Jak odblokovat sociální média v Číně v roce 2019

Jak odblokovat sociální média v Číně v roce 2019

Od PrivateVPN, 2019-03-16 10:23:28 in Travel


Přijedete do Číny. Chcete používat Facebook, chcete používat Instagram a uvědomujete si, že většina sociálních médií v Číně nefunguje. Co děláš? V roce 2019 hledáte, jak v Číně odblokovat sociální média. Až na to, že je to jeden z těch scénářů, ve kterých musíte jednat, než cestujete do Číny, než když se dostanete do Číny, jako by jste byli nešťastní, abyste to nevěděli sociální média v Číně nefungují, možnost, že najdete tento blogový příspěvek, téměř neexistuje, protože Google také nefunguje v Číně.

Proč potřebujete v roce 2019 hledat, jak odblokovat sociální média v Číně?

Pomocí cenzury jde dolů na čínskou vládu.

Ale zatímco v případě, že Google nefunguje v Číně, začalo to s Čínou, která hackla Google v roce 2009, a Čína, která chce, aby Google omezil obsah, což vedlo k tomu, že Google přestal fungovat v Číně, zákaz sociálních médií v Číně je něco, co bylo přímo výběr Číny s jejich Velkým čínským firewallem kvůli tomu, že určité (téměř všechny) platformy nejsou v zájmu Číny.

Pokud by v Číně existovala skupina Facebook o protestu, čínská vláda by se toho nemohla zbavit, pokud se Facebook nerozhodne, že neodpovídá obecným zásadám. Pokud je v Číně zakázán Facebook, což má za následek umístění čínských alternativ v umístění, které dává Číně konečnou moc, kdo vidí co.

Není to však tak jednoduché. Je to mnohem složitější a jde mnohem hlouběji, než to vypadá.

Mohlo by jít dolů k další studené válce, která se objevuje. A ta studená válka je jen o datech. Všechny americké platformy sociálních médií shromažďují data. A tato data lze použít v mnoha různých scénářích, ať už se jedná o reklamu, studie, analýzy, předpovídání a mnoho dalších, přičemž s největší pravděpodobností souhlasíte s tím, že jim dáte celou cestu tím, že se zaregistrujete na těchto platformách.

To jsme mnohokrát řekli kdykoli je něco zdarma, máte sklon platit měnou soukromí.

Pokud Čína pojme všechny tyto americké a neamerické platformy do Číny, nemá přístup k datům. Pokud však Čína má své vlastní platformy, umožňuje jim to přístup k datům, což umožňuje Číně rozvíjet se dobrým i špatným způsobem.

Je to špatné nebo dobré? Záleží. Čína používá některá z těchto údajů velmi dobrými způsoby, jiná, nikoli tak dobrými způsoby, a nakonec má pravomoc omezit to, co vidíte, a v mnoha případech tak činí.

Pokud jste v Číně, máte celkově přístup k sociálním médiím, ne však k sociálním médiím, k nimž byste chtěli mít přístup. Pravděpodobně budete chtít odblokovat sociální média v Číně v roce 2019, protože se jen chcete spojit s přítelem mimo Čínu, když je v Číně, prostřednictvím sociálních médií, která v Číně nejsou k dispozici. A to je to, co vám pomůžeme vyřešit níže.

Jak odblokovat sociální média v Číně v roce 2019

Jediné, co musíte udělat pro odblokování sociálních médií v Číně, není být v Číně. A to můžete udělat pomocí VPN, která vám umožní prakticky opustit Čínu.

Bude fungovat jakékoli místo bez cenzury.

Nicméně žádná VPN nebude fungovat.

Proč? Protože Čína brání VPN službám v práci v Číně ze zřejmých důvodů.

Standardní VPN lze snadno detekovat jako VPN kvůli skutečnosti, že nevypadá jako normální provoz, což vede k tomu, že se webové stránky nenačítají. A tady přichází Stealth VPN.

Technologie Stealth VPN se prolíná s běžným provozem, což vám umožní být nedetekováno, a tak získat přístup k blokovaným webům, pokud jsou připojeny k zemi, která není v Číně..

PrivateVPN je jednou z možná nejen, ale jednou z mála služeb, které přicházejí s technologií Stealth VPN. Je to také nejlepší služba pro sledování Netflixu, protože zatímco jste mimo Čínu s VPN, vám umožní odblokovat sociální média, pokud chcete sledovat americký Netflix v Číně, potřebujete správnou VPN, protože zatímco Čína může detekovat VPN služby, stejně tak může Netflix a ostatní. K tomu potřebujete servery, které pracují s platformami, ke kterým chcete přistupovat.

SoukroméVPN? Podporuje nejvíce Netflix regionů na světě s podporou 21 regionů, více než jakákoli jiná služba, testováno společností Comparitech. American Netflix má největší obsah, ale nemá to všechno, a pokud chcete, aby Netflix měl co největší prospěch, možnost připojení k 21 regionům to umožní. A ano, PrivateVPN také pracuje s Amazon Prime, Hulu, DAZN a mnoha dalšími, o kterých se můžete dozvědět v našich aplikacích, na našem blogu nebo kontaktováním našeho zákaznického servisu.

Může vám VPN v Číně zajistit bezpečí?

Pokud nejste čínským občanem, je vaše pravděpodobnost, že se v Číně ocitnete ve vězení, pokud používáte VPN, relativně nízká, ale chcete to riskovat? A co když jste čínský občan?

To je místo, kde je naprostá bezpečnost rozhodující.

Začíná to tím, že nepoužíváte služby VPN na zařízeních, která nejsou vaše. Nikdy nevíte, jaký druh softwaru je na nich nainstalován, zejména na veřejných zařízeních. Čína dělá neuvěřitelnou práci, pokud jde o AI, a pokusit se použít VPN na veřejném zařízení, ať už je to instalací z USB disku nebo ne, může vést k tomu, že vás chytí.

Pokud jde o služby VPN, ať už důvěřujete PrivateVPN nebo ne, je důležité se podívat na to, co služba, kterou používáte, nabízí.

Máte nejkvalitnější šifrování? PrivateVPN přichází s 2048bitovým šifrováním s AES-256.

Má používaná služba ochranu proti úniku IPv6 a ochranu proti úniku DNS? Tyto druhy netěsností vás mohou vystavit. A co funkce Application Guard a Killswitch, která vypne váš internet a zavře některé aplikace v případě, že vaše VPN nefunguje? Velký VPN by neměla přestat fungovat, ale existuje spousta věcí, které by se neměly stát, to se stalo. Jistota je jistota.

Pokud plánujete v roce 2019 získat v Číně VPN pro odblokování sociálních médií, musíte se na to podívat, bez ohledu na zvolenou službu..

Takto můžete v roce 2019 v Číně odblokovat sociální média

Není těžké odblokovat sociální média v Číně v roce 2019, pokud máte správný nástroj.

SoukroméVPN? Jedná se o VPN, která přichází s technologií Stealth VPN, která vám umožňuje obejít čínský internetový blok, ať už je to na vašem iPhone, Android nebo počítači. Ačkoli funkce, které vás udrží v bezpečí, a které vám umožní odblokovat obsah blokovaný platformami, jako je Netflix.

Pokud plánujete výlet do Číny, na co ještě čekáte? Zaregistrujte se nyní pomocí naší 60sekundové registrace.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me