Jak přistupovat k blokovaným webům v Egyptě a přitom zůstat v bezpečí

Jak přistupovat k blokovaným webům v Egyptě a přitom zůstat v bezpečí

Autor: Michael Smolski, 2019-03-04 13:27:28 in Travel


Žádná země není dokonalá svými zákony, nápady, prováděním plánů atd., I když je v pořádku být nedokonalý, není v pořádku blokovat internet před masami, což jim brání v tom, aby viděli, co se skutečně děje. To je nebezpečné. Opravdu nebezpečné. Pokud jste již v Egyptě, je pravděpodobné, že tento příspěvek nenajdete o tom, jak přistupovat k blokovaným webům v Egpyt a zároveň zůstat v bezpečí. Ale pokud jste na dovolené mimo Egypt nebo plánujete navštívit Egypt brzy, tento příspěvek vám umožní rozbít všechny druhy bloků, které Egypt umístil na internet.

A i když to vlastně není tak těžké, přečtěte si všechna bezpečnostní opatření, která byste měli udělat, protože obcházení cenzury v některých zemích vás může dostat do tuny potíží. A nechcete se dostat do potíží v Egyptě, kde pokud máte na jakékoli platformě sociálních médií více než 5 000 sledujících, automaticky se považujete za mediální výstup a jakákoli forma „falešných zpráv“ by mohla vést k potrestání.

Upřímně řečeno, Egypt není tak blízko jako Čína s blokováním obsahu, o kterém jsme psali o tom, jak odblokovat předchozí, ale to nemění skutečnost, že přístup k určitým webům je dosti omezený, zatímco v Egyptě je to včetně většiny řešení problému jsou také blokována.

Co je potřeba k přístupu k blokovaným webům v Egyptě?

Okamžitě se dostaneme k věci.

Pro přístup k blokovaným webům v Egyptě v roce 2019 musíte použít VPN.

Na našem blogu se většina obsahu skládá ze zábavy, a upřímně řečeno, je to proto, že mnoho lidí má problémy s přístupem k zábavním platformám na jejich plné místo v jejich poloze a VPN pomáhá změnit jejich polohu tak, aby byla v jiné zemi. sekundy. V takovém případě vám změna země bez cenzury umožní přístup k blokovaným webům v Egpyt. Za předpokladu, že VPN je tajná VPN jako PrivateVPN.

Standardní VPN nestačí pro přístup k blokovaným webům v Egyptě, protože připojení VPN jsou snadno patrná, což znamená, že cokoli, co se pokusíte zobrazit, by mohlo být automaticky blokováno automaticky. Technologie Stealth VPN vám umožňuje míchat ji s běžným provozem a umožní vám tak přístup k blokovaným webům v Egpyt.

Ale chcete zůstat v bezpečí?

Pokud jde o přístup k blokovaným webům v Egpyt při zachování bezpečnosti, musíte se skutečně podívat na klienta VPN, který používáte.

První věc, na kterou se zaměřit, je ochrana proti úniku IPv6 + ochrana proti úniku DNS. Tyto zabraňují únikům. Kterákoli z nich vás ochrání, pokud by došlo k úniku. Pokud tyto funkce ve vaší VPN nemáte, hrozí vám velké riziko, i když používáte skvělou VPN.

Co když přestane VPN fungovat? Nemělo by se to stát, ale věci, které by se neměly stát, by se měly stát, a je lepší být v bezpečí než líto. Proto je důležité, aby vaše VPN také přicházela s Killswitchem, který ukončí váš internet v případě, že VPN přestane fungovat.. Mezitím aplikace Guard Guard vypne některé aplikace, které můžete mít zapnuté.

Šifrování záleží také proto, aby nikdo nemohl mít přístup k vašim aktivitám na internetu, a PrivateVPN, přichází s 2048bitovým šifrováním s AES-256, což je nejvyšší možná úroveň šifrování na trhu.

Ujistěte se, že jste si dali pozor na umístění vaší společnosti VPN

V ideálním světě by každá společnost VPN byla pravdivá. Nežijeme v ideálním světě a společnosti VPN již dříve s organizacemi spolupracovaly, aby jim poskytly informace o uživatelích. Je to kvůli protokolům, které některé společnosti uvádějí, že neukládají, zatímco to dělají.

Jak tedy důvěřovat společnosti VPN, že nebude ukládat záznamy o vašem používání, když říká, že to není pro bezpečný přístup k blokovaným webům v Egyptě?

Důvěrou v zákon. Švédsko má přísné zákony na ochranu soukromí, které zabraňují systému PrivateVPN ukládat protokoly o vašem použití. Pokud nedůvěřujete našim slovům, můžete alespoň věřit zákonu, který nám v tom brání.

A to je způsob, jak přistupujete k blokovaným webům v Egyptě a přitom zůstáváte v bezpečí

Jde o použití VPN se Stealth VPN pocházející ze země se zákony, které vás chrání, s funkcemi, které vás chrání, takže pokud někdo chce vidět, co v Egyptě děláte, nebude.

SoukroméVPN? Funguje na zařízeních Android, Apple i stolních zařízeních s podporovanými zařízeními Amazon Fire.

A protože jste zde, PrivateVPN vám umožní odblokovat všechny zábavní služby, které chcete odblokovat, jako jsou Netflix, Amazon Prime a Hulu. Chcete nás vyzkoušet? Nabízíme 30denní záruku vrácení peněz.

Napsal Michael Smolski.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me