Existuje na internetu stále soukromí v roce 2018?

Stále existuje soukromí na internetu v roce 2018?

By PrivateVPN, 2018-05-03 16:05:22 in Business


"Stále existuje soukromí na internetu v roce 2018?" To je otázka, která bude v letošním roce hodně pokládána. Podívejme se na krátkou časovou osu internetu a soukromí do roku 2018. Čína se pokusila zakázat všechny služby VPN od začátku února tohoto roku. Těsně před tím, než k tomu došlo v roce 2018, Rusko zavedlo zákon, který společnostem VPN přikázal zakázat uživatelům určitých webů v Rusku určité weby. Pokud nevíte, co je to VPN, VPN je virtuální privátní síť, která lidem umožňuje svobodu na internetu. Ale největší událost letos? Facebook. Nebo spíše odhalení skutečnosti, že Facebook odhalil data 87 milionů uživatelů.

Takže na internetu v roce 2018 stále existuje soukromí? Ano i ne. Záleží na tom, co přistupujete a kde jste připojeni k internetu.

Existuje soukromí stále na internetu v roce 2018, kdy dojde na velké platformy jako Facebook?

Víte, proč je Facebook tak skvělý nástroj pro marketing? Jako když zapnete televizi, můžete být babička nebo být sedmileté dítě. Možná byste chtěli koupit auto, nebo byste chtěli koupit kolo. Televizní reklama je většinou loterie. Jistě, můžete určitým způsobem předvídat určitý typ publika na základě toho, co je, ale kromě toho nemáte žádnou kontrolu.

Facebook je skvělý pro marketing, protože můžete oslovit lidi, které chcete oslovit. Žádné loterie jako s televizními reklamami. Jak lze oslovit přesné publikum? Člověk prostě potřebuje vědět, co chce někdo na základě toho, co člověk dělá. Facebook ví, kdo co chce. A to je skvělé pro marketing. Vaše soukromí však kvůli tomu trpí, protože data potřebují vědět, kdo chce.

Ale to byl problém již mnoho let. A to nejen na Facebooku.

Velké platformy sociálních médií potřebují ke spuštění spoustu peněz. Víte, kolik to stojí, aby stovky milionů uživatelů mohli používat službu najednou? A tady mluvíme jen o serverech. Nevadí vývojářům, zákaznickému servisu a lidem, kteří kontrolují, zda obsah odpovídá pokynům. Jo, a pak společnost musí vydělat také peníze, protože to je na konci dne cílem podniků. Pokud nabízíte bezplatnou službu a chcete mít vše, co potřebujete, musíte mít reklamy. Ať už používáte jakoukoli velkou službu, očekávejte, že vaše informace budou převzaty a použity pro reklamy.

Existuje soukromí na internetu v roce 2018, pokud jde o sociální média? Ne. Ale dlouho to nebylo.

Existuje soukromí stále na internetu, když přijde na všechno ostatní poté?

Takže jste si mysleli, že pokud nejste na platformách sociálních médií, že budete mít soukromí na internetu? Nepřesně.

Zatímco Facebook bere vaše data, většina vlád není o nic lepší a ve skutečnosti je mnohem horší než Facebook.

Ve skutečnosti to nejsou jen vlády. Poskytovatelé internetu to mohou také udělat. A nezapomeňte, že operátor Wi-Fi, ke kterému jste připojeni, může také zkontrolovat, co děláte. A nemusíte mít nad tím kontrolu, pokud jde o otevřené sítě. K softwaru je vše, co potřebujete pro přístup k věcem, jako jsou hesla.

Existuje však způsob, jak zůstat chráněni před vládou, poskytovateli internetu a otevřenými sítěmi, které budete používat při každém připojení k Wi-Fi zdarma. Musíte použít VPN, což je virtuální soukromá síť.

Jakmile se připojíte k jednomu, všechno, co děláte, se stane nečitelným pro kohokoli, kdo se k němu pokusí získat přístup, protože to, co děláte, je šifrováno.

Facebook bere vaše data. Tato data však s největší pravděpodobností nejsou tak citlivá jako informace, které od vás může vzít vláda nebo někdo, kdo má na starosti internet v hotelu..

Naše VPN je dodávána s 256bitovým šifrovacím kódem AES s 2048bitovým klíčem DH, což by znamenalo, že by zraňovalo i vládu, kdyby se pokusila tento kód crackovat, pokud jde o peníze. Bylo by to směšně drahé. Mluvíme o bilionech dolarů, které jsou tak drahé. Ujišťujeme vás, že budete v bezpečí. Pokud to nevypnete.

Nastavení je poměrně jednoduché. Stačí kliknout na tlačítko Koupit a projít náš 3-krokový registrační proces následovaný stažením správné verze našeho klienta. Všechny verze našeho klienta najdete na stránce Stáhnout v dolní části našeho webu. Po instalaci našeho klienta poskytněte své údaje a připojte se k serveru podle vašeho výběru. A to je vše. Získáte hodně soukromí, na které jste předtím zmeškali.

Ale jsou společnosti VPN důvěryhodné?

Skvělá otázka. A záleží zcela na společnosti. Nejlepší volbou je jít do společnosti, která není legálně schopna vzít vaše data v souladu se zákony v zemi, ve které má společnost sídlo. V PrivateVPN, i když jsme chtěli použít vaše data, nemůžeme. Švédsko má přísné zákony na ochranu soukromí. Zákon lze brát vážněji než slovo společnosti, že? Koneckonců Facebook tvrdí, že se stará o vaše soukromí.

Další věc, kterou je třeba hledat, jsou smluvní podmínky. Služba VPN společnosti Facebook společnosti Onavo například shromažďuje data. To není přesně to, co služba VPN nemá dělat. Naštěstí vám to říkají zjevným způsobem, ale některé společnosti ne.

Buď opatrný.

Existuje na internetu stále soukromí v roce 2018? Částečně.

Sociální média? To, co děláte, je shromažďováno. Zbytek internetu? Záleží na tom, zda jste šifrováni nebo ne.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me