Jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2018

Jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2018

Autor: Michael Smolski, 2018-04-18 14:01:07 in Entertainment


Chcete vědět, jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2018? Správně. Netflix může být nejlepší nejlepší volbou pro zábavu celkově, protože je k dispozici ve mnohem více zemích než jakýkoli jiný film & Platforma pro streamování televizních pořadů, ale Netflix není Hulu. Pokud nebudete sledovat jednu z původních pořadů Netflixu, nebudete s velkou pravděpodobností dlouho sledovat novou epizodu pořadu. Netflix není v Hulu tak skvělý, pokud jde o aktuální informace, ale je mnohem větší, pokud jde o zobrazování věcí po celé planetě, protože Hulu není mimo USA vůbec k dispozici..

Čtete o tom, jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2018, takže Hulu bude také k dispozici vám!

Nejtěžší část, pokud chcete nastavit Hulu v Kanadě

Nastavení typu American Netflix v Kanadě je poměrně snadné. Hulu je ale úplně jiný příběh. Vidět, Pokud chcete získat přístup ke streamovací službě, musíte jednoduše změnit svou polohu. To se dá udělat, aniž bychom ve skutečnosti šli do země, a to ještě později, ale pokud jde o Hulu, to nestačí. A to je nesmírně těžké.

K použití Hulu potřebujete americkou kartu. Nic jiného nebude přijato. A proto je použití Hulu v Kanadě nebo kdekoli neuvěřitelně obtížné.

Existuje však několik způsobů, jak toho dosáhnout. První metoda zahrnuje americké přátele. Pokud znáte někoho, kdo žije v USA, zeptejte se, zda můžete použít jejich kartu. Nebo je raději požádejte, aby vám Hulu nastavili pomocí vaší karty a poté ji vyjmuli. K registraci potřebujete pouze americkou kartu. Později můžete platit prostřednictvím dárkových karet.

Druhá možnost? Chcete-li získat předplacenou kartu z USA. Ať už se tam chystáte na výlet nebo zda si jeden koupíte online. Doporučuje se však výzkum, protože Hulu má sílu blokovat kartu. Jen si uvědomte, že ne každá předplacená karta bude fungovat. Získání fyzické karty pravděpodobně zvyšuje pravděpodobnost, že karta pracuje s Hulu ve srovnání s virtuální kartou, ale virtuální karta může tento proces zrychlit, protože nemusíte tak dlouho čekat..

Nejdůležitější část, pokud chcete nastavit Hulu v Kanadě

Získání karty je nejobtížnějším procesem nastavení Hulu, ale to je důležité pouze pro vytvoření účtu. Váš účet však musí fungovat.

Přinutit Hulu, aby si myslel, že jste v Americe, je nejdůležitější, pokud jde o používání Hulu v Kanadě, jako by si Hulu nemyslel, že jste v USA, nedovolí vám to. Z tohoto důvodu je naše služba rozhodující. Pokud nechcete jít do USA pokaždé, když používáte Hulu, musíte být v USA doslova. To provedete pomocí VPN.

Naše služba se jmenuje PrivateVPN a naše americké servery vám umožní používat Hulu, ale máme také mnoho dalších po celém světě, které vám umožní sledovat podobné BBC, ITV, nadcházející Světový pohár a mnoho dalšího.

Nezapomeňte se však přihlásit do naší zákaznické podpory a zjistit, zda s naší službou funguje cokoli, co chcete použít.

 • Chcete-li získat PrivateVPN, stiskněte tlačítko Koupit v pravé horní části obrazovky a zaregistrujte se pomocí našeho třífázového registračního procesu. Jo a mimochodem, pokud se vám věci nelíbí, máte 30 dní na plné vrácení peněz.
 • Přejděte do části Stáhnout v dolní části naší stránky a stáhněte si správnou verzi svého zařízení.
 • Nakonec jej nainstalujte a otevřete PrivateVPN a připojte se k jednomu z fungujících serverů Hulu.

Právě teď se volají funkční servery Hulu New York 1 a Buffalo. Při procházení službami přesto uvidíte, jaké služby jsou podporovány.

Pravděpodobně byste se na Hulu neměli registrovat, dokud se nepřipojíte k VPN serveru.

Registrační část

Registrace je poměrně jednoduchá, ale je tu jedna věc, kterou byste měli vědět. Během registrace musíte uvést platný americký PSČ. Za tímto účelem vyhledejte na Googlu nějaký druh generátoru PSČ a použijte to, co je pro vás vygenerováno.

Nastavení Hulu v zařízeních Android

Chcete-li nastavit Hulu v Kanadě, aby ji sledovala na vašem smartphonu, musíte také změnit fakturační adresu svého obchodu Play.

 • Chcete-li tak učinit, přejděte na payments.google.com a klikněte na Nastavení.
 • Stiskněte symbol, který vypadá jako tužka vedle vaší aktuální země. Měl by se objevit vyskakovací text s žádostí o vytvoření nového profilu.
 • lis Pokračovat následuje výběr USA jako vaší země a potvrďte ji stisknutím Pokračovat znovu.
 • Pak je třeba zadat americkou adresu s PSČ. Použijte stejnou metodu, jaká byla uvedena při registraci Hulu tak, že na internetu najdete generátor. Většina těchto generátorů vám poskytne adresu.
 • Nakonec jděte na Nastavení následován Aplikace. Najděte obchod Google Play a stiskněte Vynucené zastavení následován Úložný prostor a tlačítko v caps, VYČISTIT DATA.

To vše při připojení k VPN. A pokud to nefunguje. Opakujte mazání dat a vynuťte aplikaci znovu a samozřejmě počkejte několik minut.

Nastavení Hulu na zařízeních iOS

Pokud změníte adresu zařízení Apple, ztratíte své aplikace. Místo toho musíte vytvořit nový účet. Samozřejmě, když jste připojeni k VPN.

 • Chcete-li si vytvořit nový účet, odhlaste se ze svého aktuálního účtu iCloud a přejděte do Nastavení následován iCloud kde uvidíte tlačítko související s vytvořením nového Apple ID.
 • Poté se musíte zaregistrovat. Není to tak jednoduché jako naše registrace u nás, ale měli byste být schopni to udělat bez problémů.
 • Použijte generátor PSČ, pokud budete požádáni, abyste uvedli adresu, jako je zmíněná zmínka o instalaci Hulu na Android.
 • Pro platbu vyberte Žádný. Možná budete muset pro toto hledání generátoru telefonních čísel v USA uvést také americké číslo.
 • Po vytvoření účtu byste měli mít možnost vidět Hulu v App Store. Samozřejmě se můžete připojit ke svému starému účtu iCloud.

To je, jak nastavit Hulu v Kanadě v roce 2018

Chtěli jste vědět, jak nastavit Hulu v Kanadě, jak to děláte. Není to tak těžké, pokud získáte přístup k americké kartě. Pokud tak neučiníte, je to prakticky nemožné. Bylo to před několika lety. Ale vítejte do roku 2018. Jakmile tento problém vyřešíte, je to snadné. Vše, co potřebujete být připojeni, je PrivateVPN, oh a samozřejmě musíte zaplatit své účty Hulu.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me