Jak otevřít blokované stránky ve Spojených arabských emirátech v roce 2019

Jak otevřít blokované stránky ve Spojených arabských emirátech v roce 2019

Podle PrivateVPN, 2019-01-14 17:54:59 in Travel


Vláda Spojených arabských emirátů vyžaduje, aby poskytovatelé internetu zablokovali stránky, které považuje za nevhodné v roce 2019 a před. Neznáme zemi, která některé stránky neblokovala, ale pokud v roce 2019 přistoupíte na nesprávný web ve Spojených arabských emirátech, můžete čelit uvěznění až 6 měsíců. Proto pokud čtete, jak přistupovat k blokovaným webům ve Spojených arabských emirátech, je také důležité, abyste věděli, jak to udělat správně, abyste byli plně v bezpečí..

A s tím vám pomůžeme. Ale nejdřív...

Jaké jsou hlavní důvody blokování stránek ve Spojených arabských emirátech v roce 2019?

Pokud web obsahuje obsah pro dospělé, obsah, který by mohl šířit negativní informace o vládě, je platformou VOIP nebo jen cokoli, co se považuje za morální kodex Spojených arabských emirátů, bude web zablokován. Není dovoleno nic, co by pomohlo rozbít bloky.

Jak tedy otevřete blokované stránky ve Spojených arabských emirátech v roce 2019?

Buď opustíte zemi nebo ji opustíte prakticky.

Váš poskytovatel internetu blokuje obsah, protože se pokoušíte získat přístup k blokovaným webům ve Spojených arabských emirátech. Ale co kdyby weby, ke kterým se pokoušíte vstoupit, nebyly blokovány, protože k nim nemáte přístup ze Spojených arabských emirátů, i když jste tam.


Pokud se prakticky můžete dostat do jiné země, kde neexistuje cenzura obsahu, budete moci otevřít blokované weby ve Spojených arabských emirátech v roce 2019.

Jak to děláš? S VPN. Kromě toho standardní VPN nestačí, aby vás udržel v bezpečí a fungoval.

Proč používání VPN nestačí na otevření blokovaných webů ve Spojených arabských emirátech v roce 2019

Spojené arabské emiráty nechtějí, abyste v roce 2019 otevřeli blokované weby ve Spojených arabských emirátech. A proto zavádějí preventivní opatření, takže si myslíte, že je můžete oklamat v přístupu na blokované stránky ve Spojených arabských emirátech..

Při hledání služby VPN pro boj s cenzurou záleží na Stealth VPN. Stealth je režim ve službě VPN, který vám umožní být nedetekován. Myslete na standardní VPN jako na někoho, kdo nosí kapuci v CCTV kameře. Jeden by si mohl být vědom jeho přítomnosti, ale nejsou odhaleni. Jakmile Spojené arabské emiráty zjistí, že někdo používá síť VPN, zablokované stránky pro ně stejně nefungují.

A tam má Stealth VPN skutečnou výhodu. Spojuje se s běžným provozem, což znamená, že nikdo není schopen zjistit, že používáte VPN. A to je klíč k otevření blokovaných webů ve Spojených arabských emirátech v roce 2019.

PrivateVPN nabízí Stealth VPN na Amazon Fire, Android, Apple a stolních zařízeních. Je to však také nejlepší VPN pro Netflix, jak určil Comparitech po 5 000 manuálních testech služeb VPN nabízejících nejširší škálu podporovaných serverů. Nabízí také pracovní servery pro nejoblíbenější služby tam. Proč byste takové funkce potřebovali?? Zatímco v určité oblasti může být k dispozici Netflix, různé oblasti mají různé obsahy. Možná vám chybí.

Pokud se chcete dívat na Netflix ve Spojených arabských emirátech, mohlo by se vám to hodit.

To však není všechno, na co se musíte podívat. Určité bezpečnostní funkce jsou důležité, pokud chcete otevřít blokované weby ve Spojených arabských emirátech v roce 2019, aniž byste riskovali vaši bezpečnost.

Bezpečnostní funkce, které VPN potřebuje, aby mohla otevřít blokované weby ve Spojených arabských emirátech v roce 2019

Problémy se službami VPN spočívají v tom, že ve Spojených arabských emirátech jsou nezákonné, když umožňují lidem přístup k zakázanému obsahu, protože přístup k zakázanému obsahu je zločinem. Půjdete do vězení? Pravděpodobně ne. Ale pokud se někdy dostanete do potíží s něčím jiným, bude to zohledněno.

Je lepší být v bezpečí než líto, takže pokud si přejete otevřít blokované stránky ve Spojených arabských emirátech, nezapomeňte se podívat na tyto stránky:

  1. Zapněte ochranu proti úniku IPv6. IPv6 je důležitou součástí VPN a zabezpečení, ale může také únikem znamenat, že může čas od času vystavit vaši IP, což by vás vystavilo vládě Spojených arabských emirátů. PrivateVPN nabízí funkci ochrany proti úniku IPv6, která tomu brání.
  2. Totéž s ochranou proti úniku DNS. Existuje mnohem vyšší riziko vystavení se únikům DNS a stejně jako u úniků IPv6 můžete být vystaveni. PrivateVPN nabízí také funkci DNS Leak Protection.
  3. Zapněte spínač zabíjení. Pokud z jakýchkoli důvodů přestaneme pracovat i s naším 99,98% provozuschopností, váš internet bude vypnut, takže vaše data nebudou vystavena, protože nejste připojeni k VPN. To platí také pro jakékoli jiné důvody, proč nejste připojeni.
  4. Pomocí aplikace Application Guard vypněte aplikace. Pokud přistupujete k aplikaci, ke které přistupujete pouze při použití VPN, a chcete, aby byla aplikace okamžitě vypnuta, pokud VPN nefunguje, tato funkce tak učiní.

Takto lze otevřít blokované weby ve Spojených arabských emirátech v roce 2019

Pokud chcete otevřít blokované weby ve Spojených arabských emirátech, není to těžké. Potřebujete pouze nástroj se správnou ochranou.

Služby VPN se používají po celé planetě, a to nejen k obcházení cenzury, ale také kvůli soukromí a přístupu k plné zábavě, kterou nelze díky geografickým blokům nabídnout kdekoli na planetě. A to je to, co PrivateVPN opravdu pomáhá.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me