Jak nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

Jak nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

Autor: Michael Smolski, 2018-10-31 20:39:01 in Entertainment


Deštivý den ve Velké Británii, takže na cestě do hospody se rozhodnete vrátit a zkusit sledovat DAZN doma? Možná máte jiný důvod. V obou případech jste se pokusili použít DAZN a nemůžete získat zprávu, že DAZN není ve Velké Británii k dispozici. Proto jste tady. Chcete-li zjistit, jak nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních.

Dobrou zprávou je, že vám to pomůžeme udělat, abyste mohli sledovat hru, kterou chcete sledovat nyní nebo později, aniž byste se museli obávat nalezení správného proudu nebo bez nutnosti jít ven, když nechcete.

Abychom vám co nejjednodušší nastavili DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních, rozdělíme to na 3 kroky. Blázni DAZN, oklamání obchodu s aplikacemi a vytvoření účtu DAZN

Jo, a pokud najdete tento DAZN příspěvek, máme na našem blogu spoustu dalších!

Oklamat svůj App Store a nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

Pokud plánujete sledování ze svého notebooku nebo počítače, tento krok přeskočte, nepotřebujete pro ně aplikaci DAZN. Můžete se dívat přímo z vašeho webového prohlížeče. To však neplatí jako u Fire TV Stick nebo vašich mobilních zařízení. Aplikace DAZN je k dispozici ke stažení pouze v podporovaných zemích.

Tento krok se liší v závislosti na různých platformách, proto vám ji sestavujeme na základě různých platforem, mimo Chromecast, protože Chromecast s touto metodou nebude fungovat.

Oklamat Apple App Store a nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

V zařízení Apple se musíte nejprve odhlásit z účtu iCloud. Můžete to udělat tím, že jdete do Nastavení a stisknete vaše jméno. Vložte své heslo a odhlaste se. Poté na kartě iCloud v nastavení telefonu vytvořte nový účet.

Důvodem, proč potřebujete vytvořit nový účet, je to, že pokud změníte umístění na svém aktuálním účtu, ztratíte všechno.

Až na to, že je v Kanadě a zároveň poskytuje skutečnou adresu, kterou můžete získat pomocí generátoru adres.

Poté byste měli být schopni nastavit DAZN ve Velké Británii na jakémkoli zařízení, pokud jde o zařízení Apple.

A ano, po stažení DAZN se můžete přihlásit zpět na svůj druhý účet.

Oklamat obchod Google Play a nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

Metoda se zde velmi liší ve srovnání se zařízeními Apple.

Na zařízeních Android nemusíte vytvářet nový účet. Musíte pouze změnit umístění svého obchodu.

  • Chcete-li to udělat, jděte na payments.google.com a klikněte na Nastavení následovaný stiskem Země tab.
  • Nyní vyberte jako svou aktuální polohu Kanadu v Obchodě Play. Samozřejmě použijte skutečnou adresu. K tomu můžete použít generátor náhodných adres.
  • Až s tím skončíte, jděte na Nastavení na vašem zařízení a klikněte na Aplikace kde najdete Google Play obchod. Nezapomeňte kliknout Vynucené zastavení.
  • A konečně, jdi do Úložný prostor a klepnutím na tlačítko se zobrazí velká písmena VYČISTIT DATA.
  • To by vám mělo zpřístupnit DAZN, což vám umožní nastavit DAZN ve Velké Británii na jakémkoli zařízení, pokud jde o Android. A pokud to nefunguje, opakujte poslední dva kroky.

Klamat Amazon Appstore a nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

Chcete-li nastavit DAZN na Fire TV Stick / Cube, přejděte na svém notebooku nebo počítači na Amazon.co.uk. lis Váš účet následován Váš obsah a zařízení.

Zde změňte svou polohu na území Německa. Důvod, proč je třeba změnit na Německo, je ten, že zatímco je v Kanadě podporována služba DAZN, Amazon Appstore pro Fire TV není, takže tam neuvidíte DAZN.

Nezapomeňte uvést skutečnou adresu. K tomu můžete použít generátor adres převzatý od Googlu.

Rovněž budete muset z účtu odebrat platební možnosti. V některých případech budete také muset přidat německou kartu nebo banku. Naštěstí je velmi zatraceně snadné vytvořit virtuální účet. Nebo si například vytvořte účet s N26. Hned po registraci získáte německý bankovní účet.

Až budete hotovi, přejděte na Fire TV Stick a zrušte registraci svého účtu. Můžete to udělat tím, že půjdete Nastavení následován Můj účet, a Amazonský účet. Tam uvidíte možnost Zrušit registraci. Udělejte to a znovu poskytněte své údaje a poté aktivujte Fire TV Stick.

Blázen DAZN k nastavení DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

Získání aplikace DAZN je relativně snadné. Tento? Mírně těžší.

Chcete-li nastavit DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních, musí si DAZN skutečně myslet, že jste v podporované zemi, protože jinak se vám při vstupu na jejich stránky zobrazí zpráva o tom, jak nejste ve správné zemi..

Existuje jen jeden způsob, jak oklamat DAZN.

Vyžaduje to virtuální změnu umístění, což lze provést pomocí sítě VPN, která vám umožní být v jiné zemi, aniž byste tam byli připojením k serveru mimo vaši zemi..

Problém? VÍCE VPN SLUŽEB NEPOUŽÍVAJÍ S DAZNEM.

A to je problém.

Možná už používáte službu VPN a zjistili jste to sami a hledáte fungující.

PrivateVPN má funkční server DAZN v Kanadě, další budou brzy. Pokud se k němu připojíte, budete moci nastavit DAZN ve Velké Británii na jakémkoli zařízení. A všechna zařízení v tomto příspěvku jsou podporována společností PrivateVPN. Stačí stáhnout aplikaci a připojit se. Nemůžeme zde sdílet pracovní server, ale je v Kanadě, a vy to rychle zjistíte!

Vytvoření účtu DAZN k nastavení DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

To by mohl být nejtěžší krok ze všech.

Viz, DAZN přijímá řadu bezpečnostních opatření, aby zajistil, že nemůžete používat DAZN ve špatné zemi kvůli tlaku držitelů práv.

K nastavení DAZN ve Velké Británii potřebujete samozřejmě účet, a proto budete potřebovat kanadskou kartu. A jo. To je problém.

Naše rada? Zeptejte se Kanaďana.

Pokud nemůžete, kupte si předplacenou kartu z Kanady. Nebo použijte virtuální.

Vytvoření účtu DAZN je stejně náročné jako vytvoření účtu Hulu.

Bez podporované karty nebudete moci vytvořit účet DAZN.

Nastavte DAZN ve Velké Británii na všech zařízeních

Pokud chcete nastavit DAZN ve Velké Británii, musíte mít aplikaci, musíte oklamat DAZN, které můžete pomocí PrivateVPN, a co je nejdůležitější, musíte být schopni si založit účet.

Můžeš to udělat? V to doufáme. V opačném případě budete muset pokračovat ve sledování her, které nechcete, na místech, kde nechcete, s lidmi, které se vám nelíbí.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me