Jak nastavit Hulu na iPhone mimo USA

Jak nastavit Hulu na iPhone mimo USA

Autor: Michael Smolski, 2019-04-26 16:52:08 in Entertainment


Chcete na svém iPhone sledovat Hulu, ale nejste mimo USA? Samozřejmě, že ano. Hulu je vynikající platformou pro sledování televizních pořadů hned po jejich vyslání, pokud můžete zajistit, aby fungovaly mimo USA. Tento příspěvek vám ukáže, jak nastavit Hulu na iPhone mimo USA, abyste si mohli užít skvělou zábavu bez ohledu na to, kde jste v autobuse v Kanadě nebo v Jižní Koreji.

Pokud chcete vědět, jak přimět Hulu, aby v této věci pracoval ve Velké Británii, Jižní Africe nebo kdekoli jinde, ale nejen na telefonech iPhone, nezapomeňte si prohlédnout naše další příručky.

Ale pokud chcete pouze nastavit Hulu na iPhone mimo USA, je třeba podniknout 3 zásadní kroky.

  1. Vytvoření účtu Hulu pomocí americké karty.
  2. Nabízet Hulu, aby si myslel, že jste v USA.
  3. Stažení aplikace Hulu do vašeho iPhone.


Skutečnost, že jste viděli, že potřebujete americkou kartu pro nastavení Hulu na iPhone mimo USA, možná vás přiměla myslet si, že nastavení Hulu na iPhone bude velmi obtížné. Než kliknete na tlačítko Ano, vyžaduje to určité úsilí, ale tento průvodce jsme rozebrali, aby byl pro vás co nejjednodušší.

Vytvoření účtu Hulu pro nastavení Hulu na iPhone mimo USA

Vytvoření účtu Hulu mimo USA není tak těžké. Samotný proces je docela jednoduchý. Stejně jednoduché jako registrace na jakémkoli jiném webu.

Pokud jde o tento krok, je získání americké karty mimo USA jediným problémem.

Pokud jste někdy četli nějaké průvodce na internetu, uvádějí, že můžete použít dárkovou kartu Hulu, a to je pravda, ale při registraci stále potřebujete americkou kartu.

Naše návrhy na získání americké karty k nastavení Hulu na iPhone mimo USA?

  1. Zeptejte se Američana nebo amerického obyvatele, pokud můžete použít jejich kartu nebo pokud vám mohou vytvořit účet.
  2. Zeptejte se někoho, kdo má účet Hulu, pokud je můžete sdílet. Nabízejí to nějaké výhody. Pokud žijete v Kanadě, můžete jim například nabídnout DAZN.
  3. Získejte předplacenou kartu vydanou v USA. Buď to pro sebe, nebo se zeptejte někoho v USA, zda je můžete doručit jim, nebo si je můžete koupit v obchodě. Klíčem k úspěchu je mít kartu, na které jsou prostředky. Většina z toho selže, a proto se nemohou přihlásit.
  4. Získejte virtuální kartu vydanou v USA. Toto je relativně rychlá metoda s nižší mírou úspěchu. Většinou je to však kvůli nedostatku finančních prostředků na takové kartě. Nezapomeňte mít na své kartě alespoň dolar.

Pokud zjistíte problém s americkými kartami, budete moci nastavit Hulu na iPhone mimo USA.

Účet Hulu pro vás však nemá žádnou hodnotu, pokud nemůžete přimět Hulu, aby si myslel, že váš iPhone je v USA.

Blázen Hulu, aby si myslel, že jste v USA

Hulu bude fungovat pouze v USA. Bez výjimek. A proto to stačí přimět, abyste si mysleli, že jste tam, pokud chcete nastavit Hulu na iPhone mimo USA.

K tomu potřebujete VPN.

Služby VPN umožňují změnit vaši polohu tak, aby byla někde jinde.

V případě Hulu to však není tak snadné jako změnit vaši polohu v USA. Hulu dokáže detekovat používání služeb VPN a zabránit vám v dohledání. K tomu potřebujete službu, která má servery speciálně určené pro Hulu.

A to je nakonec problém se službami VPN. Inzerují tisíce serverů, ale nezaměřují se na kvalitu, a proto většina serverů nepracuje se službami, ke kterým chcete přistupovat..

Čtete to na blogu PrivateVPN, takže si možná myslíte, že jsme neobjektivní, ale pracujeme s Hulu a podporujeme většinu regionů na trhu pro Netflix. Logan o nás musí říci:

Ale zatímco máte účet Hulu a PrivateVPN, je skvělé, pokud chcete nastavit Hulu na iPhone mimo USA nebo kdekoli na to, co potřebujete, musíte mít aplikaci Hulu, protože nemůžete sledovat Hulu z webového prohlížeče na iPhone.

Získání aplikace Hulu pro iPhone

Chcete-li dokončit proces nastavení Hulu na iPhone, musíte si stáhnout aplikaci Hulu, která není dostupná v Apple App Store mimo USA..

Krok ke změně je však docela jednoduchý.

Musíte změnit umístění svého obchodu.

A uděláte to tak, že se odhlásíte ze svého aktuálního účtu iCloud v sekci nastavení a poté vytvoříte nový s vaší polohou nastavenou v USA..

Pokud změníte pouze svou aktuální polohu, ztratíte všechno. Proto je velmi důležité vytvořit nový účet iCloud.

Pokud potřebujete uvést americkou adresu, můžete na Googlu použít libovolného generátoru adres.

Jakmile získáte nový účet, stáhněte si Hulu, a pokud si přejete, přihlaste se zpět do svého starého účtu.

Takto nastavíte Hulu na iPhone mimo USA

Pokud chcete nastavit Hulu na iPhone mimo USA, potřebujete americkou kartu, musíte se připojit k serveru PrivateVPN podporovanému Hulu a musíte si stáhnout aplikaci Hulu..

Není to tak snadné jako změna oblasti Netflix, ale pokud opravdu chcete nastavit Hulu na iPhone, je to možné.

Bylo to užitečné? Máme mnoho dalších průvodců, které pro vás budou na našem blogu užitečné!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me