Jak hacknout Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflix

Jak hacknout Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflix

Autor: Michael Smolski, 2019-04-11 13:58:20 in Entertainment


Netflix je skvělá platforma, která může snadno nahradit potřebu televizního předplatného, ​​ale jak velká záleží zcela na tom, kde žijete. Například, Estonsko má pouze asi 15% obsahu Netflix. A přestože 15% obsahu stále nabízí velké množství filmů a pořadů, co když je pořad, který ve vaší zemi nechcete mít k dispozici? V Estonsku je to 75% šance. Totéž platí v mnoha jiných zemích, jako je Saúdská Arábie, Čína, a to je jen několik jmen.

Proč potřebujete hledat, jak hacknout Netflix, abyste odblokovali veškerý obsah Netflix? Proč nemůžete na Netflix hned sledovat všechno?

Nemá práva zobrazovat tento obsah.

Každá země má své vlastní televizní kanály a tyto televizní kanály soutěží o obsah, často si kupují exkluzivní práva k zobrazení určité pořadu nebo filmu v zemi. A to je to, s čím Netflix soutěží, v každé jednotlivé zemi. Jak se má něco ukázat, pokud společnost na to již má výhradní práva? To je jeden z hlavních důvodů, proč existuje tak obrovská nerovnost v obsahu, a proč hledáte způsob, jak hacknout Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflixu..

To je, jak hacknout Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflix

Změní se umístění vašeho účtu Netflix. To je jediná věc, která vás brání v prohlížení veškerého obsahu Netflixu, je vaše poloha. Není třeba amerických karet jako u Hulu, není třeba měnit umístění obchodu s aplikacemi, je to jen jeden krok.

A to vám pomůže bez ohledu na to, kde jste. Dokonce ani USA nemají veškerý obsah dostupný na Netflixu.

Jak hackujete Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflixu? Pomocí VPN.

VPN je virtuální soukromá síť, a ano, použití VPN je plně legální a bezpečné, pokud nejste v zemi s cenzurou. Stejně jako v Číně bylo používání těchto služeb nezákonné. Služby VPN používají miliony lidí na celém světě k tomu, aby zůstali v bezpečí na internetu, ale ve vašem případě vám také umožňují hackovat Netflix nebo jakoukoli jinou službu změnou polohy tak, aby byla na jiném místě..

Existuje však pouze jeden způsob, jak hacknout Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflixu.

Musíte použít PrivateVPN. A to neříkáme jen proto, že chceme, abyste využili naši službu, ale protože PrivateVPN podporuje nejvíce regionů Netflix na trhu s podporou 21 různých regionů na trhu. Pokud hledáte jen americký Netflix, nejsme jediné řešení. Pokud hledáte co nejvíce obsahu, jsme jediným řešením.

Existují služby, které mají mnohem větší počet serverů, ale staráme se spíše o kvalitu našich serverů než o kvantitu. Stovky serverů, které nepracují se službami, které chcete použít, nemají vůbec žádnou cenu a problém s chtít hackovat Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflix je v tom, že Netflix musí kvůli tlaku vyvíjet opatření proti VPN společností, které mají práva na obsah.

Koneckonců, proč by měl někdo platit za televizní předplatné, aby sledoval určitou show, pokud to může získat za levnější u Netflixu??

Ale kvalita neznamená pouze mít servery, které fungují, ale mít servery, které vám umožní sledovat ve vysoké kvalitě. Zde o nás Lars říká:

Na jaká zařízení můžete hacknout Netflix?

Pokud chcete hacknout Netflix k odblokování veškerého obsahu Netflixu, potřebujete VPN. Ale na jakém typu zařízení bude tato metoda fungovat?

Všechna stolní zařízení, zařízení iPhone a zařízení Android, ať už je to váš telefon, nebo podobně jako Fire TV Stick.

Aplikace Chromecast a Apple TV bohužel tuto metodu nepodporují, protože nepodporují služby VPN.

Takto můžete hacknout Netflix, abyste odblokovali veškerý obsah Netflix

Chcete proniknout na jiné platformy než Netflix? Chcete se naučit, jak sledovat BBC iPlayer v zahraničí? Možná chcete sledovat Hulu nebo DAZN? Na našem blogu máme spoustu užitečného obsahu, a přestože se uvedené platformy odblokují obtížněji, PrivateVPN pracuje se všemi z nich.

Jste připraveni vyzkoušet nás, abyste si mohli užít co nejvíce obsahu a nechat své TV předplatné pozadu?

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me