Jak odblokovat Hulu v Kanadě na iPhone

Jak odblokovat Hulu v Kanadě na iPhone

Autor: Michael Smolski, 2019-11-25 09:15:35 in Entertainment


Chcete na svém iPhone zablokovat Hulu v Kanadě? Hulu je jednou z nejvíce geo-omezených služeb na trhu, což znamená, že i když jste hned vedle USA, nebudete jej moci sledovat bez několika triků, i když některé weby s návnadou mohou naznačovat, že to mění se.

V této příručce vám ukážeme, jak odblokovat Hulu v Kanadě na vašem iPhone od nuly. Většina průvodců vám neřekne, že musíte také vytvořit účet Hulu, což není tak snadné jako vytvoření jakéhokoli jiného účtu. To vše prožíváme.

Kroky k odblokování Hulu v iPhone

Musíte být schopni oklamat Huluovo myšlení, že jste v USA, musíte být schopni vytvořit účet, který vyžaduje americkou kartu, což je cesta kolem, a musíte si stáhnout aplikaci Hulu, která není ' Není k dispozici v kanadském obchodě Apple App Store.

Odblokování Hulu v Kanadě na iPhone od Fooling Hulu

V Kanadě musíte Hulu přimět, aby si myslel, že jste v USA.

K tomu potřebujete VPN, která vám umožní prakticky změnit vaši polohu.

V tomto případě budete v USA, zatímco ve skutečnosti budete v Kanadě. Kromě toho to samo o sobě nestačí. Pokud chcete sledovat Hulu v Kanadě, musíte se také připojit k správnému serveru.

Viz, Hulu je k dispozici pouze v USA, protože má práva na část obsahu, který ukazuje, že bude zobrazen pouze v USA. Mezitím je část vlastního obsahu, část licencována v jiných zemích.

Hulu nedokáže ukázat mnoho svého obsahu mimo USA, pokud to nebylo zrušení dohod nebo zaplacení za zvláštní práva na streamování, což často není možné, protože je již mají jiné společnosti v jiných zemích..

Pokud by Hulu umožnil lidem snadný přístup k jejímu obsahu v Kanadě, používal by je každý, a oni by nepřímo porušovali své smlouvy, což by vedlo k soudním sporům. Koneckonců, kdo nevadí platit 6,99 $ za obsah, který Hulu nabízí?

V důsledku toho má Hulu, stejně jako jiné platformy, opatření, která blokují Hulu v Kanadě, ve většině případů, i když používáte VPN.

SoukroméVPN? Nemá nejvíce serverů na planetě, ale zaměřuje se na kvalitu, která je nezbytná pro odblokování služeb.

Ve skutečnosti PrivateVPN přichází s 7denní bezplatnou zkušební verzí, která nepožaduje ani kartu, abyste si ji mohli vyzkoušet sami.

Jednoduše vyhledejte PrivateVPN ve svém obchodě Apple App Store, stáhněte si jej a připojte se k jednomu ze serverů Hulu..

Hulu má však také další vrstvu ochrany, kterou většina průvodců nezmiňuje.

...Potřeba americké karty.

Vytvoření účtu Hulu v iPhone

Nyní existuje několik způsobů, jak vytvořit účet Hulu na webových stránkách Hulu, ale potřebujete americkou kartu.

Pokud žijete v Kanadě, pravděpodobně máte přítele v USA, zeptejte se jich, možná nabídněte, že za předplatné zaplatíte, a nechte je vytvořit pro vás..

Existuje mnoho způsobů, jak to udělat.

V opačném případě stačí na internetu vyhledat americkou kartu. Některé webové stránky jsou méně bezpečné, ale se správným průzkumem najdete tu správnou službu,

Osobně bychom rádi použili online banku Revolut, která je nyní k dispozici v Kanadě. Revolut z nějakého důvodu pracuje s Hulu a ESPN+.

Nevíme, jestli by tomu tak bylo navždy, protože víte, jestli lidé čtou tyto příspěvky, někdo možná zná někoho, kdo pracuje v jedné z těchto společností, ale Revolut je pravděpodobně nejrychlejší a nejdůvěryhodnější vyzkoušet, protože nabízí virtuální karty a protože máte prakticky přístup ke své kartě dříve, než se dostane k vám.

Je to velmi dobrý způsob, jak získat přístup k Hulu a ESPN + rychle a snadno.

Když se přihlašujete k pokusu o Hulu, ať už používáte jakoukoli kartu, ujistěte se, že na ní jsou nějaké finanční prostředky. Hulu vezme malou částku k ověření, že karta při registraci. Pak to vrátí zpět.

Poté je registrace do Hulu v Kanadě relativně jednoduchá. Je to jako registrace na jakémkoli jiném webu. Nezapomeňte uvést americký PSČ. Můžete vyhledat americký PSČ.

Tyto dva kroky vám umožní sledovat Hulu v Kanadě a mimo Kanadu na vašem iPhone, ale pokud chcete sledovat Hulu, potřebujete také aplikaci Hulu..

Jak získat aplikaci Hulu pro váš iPhone

Chcete-li stáhnout Hulu do svého iPhonu v Kanadě, musíte změnit umístění Apple App Store tak, aby bylo v Kanadě.

  • Přejít na svůj Nastavení.
  • Odhlaste se ze svého účtu iCloud.
  • Vytvořte nový účet s vaší polohou nastavenou na USA.

To vám umožní stáhnout si Hulu do vašeho iPhone.

Ujistěte se, že si vytvořte nový účet, místo aby změnili svou polohu podle svého aktuálního stavu, protože tak ztratíte všechno. Mezitím, pokud máte dva účty, můžete mezi nimi kdykoli přepínat a vše bude stále v telefonu.

Místo toho si můžete stáhnout Google Chrome. To vám umožní zapnout Stolní počítač, což vám umožní používat Hulu na vašem iPhone přímo z webového prohlížeče.

Takto můžete na svém iPhone sledovat Hulu v Kanadě

Bylo to užitečné? Na našem blogu máme mnoho dalších průvodců pro odblokování služeb pomocí služby PrivateVPN.

Vyzkoušejte naši sedmidenní zkušební verzi a přesvědčte se sami, kolik služeb můžete odblokovat.

Napsal Michael Smolski.

Zřeknutí se odpovědnosti:

Ačkoli PrivateVPN spolupracuje s Hulu, nezaručuje, že všechny servery Hulu budou s Hulu vždy spolupracovat. Jak je uvedeno v této příručce, společnost Hulu se snaží zabránit fungování služeb VPN.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me