Jak odblokovat Facebook, když je blokován

Jak odblokovat Facebook, když je blokován

Autor: Michael Smolski, 2018-05-30 09:34:36 in Entertainment


Opustil jsem Facebook před dvěma lety. Existují lidé jako já a pak jsou také lidé, kteří chtějí vědět, jak odblokovat Facebook, když je blokovaný. Zda je jejich Facebook zablokován z důvodu webového filtru ve škole nebo při připojení k mobilnímu operátorovi nebo zda je to kvůli zablokování Facebooku vládou země.

Důvod? Na tom nezáleží. Záleží na tom, že chcete odblokovat Facebook, když je blokován, a že bez ohledu na to, zda je blokováno školou nebo vládou, je to možné.

Co byste měli vědět o Facebooku, než jej odblokujete

Pravděpodobně budete chtít používat Facebook, protože to považujete za skvělý nástroj pro komunikaci. A to je. Ale být si vědom. Facebook má hlavní nedostatky v ochraně osobních údajů, o kterých jsme hovořili dříve. O několik týdnů později Facebook vysvětluje vše lépe.

Ale skutečným důvodem, proč byste měli přemýšlet o tom, zda je pro vás Facebook vhodný, je to Facebook je jako tento velký zdroj zpráv. A zprávy milují být negativní, protože získávají větší trakci. Kromě toho, když sledujete a čtete zprávy, rozhodnete se, že na Facebooku nemáte na výběr, a proto je to skoro 24/7. Havárie letadla. Střelba. Po celou dobu to má velký dopad na váš život.

Pokud budete řešit problémy, přemýšlejte o tom, zda je pro vás Facebook vhodný. Náš blog obsahuje obsah týkající se přístupu k jiným webům, které mohou být ve vaší zemi zablokovány. Možná to pro vás bude lepší. Například telegram.

A pokud ano, je to skvělý nástroj pro komunikaci bez pochyb. Pokud nežijete jako Čína a zbytek vaší rodiny žije ve Spojených státech, protože Facebook je v Číně blokován, takže technologie, která má pomoci s komunikací, je naprosto zbytečná..

Odblokovat Facebook, když je blokováno Ne vládou

Práce, škola, knihovna, váš poskytovatel internetu atd. Pokud chcete odblokovat Facebook, když to vláda neblokuje, je tento proces mnohem hezčí.

Pojďme to vysvětlit.

Aby bylo možné odblokovat Facebook, když je blokováno nikoli vládou, musíte přimět školu nebo poskytovatele internetu nebo cokoli nebo kohokoli, kdo blokuje Facebook nebo jakýkoli web v této věci, aby si mysleli, že k němu nemáte přístup.

Jak to děláš?

Dobře, nemůžete sdělit poskytovatelům internetu, že nemáte přístup na Facebook, ale na jiný web, ale můžete zabránit tomu, aby to, co máte, vypadalo jako nesmysl..

Pokud něco vypadá jako „nesmysl“, pak to není Facebook.

A to je to, co potřebujete.

Facebook nelze zablokovat, pokud nikdo neví, že k němu přistupujete.

A to je to, s čím VPN také známá jako virtuální privátní síť pomáhá.

Stáhnete si klienta PrivateVPN, poté se připojíte k jednomu z našich serverů a vše, co děláte na internetu, je šifrováno 256bitovým šifrováním.

Důvodem, proč je však odblokování Facebooku snazší, pokud jej vláda neblokuje, je to, že se pomocí naší služby můžete připojit k serveru ve vaší zemi. Nabízíme servery na 56 místech, ale nezapomeňte se podívat na seznam, abyste se ujistili, že je v něm vaše země.

Po připojení k serveru ve vaší zemi získáte přístup ke všemu, co je ve vaší zemi k dispozici.

Pokud se ve vaší zemi nepřipojíte k serveru, můžete mít přístup k více či méně obsahu, podle toho, ke kterému serveru se připojujete.

Odblokovat Facebook, když je blokováno vládou

Toto je problém v Číně. Toto je problém v Íránu. A nejen ty.

Pokud chcete odblokovat Facebook, když je blokovaný vládou, musíte se připojit k VPN serveru v zemi, která neblokuje Facebook. A to je velký seznam zemí, takže s tím nebudete mít problém.

Jak již bylo zmíněno dříve, připojení k serveru v jiné zemi vám může zpřístupnit méně obsahu. Ale pokud jde o země, kde je Facebook blokován, téměř určitě vám zpřístupní další obsah.

Jak nainstalovat PrivateVPN?

Kliknete na tlačítko Koupit v pravém horním rohu obrazovky a následuje náš 30sekundový registrační proces, který je dodáván s 30denní politikou vrácení peněz. Pokud pro vás Facebook nefunguje, obdržíte vrácení peněz, pokud o to požádáte do 30 dnů.

Poté, co máte účet, stáhněte si našeho klienta a spojte se s vašimi údaji a poté se připojte k serveru ve vaší zemi nebo mimo vaši zemi v závislosti na tom, kde jste a co nebo kdo blokuje váš přístup na Facebook..

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me