Jak na útěk z vězení Fire TV Stick ve Velké Británii

Jak na útěk z vězení Fire TV Stick ve Velké Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-04-11 13:52:36 v Průvodci


Jste nemocní z Fire TV Stick a chcete vědět, jak můžete útěk z Fire Fire Stick ve Velké Británii? Je dobré, že jste nezkoušeli jiné platformy. Jsou mnohem omezenější než Fire TV Stick. S tím řekneme, ukážeme vám, jak můžete útočit na Fire TV Stick ve Velké Británii, abyste jej mohli využít na maximum.!

A je to opravdu jednoduché.

To je, jak můžete útěk z vězení Fire TV Stick ve Velké Británii

 • Jít do Nastavení na vaší Fire TV Stick.
 • Stiskněte tlačítko Moje požární televize.
 • Nyní stiskněte Vývojářské možnosti.
 • Zapnout Aplikace od Unkown Sources a Ladění ADB.
 • Než odejdete do Velké Británie, budete vyzváni k potvrzení vaší volby.

To vám umožní instalovat aplikace z neznámých zdrojů. Nyní si projdeme, jaké aplikace si můžete nainstalovat, jak nainstalovat Kodi a jak úplně útěk z vězení rozbít Fire TV Stick ve Velké Británii, protože možnost stáhnout všechny aplikace vám zatím nedává úplnou svobodu.

A takto si stáhnete libovolnou aplikaci, po které toužíte

Nejprve musíte na Fire Fire Stick vyhledat aplikaci s názvem Downloader. Downloader je aplikace, která vám umožní stahovat na Fire TV Stick. Takto stahujete aplikace na Fire TV Stick, které nepocházejí z Amazon Appstore.

Až to uděláte, vyhledejte aplikaci, kterou chcete stáhnout, koncovkou „.APK“ jako formát Android pro aplikace. Fire TV Stick pracuje na upravené verzi systému Android, takže spouští aplikace pro Android.

Buďte však opatrní. Ne každý zdroj pro stahování aplikací je spolehlivý. Ne každá aplikace je navržena pro práci s Fire TV Stick.

Jak Jailbreak Fire TV Stick ve Velké Británii, pokud jde o Kodi jde

Většina z nich by viděla Kodi jako aplikaci, která vám umožní skutečnou útěk z vězení pomocí Fire TV Stick ve Velké Británii kvůli svobodě, kterou dává. To je důvod, proč většina lidí také hledá způsob, jak dostat Kodi při útěku z vězení Fire Fire Stick ve Velké Británii..

Takto to děláte:

 1. Přejít na kodi.tv.
 2. Stiskněte tlačítko Stažení.
 3. Vybrat Android.
 4. Zkopírujte odkaz do ARMV7A (32 BIT)
 5. otevřeno Downloader a vložte tento odkaz do.
 6. Nakonec jej nainstalujte.

Takto můžete získat nejlepší verzi Kodi a protože je přímo z webu Kodi, také víte, že je bezpečné stáhnout.

To je, jak plně útěk z vězení rozbít Fire TV Stick ve Velké Británii

Je to jedna věc, kterou si můžete stáhnout jakékoli aplikace na Fire TV Stick, ale ve Velké Británii je mnoho aplikací skutečně zablokováno. DAZN nepracuje ve Velké Británii tak, jak je. UK Netflix nenabízí tolik jako American Netflix a je to stejné s Amazon Prime. Jo, a zapomeň na používání Hulu ve Velké Británii.

Největším problémem, pokud jde o přístup bez ohledu na váš region, je váš region. Pokud chcete ve Velké Británii plně ohromit Fire TV Stick, musíte být schopni podvádět jakoukoli aplikaci, kterou používáte, aby si mysleli, že jste pro tuto aplikaci v nejlepším možném regionu..

A tam přichází VPN.

Služby VPN vás nejen chrání, pokud jde o soukromí na internetu, které vás udržují v bezpečí bez ohledu na to, co děláte, ale také vám umožňují změnit vaši polohu bez pohybu o palec.

Pokud používáte VPN, budete moci odblokovat jakoukoli službu tam.

Samozřejmě, že existují určitá omezení.

Pro jednoho, ne každá služba VPN je stejná a ne všichni mají aplikace na Fire TV Stick na prvním místě. Pro dvě ne každá služba nabízí stejné množství umístění serveru. Některé mohou mít 3 umístění, jiné mohou mít stovky, a v tomto případě má PrivateVPN 60. Chcete mít pěknou škálu umístění serveru, protože pouze americké servery vás omezí na odblokování pouze amerického obsahu. Ale také chcete, aby servery, které používáte, pracovaly se službami, které chcete používat.

Podobně jako DAZN se snaží zabránit tomu, aby služby VPN fungovaly, což znamená, že je podporováno pouze několik, přičemž PrivateVPN je součástí této skupiny. Podívejte se, nemusíte používat PrivateVPN, ale tam není moc na výběr, pokud jde o Fire TV Stick, a PrivateVPN prostě náhodou pracuje s Hulu, Amazon Prime, DAZN a mnoha dalšími, o kterých si můžete přečíst na našich blog. Je to proto, že investujeme do kvality nad kvantitou. To je přesně důvod, proč také podporujeme nejvíce regionů Netflix na trhu.

Pokud byste nás chtěli vyzkoušet, musíte se zaregistrovat na našem webu, ale trvá to méně než 60 sekund a umožní vám to plně rozbít Fire Fire Stick ve Velké Británii. Pokud byste chtěli vědět o konkrétní službě, která pracuje se společností PrivateVPN, nezapomeňte se obrátit na naši zákaznickou podporu a mezitím se obraťte na náš blog, kde naleznete další tipy a použití VPN. Ach, a podporujeme 6 zařízení z jednoho účtu, ať už se jedná o váš iPhone, Android nebo stolní zařízení!


Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me