Disney Plus přichází do Austrálie v roce 2019 (a co dělat, dokud se to nestane)

Disney Plus přichází do Austrálie v roce 2019 (a co dělat, dokud se to nestane)

Autor: Michael Smolski, 2019-08-26 14:04:00 in Entertainment


Slyšel jste o Disney Plus a byl nadšený? Je těžké to neudělat. Zejména s ohledem na to, že Disney právě 12. listopadu uzavřela dohodu o Disney +, Hulu a ESPN + ve výši 12,99 $. Kromě toho, stejně jako Hulu není v Austrálii, ani Disney Plus, přináší otázku, zda Disney Plus přijde do Austrálie v roce 2019 nebo vůbec a co můžete prozatím udělat.

Odpověď je Disney plus přijíždí do Austrálie v roce 2019...

To není. Ne v roce 2019.

Teď v současné době není dostatek dat kolem vydání Disney Plus a určitě nechceme vytvářet spekulace, ale pokud se chceme podívat na to, co lidé v Disneyu říkali na základě Disneyho pohybů v posledních několika letech , můžete snadno předpokládat, že Disney Plus přijde do Austrálie někdy v budoucnosti.

I když to určitě není první v řadě.

Kanada a Velká Británie budou po USA pravděpodobně více než pravděpodobné cílové trhy.

Možná si budete myslet, že pokud se Hulu k tomu nikdy nedostane do Austrálie nebo kdekoli jinde mínus Japonsko, jak to Disney + dovede.

A abychom na to odpověděli, musíme se ponořit do strategií těchto platforem spolu s jejich omezeními.

Hulu? Cílelo se na obrovský americký trh poskytováním kvality nad kvantitou, jako to děláme tady. Jako výsledek, Hulu byl schopný poskytovat špičkové pořady den poté, co oni vysílali, ale byl schopný jen tak dělat v USA.

Proč? Náklady na práva na obsah. A čím více zemí chcete něco ukázat, tím více to stojí.

Proto se Hulu a mnoho dalších platforem, jako je DAZN, nikdy nedostalo do Austrálie.

Disney Plus? Vlastní veškerý svůj obsah. Jako všechno. Vlastní Marvel, vlastní jako Fox 21. století s Fox 20. století, National Geographic, Fox a zároveň vlastní Lucasfilm. A samozřejmě Disney vlastní Disneyho.

To Disneyovi dává všechna práva na jejich obsah po celém světě. Pokud jste přemýšleli, že Disney Plus přichází do Austrálie a měl pochybnosti, to je důvod, proč byste neměli. Disney Plus nebude mít žádné problémy s právy související s nutností přeplatit obsah v jiných zemích. Teoreticky se proto může začít v Austrálii, kdykoli je to připraveno.

Proč právě Disney Plus nepřijde do Austrálie hned?

Disney chce soustředit své úsilí na to, aby byl v USA co nejúspěšnější, jak je to nezbytné pro budoucnost Disney Plus. Ale také proto, že Disney má podepsané smlouvy s jinými zeměmi.

Pokud by Disney vlastnil veškerý svůj obsah, aniž by měl streamingovou platformu, stovky milionů ročně by ztratila práva na streamování. To je důvod, proč Disney na velmi dlouhou dobu podepisovala smlouvy s rády Netflixu a mnoha dalších. To umožnilo těmto platformám sledovat filmy jako Disney nebo Marvel a zároveň vydělat Disneymu spoustu peněz.

Než společnost Disney Plus dorazí do Austrálie, musí vypršet platnost všech smluv týkajících se jakéhokoli obsahu, který Disney vlastní. Jakmile to všichni udělají, otevírá se to pro Disneyho start v Austrálii za předpokladu, že jejich americký start bude podle plánu.

Přestože Disney Plus nemusí být v současné době v Austrálii k dispozici, existuje způsob, jak to bez ohledu na to fungovat.

A oh, zmínili jsme se, že Disney nyní vlastní i Hulu? Proto budou nabízet balíček Disney + Hulu + ESPN +.

Můžete očekávat, že Hulu přijde do Austrálie, pokud ji Disney vlastní?

S Hulu původní strategií, ne.

S Disneyho strategií? Pravděpodobnější než kdy jindy.

Možná ne tak rychle jako Disney Plus, ale existuje větší šance, že se to stane než kdy předtím.

Jak získat Disney Plus v Austrálii před oficiálním vyjetím

Disney Plus v Austrálii? Může to přijít na konci roku 2019 nebo v polovině roku 2020. Dokud Disney neoznámí oficiální datum zahájení, bude to všechno jen spekulace.

Ale pokud oklamete Disneyho Plus, aby si myslel, že jste v USA, budete si moci okamžitě sledovat Disney Plus, bez ohledu na to, kde jste.

Jak to děláš? Pomocí VPN. VPN, která pracuje s Disney Plus.

Jako naše služba PrivateVPN, kterou můžete vyzkoušet bez rizika. Stačí se zaregistrovat, připojit se ke správnému serveru a budete moci používat Disney Plus v Austrálii. Za předpokladu, že Disney Plus je v USA v okamžiku, kdy to čtete. Momentálně to tak není.

Ale pokud jste tady a Disney Plus ještě není venku, PrivateVPN pomáhá odblokovat Hulu, DAZN, Netflix a Amazon Prime, abychom jmenovali alespoň některé.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me