Jak odemknout DAZN Italia (bez ohledu na to, kde jste)

Jak odemknout DAZN Italia (bez ohledu na to, kde jste)

Autor: Michael Smolski, 2019-05-02 11:17:13 in Entertainment


Žijete v zemi, kde nefunguje DAZN Italia, a proto hledáte, jak odblokovat DAZN Italia s nadějí, že je to možné? Dobrou zprávou je, že je to možné a naši průvodci pomohli lidem po celé planetě odblokovat italské, kanadské a americké DAZN. Existuje však několik klíčových kroků, které musíte podniknout, pokud chcete odblokovat DAZN Italia bez ohledu na to, kde jste, pokud máte určitou trpělivost.

3 věci, které je třeba udělat pro odblokování společnosti DAZN Italia

 1. Blázni DAZN, aby si myslel, že jste v Itálii.
 2. Vytvořte si účet DAZN Italia.
 3. Přeneste svůj obchod s aplikacemi, aby si myslel, že jste v Itálii.

Klamat DAZN, aby si myslel, že jste v Itálii, abyste odblokovali DAZN Italia (trik, který funguje všude)

Jediná věc, která přiměje DAZN si myslet, že jste v Itálii a že budete pracovat všude, je VPN.

Služby VPN umožňují změnit vaši polohu bez pohybu.

V tomto případě se můžete stát Itálií v očích DAZN, zatímco jste v USA, Německu, Jižní Koreji nebo kdekoli jste.

Klíčem je získat správnou VPN službu, která pracuje s DAZN. Hodně ne. Představovali byste si, že některé z nejpopulárnějších služeb s tisíci serverů podporují DAZN, ale většina ne. A možná to se stane, když se soustředíte spíše na kvantitu než na kvalitu. PrivateVPN nenabízí tisíce serverů, ale nabízí servery, které pracují se službami, které chcete použít, ať už se jedná o italskou Netflix, Hulu mimo USA nebo DAZN Italia..

Pokud vás to zajímá, máme na našem blogu spoustu průvodců, kteří se ponoří do služeb, které jsme schopni odblokovat, ale v tomto případě stačí odblokovat DAZN Italia a společnost PrivateVPN má pro to funkční italský server. Má také kanadský server a sadu amerických serverů, které pracují s DAZN.

Jakmile se připojíte ke správnému severu, DAZN vás pustí dovnitř a budete se moci zaregistrovat a odblokovat DAZN Italia bez ohledu na to, kde jste.

Vytvoření účtu DAZN Italia

Vytvoření účtu DAZN Italia pro odblokování DAZN Italia je docela jednoduché. Není to tak jednoduché, je potřeba italské karty k vytvoření účtu DAZN Italia.

Samozřejmě, pokud jste dříve přišli z Itálie nebo jste tam dříve žili, možná už máte italskou kartu, což pro vás činí relativně jednoduchý krok.

Nemáte italskou kartu? Můžete také použít kanadskou a americkou kartu, pokud se připojíte k kanadskému nebo americkému serveru VPN.

Zde je několik našich návrhů na získání italské karty:

 1. Zeptejte se někoho s italskou kartou, jestli vám může vytvořit účet. Možná někdo, koho znáte, už ho má. Pokud ano, nabídněte jim použití jiné služby výměnou za to, že vám umožní používat DAZN Italia.
 2. Získejte předplacenou kartu vydanou v Itálii. Buď si jednu objednejte online nebo požádejte přítele, který žije v Itálii, aby si ji koupil a poslal vám podrobnosti. Klíčem je mít na to peníze, jinak nebude karta přijata.
 3. Získejte virtuální předplacenou kartu vydanou v Itálii. Tato metoda není vždy úspěšná. To často vede k tomu, že na kartě nemáte žádné prostředky. POTŘEBUJETE FONDY!

Pokud je pro vás snazší získat kanadskou nebo americkou kartu, platí i tyto kroky.

Pokud máte účet DAZN smíchaný s používáním PrivateVPN, umožní vám to odblokovat DAZN Italia, to však platí pouze v případě, že chcete sledovat ze stolního zařízení. Pokud chcete sledovat svůj telefon, tablet nebo Fire TV Stick, pokračujte ve čtení!

Jak odblokovat DAZN Italia na zařízeních Apple

Pokud v App Store hledáte DAZN, nic nenajdete. Důvodem je, že DAZN se zobrazuje pouze v zemích, kde je DAZN k dispozici, i když používáte VPN.

Chcete-li odblokovat DAZN Italia v zařízeních Apple, musíte nejprve změnit umístění vašeho účtu iCloud. Uděláte to však vytvořením nového účtu iCloud se sídlem v Itálii nebo jinak v USA nebo Kanadě.

Důvodem, proč nemůžete změnit pouze polohu svého současného účtu, je to, že pokud tak učiníte, ztratíte vše na svém účtu..

Odhlaste se ze svého aktuálního účtu iCloud a vytvořte si účet se sídlem v Itálii a poté stáhněte DAZN. Takto odblokujete DAZN Italia v iPhone bez ohledu na to, kde jste.

Jak odblokovat DAZN Italia na zařízeních Android

Pokud chcete odemknout DAZN Italia na zařízeních Android bez ohledu na to, kde se nacházíte, tento krok se na zařízeních Android zcela liší.

Na zařízeních se systémem Android je třeba změnit aktuální oblast pomocí aktuálního zařízení. Google to kryje docela dobře.

Samozřejmě změňte svůj region tak, aby byl buď v Itálii, USA nebo Kanadě.

Jak odblokovat DAZN Italia na Amazon Fire TV Stick / Cube

Přestože vám tento průvodce umožní odblokovat DAZN Italia bez ohledu na to, kde se nacházíte, nedovolí vám odblokovat DAZN Italia na všech platformách. Stejně jako ne každá platforma podporuje služby VPN. Například Chromecast a Apple TV.

A tam přichází Amazon Fire TV Stick / Cube jako pravděpodobně nejlepší platforma pro odblokování DAZN Italia na větší obrazovce.

 1. Přejděte na web amazon.com nebo ekvivalentní obchod, který aktuálně používáte.
 2. Klikněte na Spravujte svůj obsah a zařízení.
 3. Změňte svůj region na místo, kde jste zaregistrovali svůj účet DAZN.
 4. Na své Amazon Fire TV Stick stiskněte Nastavení a pak Můj účet.
 5. Zrušit registraci. Nyní se budete muset přihlásit zpět do svého účtu.

V závislosti na obchodě Amazonku, který v současné době používáte, se znění může mírně lišit, ale je také relativně podobné, takže byste měli být schopni to snadno zjistit.

Někdy budete požádáni o poskytnutí karty z oblasti, kterou jste změnili, abyste si mohli ověřit, že jste tam, ale to je ve velmi vzácných případech.

Takto odblokujete DAZN Italia (bez ohledu na to, kde jste)

Zdá se vám tento příspěvek o odblokování DAZN Italia užitečný? PrivateVPN je schopen odemknout mnoho dalších podobných služeb. Připojit se k nám trvá pouze 60 sekund!

Napsal Michael Smolski.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me