Jak odblokovat blokované stránky v Saúdské Arábii v roce 2019

Jak odblokovat blokované stránky v Saúdské Arábii v roce 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-11 10:16:05 in Travel


Saúdská Arábie by mohla v poslední době odblokovat mnoho webů, ale díky tomu je mnoho webů v Saúdské Arábii stále blokováno. Proto v roce 2019 hledáte „jak odblokovat blokované weby v Saúdské Arábii“. Nejen vám pomůžeme odblokovat blokované weby v Saúdské Arábii, ať už jde o služby nebo zábavu. Pomůžeme vám také zůstat v bezpečí při přístupu na stránky, které nejsou blokovány.

Podívejte se, co se WhatsApp líbí, je nyní v Saúdské Arábii legální. Vláda také uvádí, že WhatsApp je aktivně monitorován, což znamená, že služba může být legální, ale Pokud v jedné z těchto aplikací, které jsou sledovány, uvedete špatnou frázi, můžete mít potíže se zákonem v Saúdské Arábii.


Jak odblokovat blokované stránky v Saúdské Arábii v roce 2019

Pokud jde o odblokování webů v Saúdské Arábii, existuje více než jeden způsob. Otázkou je, zda budete s touto metodou v bezpečí?

Většina metod vás nezachrání v bezpečí.

Dostaneme se k věci. VPN je to, jak to děláte.

VPN je virtuální soukromá síť, která vám umožní být v jiné zemi, aniž byste tam byli. Jediným způsobem, jak odblokovat blokované stránky v Saúdské Arábii, je to, že nejste Saúdská Arábie. Nikdo však neřekl, že musíte odejít.

Ale stejně jako telefony, žádná služba VPN není stejná a některé z nich nejsou pro Saúdskou Arábii tou pravou volbou.

Co je třeba hledat v síti VPN, abyste zůstali v bezpečí při přístupu k blokovaným a odblokovaným webům v Saúdské Arábii v roce 2019

Vyplňujete osobní údaje, abyste se zaregistrovali do služby VPN, která je určena k udržení anonymity? Nezdá se to podezřelé? A dělají to záznamy o obchodech se službami, které vás mohou sledovat zpět? Takto se vystavíte.

Možná problém přeháníme, ale pak se 74letý muž znovu zatkl za domácí víno v zadní části svého auta. Strávil více než rok ve vězení. Naštěstí se osvobodil, ale hodně to nikdy neudělal.

Proto je naprostá bezpečnost nezbytná.

SoukroméVPN nabízí anonymní registraci, a nejde pouze o to, že nebude ukládat protokoly, nemůže to být způsobeno švédskými zákony na ochranu soukromí. A to je rozhodující. Je to jedna věc, která říká, že neděláte nic, ale abyste to mohli zálohovat, to je důležité.

Ale to jsou jen některé z bezpečnostních funkcí, které potřebujete, abyste mohli být bezpeční při odblokování webů v Saúdské Arábii v roce 2019. Zde je zbytek, pokud chcete odblokovat blokované weby v Saúdské Arábii v roce 2019, a to bezpečně:

  • Správné šifrování VPN. Každá VPN nabízí šifrování. Otázka zní, jaký druh? Většina by měla stačit k tomu, aby nikdo nepraskl, ale je lepší být v bezpečí než líto. SoukroméVPN přichází s 2048bitovým šifrováním s AES-256. Nejvyšší úroveň šifrování na spotřebitelském trhu.
  • Ochrana před únikem DNS je nutností! Bez této funkce nemusí být vaše šifrování k ničemu, protože vaše informace mohou přesto uniknout. Ochrana proti úniku DNS tomu zamezí.
  • Důležitá je také ochrana proti úniku IPv6! Vaše IP může někdy uniknout bez ochrany proti úniku IPv6, takže veškerá ochrana je bezcenné.
  • Funkce Guard je funkce, která uzavře některé aplikace v případě, že služba VPN přestane fungovat. To by se nemělo stát. Ale věci, které by se neměly stát, se někdy stávají.
  • Kill Switch zabije váš internet, pokud vaše VPN služba přestane fungovat.
  • StealthVPN je však možná nejdůležitější vlastnost, která má. Technologie Stealth VPN umožňuje prolnutí s běžným provozem, což znamená, že můžete být plně chráněni, protože nikdo neví, že používáte VPN. To není případ standardní VPN, která by saúdskoarabské vládě umožnila vědět, že se VPN používá. A na tom záleží, zatímco zatímco služby VPN nejsou v Saúdské Arábii zakázány, jejich používání pro nezákonné jednání v Saúdské Arábii je. Otázkou je, jak by se Saúdská Arábie nyní stalo, co jste udělali při používání VPN, pokud jste šifrováni? Soudy nemají nejspravedlivější řízení. Je lepší, aby to nikdo nevěděl.


SoukroméVPN přichází se všemi z nich, a pokud chcete odblokovat blokované stránky v Saúdské Arábii v roce 2019, tyto funkce jsou nutností.

Jak odblokovat blokované stránky v Saúdské Arábii, když jde o zábavu

Zábava byla v Saúdské Arábii po dlouhou dobu relativně vzácná. Alespoň pokud jde o digitální obsah. Zákaz kina byl zrušen až po více než 35 letech, ne tak dávno.

Zábava je jedna z věcí, které lidé používají po celou dobu VPN, protože obsah není distribuován rovnoměrně po celé planetě. To znamená, že americký Netflix má největší obsah a že některé další regiony mají také hodně obsahu, jaký nemají rádi Saúdská Arábie. PrivateVPN vám v roce 2019 neumožní pouze odblokování blokovaných webů v Saúdské Arábii. Je to také nejlepší VPN pro Netflix podporující většinu regionů ze všech VPN služeb..

Podporuje také platformy jako DAZN, Hulu, BBC iPlayer a mnoho dalších.

A pokud nevíte, zda podporujeme určitou platformu, zeptejte se našeho oceněného zákaznického servisu!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me