Do VPN fungují s Netflixem v roce 2019

Do VPN fungují s Netflixem v roce 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-07 22:29:25 in Entertainment


Chcete se dívat na American Netflix v roce 2019? Možná hledáte britskou verzi Netflixu? Nebo možná korejský nebo švédský? Vypadá to, že jste přišli na to, že zatímco americký Netflix může mít mnohem větší knihovnu obsahu, nemá to všechno a že to někdy může znamenat, že vám chybí skvělé televizní pořady a filmy. Služba VPN může pomoci změnit vaši polohu, ale sítě VPN spolupracují s Netflixem v roce 2019? Jednoduše řečeno, ano, ale záleží to na umístění pořadu, službě, kterou používáte pro vaši VPN, a kde jste.

Nejprve si ale promluvíme o tom, proč nemůžete nejprve přistupovat ke knihovně Netflixu, a proto hledáme, zda VPN budou s Netflixem fungovat v roce 2019..

Proč na prvním místě existuje „nerovnost obsahu“ Netflixu

Hledáte pouze práce VPN, které pracují s Netflixem v roce 2019, protože víte, že existuje nerovnost obsahu.

Kromě toho to nemá nic společného s tím, že Netflix nemá rád určité země. Má to co do činění s tím, že obsah je distribuován na základě licencí. S těmi, kteří jsou často exkluzivní v určitém regionu. Nakonec americká síť nepotřebuje práva na film v Německu, pokud tam nemá svůj kanál.

Netflix je platforma, která se změnila tím, že sídlí po celé planetě. Ale to také přináší limity. Některé společnosti v některých zemích mají výhradní práva k určitým pořadům a filmům, což společnosti Netflix znemožňuje zakoupit práva na obsah. To plus skutečnost, že společnosti jako Netflix jsou podporovány daty a údaji, by mohly ukázat, že nebude mít smysl, aby se určitá pořad nebo film zobrazoval v určité zemi..

A tam přicházejí služby VPN.

Otázka spolupráce VPN s Netflixem v roce 2019 je však poměrně komplikovaná. Abychom to vysvětlili, rozdělujeme to do 3 kroků.

Jaké je umístění televizního pořadu nebo filmu, který chcete sledovat?

VPN fungují s Netflixem v roce 2019, ale ne všechny oblasti Netflix jsou podporovány, což znamená, že pokud chcete sledovat britskou Netflix v USA, možná nebudete mít možnost, zatímco zatímco společnost VPN může poskytovat britský server, nemusí fungovat s Netflixem.

Pokud chcete sledovat thajský Netflix, který má 7. sezónu Suits versus většina Netflix zobrazující právě sezónu 6, jaká služba VPN poskytuje fungující server Netflix pro thajskou oblast?

Ve světě, kde se většina služeb VPN zaměřuje na USA a poskytuje co nejvíce serverů, nebude většina služeb VPN mít server, který bude pracovat s Netflixem v jiné zemi než v USA..

Místo toho, abyste hledali co nejvíce serverů, hledejte, kolik serverů společnost podporuje pro určitou platformu a PrivateVPN podporuje nejvíce oblastí Netflix tam.

To by ale nezáleželo na každém. Jednotlivec, který žije v zemi, jako je Švédsko, s malým obsahem Netflixu, bude s americkým serverem pravděpodobně spokojen. Ale pro lidi, kteří hledají co nejvíce obsahu, služba, která nabízí jiná místa, záleží.

Podívejte se na používanou službu VPN

Jakákoli bezplatná síť VPN je pro většinu serverů automaticky automatická, protože můžete mít více než 200 serverů, ale společnosti jako Netflix vědí, že služby VPN existují a mají nejvíce uživatelů, a lze je také snadno zrušit..

Pokud budete mít štěstí, můžete získat bezplatný americký server pro práci s Netflixem, ale pak je tu otázka rychlosti, protože se ptáte, aby VPN fungovaly s Netflixem v roce 2019, a 2019 je éra, kdy 35% televizních stanic v USA bude ve 4K, a problém s bezplatnými službami VPN a dokonce i některými placenými je, že si kupují svou internetovou kapacitu z hostingových webů, což vede k mnohem pomalejším internetovým rychlostem, než kdyby se kupovali přímo od poskytovatelů IP tranzitu.

Kde sídlíte?

V roce 2019 jste požádali, aby VPN fungovaly s Netflixem? Ano, ale větším problémem pro vás může být vláda. Samozřejmě v závislosti na vaší poloze.

Můžete zapomenout na Netflix ve většině zemí s cenzurou, a pokud má země zákazy VPN, je pravděpodobné, že vaše VPN nebude v této zemi fungovat..

Pokud nepoužíváte technologii Stealth VPN.

Technologie Stealth VPN umožňuje vaší síti VPN prolnout se s internetovým provozem do bodu, kdy nikdo nedokáže zjistit, že je používána.


Pokud chcete sledovat Netflix v zemích, jako je Čína, VPN je pro vás životně důležitá.

A PrivateVPN nejde jen s tím. Podporuje ji také na Amazon Fire TV Stick, kde si můžete Netflix těšit nejvíce.

Do VPN fungují s Netflixem v roce 2019?

Pokud vás zajímá, jak VPN fungují s Netflixem v roce 2019, tak ano, ale v závislosti na vašich potřebách a umístění bude správná VPN služba založena na vašich potřebách, nebo můžete získat pouze vše, co potřebujete, pomocí PrivateVPN, abyste si mohli užívat všechny Netflix, ale také DAZN a Hulu, a všechny ostatní platformy, které PrivateVPN podporuje.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me