, chcete se dostat do Hulu v Austrálii.

Ale chtít a dělat jsou různé věci a přístup k Hulu není snadný v Austrálii nebo v jakékoli zemi, kde to není podporováno, a to všude kromě USA.

A protože název tohoto příspěvku by vám říkal, že tento příspěvek se týká přístupu k Hulu v Austrálii, pomůžeme vám. A pokud chcete založit Hulu v Kanadě, máme k tomu také příspěvek, ačkoli metody jsou do značné míry stejné.

Nejtěžší krok k přístupu do Hulu v Austrálii

Pro přístup do Hulu v Austrálii musíte mít nejprve účet. A to, dobře, to znamená mít americkou kartu k vytvoření účtu. Pokud tak neučiníte, Hulu vám nedovolí vytvořit účet.

A pokud nemáte účet, určitě nebudete mít přístup k Hulu v Austrálii.

Máte několik možností:

 1. Požádejte amerického přítele, aby vám pomohl.
 2. Zaplaťte někomu, kdo vám pomůže.
 3. Objednejte si virtuální kartu vydanou v USA.
 4. Objednejte si předplacenou kartu.
 5. Požádejte někoho, aby s vámi sdílel účet.
 6. Vzdejte se a jděte na příspěvek o tom, jak sledovat americký Netflix.

Virtuální karta je snazší získat než předplacená karta, ale pravděpodobnost její práce je také mnohem nižší.

Naše rada? Požádejte amerického přítele, aby vám pomohl. To je nejstresovější možnost.

V žádném případě se bez americké karty nebudete moci přihlásit k účtu Hulu. Pokud chcete získat přístup k Hulu v Austrálii, přijďte na to.

Díky tomu, aby si Hulu myslel, že jste v USA, získáte přístup k Hulu v Austrálii

Bez americké karty nebudete mít přístup do Hulu v Kanadě, ale v konečném důsledku je to hlupák Hulu, který je nejdůležitějším krokem, pokud chcete sledovat Hulu.

Jak oklamáte Hulu, aby se dostal do Hulu v Austrálii? Pomocí VPN a připojením k serveru podporovanému Hulu.

VPN je virtuální soukromá síť, která může prakticky změnit vaši polohu. Změna vaší polohy na území USA místo Austrálie však nestačí, protože Hulu ví, že lidé používají služby VPN.

V PrivateVPN nabízíme výběr funkčních serverů Hulu. Pokud se připojíte ke správnému serveru, budete mít přístup k Hulu v Austrálii. To, že si Hulu myslí, že jste v USA, je nejdůležitějším prvkem přístupu k Hulu. Účet si musíte vytvořit pouze jednou. Blázen Hulu? To je navždy. Zejména proto, že to nevypadá, že se brzy rozšíří.

A to znamená, že byste měli zvážit, kterou VPN získáte. PrivateVPN také podporuje mnoho míst Netflix, což znamená, že k nim nebudete mít přístup pouze americký Netflix. DAZN, Netflix živých sportů, je také podporován mezi mnoha dalšími platformami.

Nejste si jisti, zda je platforma, ke které chcete přistupovat, podporována? Oslovte naši zákaznickou podporu!

Také si musíte stáhnout aplikaci Hulu, pokud chcete získat přístup k Hulu v Austrálii na zařízeních Apple, Android a Amazon!

Pokud používáte zařízení se systémem Windows nebo Mac, budete v pořádku, ale na mobilních zařízeních a na Amazon Fire TV Stick budete muset aplikaci stáhnout. A to není tak jednoduché. Provedeme kroky potřebné pro všechny platformy níže:

Stáhněte si Hulu na zařízení Apple pro přístup k Hulu v Austrálii

Chcete-li stáhnout zařízení Hulu do zařízení Apple, musíte se odhlásit ze svého aktuálního účtu iCloud a poté vytvořit nový s podrobnostmi v USA, aby se mohl načíst americký obchod s aplikacemi.. Z technického hlediska byste mohli změnit pouze svoji polohu v USA, ale to by mělo za následek ztrátu všech věcí na vašem účtu. A vy to nechcete, že ano?

 • Vytvořte nový účet iCloud.
 • Zadejte adresu v USA, kterou najdete pomocí generátoru adres.
 • Stáhněte si fotografii Hulu.
 • A pokud si přejete, přihlaste se zpět do svého původního účtu, ačkoli americký účet vám pravděpodobně poskytne mnohem více možností.

Stáhněte si Hulu pro zařízení Android a získejte přístup k Hulu v Austrálii

 • Chcete-li stáhnout Hulu do svého Androidu, přejděte na payments.google.com a klikněte na Nastavení následován Země kde musíte vybrat USA.
 • Když to uděláte, vraťte se zpět Nastavení a stiskněte Aplikace.
 • Tam musíte najít Google Play obchod a stiskněte Vynucené zastavení.
 • Poslední věc, kterou musíte udělat? Zatímco ještě v Nastavení, jít do Úložný prostor, a klikněte na VYČISTIT DATA poté, co vyberete Google Play obchod v Aplikace sekce Úložný prostor.

To by vám mělo umožnit stažení Hulu, a pokud se tak nehraje, vymaže se data a několikrát se zastaví.

Stáhněte si Hulu na Amazon Fire TV Stick pro přístup k Hulu v Austrálii

Jít do amazon.com.au a klikněte na tlačítko, které uvádí Váš účet. Tam, najít Obsah & Zařízení a aktualizujte svou adresu tak, aby byla v USA. Poté zapněte Fire Fire Stick a jděte na Nastavení kde musíte stisknout Můj účet. Tam budete muset stisknout Zrušit registraci.

Vyžaduje to, abyste se znovu přihlásili. Doufáme, že jste nezapomněli své heslo.

Aby bylo stahování aplikace Hulu úspěšné, možná budete muset v závislosti na své kartě odebrat platební metody. A pokud ano, budete pravděpodobně také muset poskytnout americkou kartu jako náhradu, která by neměla být problémem, protože pro Hulu potřebujete jednu,.

Získejte přístup k Hulu v Austrálii na zařízeních Apple, Android a Amazon

Hulu zpřístupňuje Hulu v Austrálii o něco těžší, ale není to nic, co byste nemohli projít. Karta bude pro vás pravděpodobně největším problémem.

Ale poté, ke všem tomuto obsahu, budete mít přístup.

Jo, a pokud také chcete vědět, jak získat přístup k DAZN v Austrálii nebo jiné zemi, máme o tom také příspěvky.Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me