Jak přistupovat k Googlu v Číně v roce 2019

Jak přistupovat k Googlu v Číně v roce 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-16 16:00:26 in Travel


V roce 2019 jste požádali společnost Google o přístup k Googlu v Číně. To znamená, že pokud nejste v Hongkongu, nemůžete získat přístup ke Googlu a vyhledat to. Pokud jste tato osoba, je nám líto, že v roce 2019 nebudete mít přístup k Googlu v Číně, dokud poprvé neopustíte Čínu..

Pokud jste do Číny zatím nechodili nebo jste v Hongkongu, pomůžeme vám, abyste při cestě do Číny měli přístup do Googlu, jak to čelíme, náš život bez Googlu prostě nefunguje. Google je klíčem k řešení problémů. Google vás sem dokonce přivedl!

Příběh, proč nemůžete v roce 2019 získat přístup k Googlu v Číně

Google je nejpoužívanější platformou na této planetě a má smysl, aby byla také v Číně, vzhledem k tomu, kolik lidí v Číně žije, ale tomu tak není. Proč ne?

Cenzura. Až na to, že to tak není. Není to tak, že by se Čína rozhodla zakázat Google, jako tomu bylo u jiných služeb. Google plánoval odejít.

Čína požádala Google o skrytí určitá vyhledávání, a to dělali dlouho. Poté však Čína v roce 2009 hackla Google, což mělo za následek, že společnost Google v roce 2010 odpověděla, že už nebude ochotna cenzurovat obsah v Číně a že by se v případě potřeby vytáhla. V roce 2014 přestaly služby Google fungovat.

Google pracuje na projektu, který přinese cenzurované vyhledávání Google, ale pokud to čtete, znamená to, že chcete přistupovat ke všemu na Googlu, ai když jste v pořádku s cenzurovanými Google, ještě to není. To znamená, že nebudete mít přístup k Googlu v Číně, pokud byste nyní měli jít.

Pokud tuto metodu neznáte.

Jak přistupovat k Googlu v Číně v roce 2019

Chcete-li v roce 2019 získat přístup k Googlu v Číně, nemůžete být v Číně.

To je jediný způsob.

Existuje však způsob, jak opustit Čínu prakticky.

Použitím VPN, což je virtuální soukromá síť, která vás může chránit na internetu před podobnými rysy čínské vlády a také vám umožňuje změnit vaši polohu tak, aby byla v jiné zemi. Přesně to, co potřebujete.

Problém je v tom, že v Číně jsou služby VPN zakázány.

Jediné služby VPN, které vám v roce 2019 pomohou získat přístup k Googlu v Číně, jsou služby se sítí Stealth VPN.

PrivateVPN podporuje Stealth na zařízeních Android, Apple a Desktop jako jedna z mála platforem. Stealth VPN na PrivateVPN nyní také podporuje OpenVPN na iOS.

Důvod, proč VPN Stealth funguje, je, že není detekovatelný jako VPN, zatímco standardní VPN je, protože jedná jinak než typické připojení.

Pokud chcete v roce 2019 získat přístup k Googlu v Číně, je to, co potřebujete, ale také musíte být v bezpečí. Čína není zemí, se kterou by si mohl hrát.

Jak přistupovat k Googlu v Číně v roce 2019 a zůstat v bezpečí

Vše jde dolů k vašemu VPN klientovi a jeho funkcím.

Netěsnostem všeho druhu musíte zabránit.

Služby VPN mají za cíl šifrovat všechna vaše data, například PrivateVPN s 2048bitovým šifrováním pomocí AES-256, což je nejvyšší úroveň šifrování na trhu, ale šifrování záleží jen na úniku, a přestože to s největší pravděpodobností nebude, letadla se nehodlají zhroutit, ale někdy se to stane. A riskujete to v Číně?

Proto musí váš klient VPN mít správnou ochranu.

PrivateVPN přichází s Ochrana proti úniku IPv6 spolu s režimem ochrany proti úniku DNS, který zabrání úniku IP, ke kterému by mohlo dojít a které by vás vystavilo. Má váš VPN klient funkci Kill Switch, takže pokud VPN přestane fungovat, bude fungovat i váš internet? Nemělo by to, pokud využíváte správnou službu, ale znovu budete v Číně. A co aplikace Guard, která ukončí některé aplikace v případě, že vaše VPN přestane fungovat?

To vše jsou funkce pro zvláštní ochranu v případě, že by se něco, co by se nemělo stát, stalo, jako když chcete přistupovat k Googlu v Číně v roce 2019, nebo cokoli jiného při používání VPN, měli byste být chráněni, zejména pokud jste Čínský občan.

Co když chcete v Číně v roce 2019 získat více než Google?

PrivateVPN je nejlepší VPN služba pro Netflix podporující většinu regionů Netflix tam. Pokud se chcete dívat na Netflix v Číně a ne jen na American Netflix, bude PrivateVPN tou nejlepší volbou.

Pokud chcete používat DAZN, Hulu nebo Amazon Prime, je to také podporováno s tím, že PrivateVPN je jedinou službou podporující DAZN..

V Číně potřebujete plnou bezpečnost, Stealth VPN a pokud chcete přistupovat k více než Google, správným serverům, a zatímco PrivateVPN neposkytuje nejvíce serverů na planetě, poskytuje servery, které pracují se službami, které chcete sledovat. Pouhé připojení k americkému serveru nestačí sledovat Netflix.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me