Jak chránit své soukromí online (počítače + telefony)

Jak chránit své soukromí online (počítače + telefony)

Autor: Michael Smolski, 2019-04-26 17:01:16 in Business


Pravda je, že není možné plně chránit vaše soukromí online, protože byste nemuseli mít online přítomnost na prvním místě. Stačí jen únik v některé společnosti, že máte účet se z ničeho nic a vaše osobní údaje mohou být vystaveny. Díky tomu je možné udělat mnoho pro ochranu vašeho soukromí online, protože i když možná nikdy nebudete plně chráněni, můžete eliminovat některé významné hrozby, které vaše soukromí ohrožují..

Používejte dobrá hesla

Díky komplikovaným heslům je život těžký. Vytvoření jedinečných hesel pro každý web, ke kterému se zaregistrujete, život ještě zhoršuje. Ale 86% hesel je již v databázi, ke které mají hackeři přístup. Důvod, proč je číslo tak vysoké? Zatímco má smysl vytvořit pokročilejší heslo, vrací se ke komplikovaným heslům, která ztěžují život.

Statistická tabulka ukazuje, že v roce 2014 2 z 5 lidí buď odcizilo heslo, nabouralo do něj účet, nebo obdrželo zprávu o tom, že někdo přistupoval nebo se pokoušel o přístup k účtu z podezřelého místa. A to dává smysl vzhledem k tomu, že 21% lidí používá hesla starší 10 let.

Pokud chcete chránit své soukromí online, musíte přijít s různými hesly pro různé weby. Díky tomu je ochrana vašeho soukromí mnohem jednodušší, protože pokud má někdo pouze jedno heslo, život hackera je mnohem jednodušší.

Osobně si vytvářím svá hesla kombinováním názvů určitých objektů v mém domě. Šance, že někdo přijde s náhodným řešením, jsou velmi malé.

Přístup pouze k webům HTTPS

HTTPS weby jsou zabezpečené verze webových stránek. Verze HTTP jsou nezabezpečené verze. Většina webů, které by nebyly zabezpečené, jsou například streamingové weby, které zobrazují obsah, který nemohou zobrazovat, nebo které nabízejí aplikace / software, za které byste za normálních okolností museli platit. Pokud opravdu potřebujete používat web HTTP a chcete chránit své soukromí online, je důležité, abyste nezadali žádná hesla ani informace, k nimž byste nechtěli, aby k nim měl kdokoli přístup, protože tyto informace mohou majitelé stránek snadno shromažďovat..

Používejte pouze software

Že důvěřujete

To platí také pro aplikace na mobilních zařízeních, ale ještě více pro stolní zařízení, protože líbí se Windows je neuvěřitelně otevřená platforma, což znamená, že si můžete stáhnout téměř cokoli bez omezení.

V tomto aspektu doporučujeme v mobilních zařízeních stahovat z oficiálních obchodů, protože aplikace ve službách jako je Obchod Google Play jsou velmi dobře přezkoumány oproti stažení souboru .APK..

Pokud jde o stolní počítače, proveďte nejprve svůj výzkum. Obzvláště když je něco zdarma. Často říkáme, že když je něco zdarma, často platíte měnou soukromí.

Použijte VPN

To je nejdůležitější aspekt, na který byste se měli zaměřit, pokud chcete chránit své soukromí online, zatímco pokud jste na špatném místě, můžete mít skvělá hesla, někdo je může zachytit.

A děláte tento proces pro někoho velmi snadným. Stačí, abyste byli vy a někdo jiný připojeni ke stejnému veřejnému Wi-Fi. Ať už v autobuse, ve Starbucks nebo na letišti.

VPN je schopna zašifrovat to, co děláte na internetu, takže nikdo nemůže zachytit, když přijímáte nebo odesíláte data.

SoukroméVPN nabízí 2048bitové šifrování pomocí AES-256, nejvyšší úroveň šifrování na trhu, ale také přichází s takovými funkcemi jako Killswitch, DNS Leak Protection, IPv6 Leak Protection a Application Guard, které zabrání jakémukoli úniku jakéhokoli druhu, který plně ochrání vaše soukromí online v aspektech, kde Služby VPN vás mohou chránit.

PrivateVPN také přichází s technologií Stealth VPN, což je důležité, pokud žijete v zemích s cenzurou. Podívejte se, VPN může být detekována jako VPN, a takoví lidé z Číny mohou blokovat kohokoli v používání internetu při připojení ke standardní VPN. Mezitím Stealth VPN umožňuje prolnutí VPN, a umožňuje tak obejít cenzuru a ještě důležitější je, že vám umožní zůstat v bezpečí na internetu.

Hlavní výhodou používání VPN je to, že některé služby VPN také odkrývají obrovské možnosti, pokud jde o sledování obsahu. Například Hulu nepracuje mimo USA, ale s PrivateVPN můžete Hulu přimět pracovat ve Velké Británii a kdekoli jinde..

Takto můžete chránit své soukromí online

Chcete-li být plně chráněni na internetu, pokud jde o soukromí, ať už v počítači nebo telefonu, je téměř nemožné, s tím řekl, tento příspěvek o tom, jak chránit své soukromí online, minimalizuje nebezpečí, že nebude chráněn na internetu na minimum.

Chcete více tipů na téma, jak chránit své soukromí online, ať už je to prostřednictvím příspěvku jako je tento, příspěvku o tom, zda je Wi-Fi v bezpečí zdarma, nebo o tom, jak odblokovat zábavu ve vaší zemi? Nezapomeňte se podívat na náš blog!

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me