Co je třeba vědět před použitím služby VPN v roce 2018

Co je třeba vědět před použitím služby VPN v roce 2018

Autor: Michael Smolski, 2018-03-01 14:01:15 ve službě VPN


Zaregistrujte se. Nainstalujete to. Samozřejmě to zapnete. VÝLOŽNÍK. Jste v bezpečí. Jsi volný. Až na to, že to tak není vždy. Nejste vždy svobodní a určitě nejste vždy v bezpečí. Před použitím sítě VPN je třeba něco vědět, jinak vám možná chybí zabezpečení. Ať už je to kvůli vašemu nedostatku znalostí nebo kvůli společnosti, kterou používáte.

Pokud opravdu chcete zůstat v bezpečí, musíte je používat neustále

Někteří lidé používají VPN pouze k připojení například k americkému serveru, aby sledovali své oblíbené pořady, které jsou k dispozici tam, ale nikoli ve Velké Británii. Pokud jde o bezpečnost, někteří lidé používají, aby zůstali v bezpečí ve Starbucks.

Ale je tu mylná představa, že pokud používáte VPN, když ji potřebujete, budete v pořádku. To není pravda. Zapnutí sítě VPN, aby něco platilo a skrývalo vaše informace, je skvělé, ale PrivateVPN 256bitové šifrování s 2048bitovým klíčem DH, které by prasklo biliony dolarů, pro vás vůbec není užitečné, pokud po provedení platby vypnete síť VPN, zatímco v této síti Starbucks.. Někdo může pomocí jednoduchého softwaru zjistit vaše hesla jen proto, že jste ve stejné síti. Mohlo by to být heslo k vašemu PayPal. Šifrování je skvělé, ale jakmile se ho zbavíte, riskujete to, co jste šifrovali.

Toto je jedna z nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět před použitím VPN.

Pokud otevřete svého PrivateVPN klienta a stisknete Pokročilý následován PŘIPOJENÍ, uvidíte spoustu možností. Jsou zde chráněna všechna data před únikem v nepravděpodobném případě, že vaše VPN přestane fungovat.

Buďte opatrní, protože ne každá společnost poskytuje zabezpečení, které by měla VPN

Hlavním účelem virtuální soukromé sítě je, aby byla soukromá. Mnoho společností se toho nedrží. To se děje zejména u bezplatných společností VPN. Mají tendenci dosahovat svých zisků prodejem zákaznických dat. Účelem použití VPN je poskytnout vám zabezpečení. Jste jediný člověk, který chtěl vědět, co děláte. Přesto tomu tak není vždy.

Onavo je společnost ve vlastnictví Facebooku, která nabízí bezplatnou službu VPN. Ale tato služba může také „sbírejte mobilní datový provoz.„Toto“ nám pomáhá vylepšovat a provozovat službu Onavo analýzou vašeho používání webových stránek, aplikací a dat. Protože jsme součástí Facebooku, používáme také tyto informace ke zlepšování produktů a služeb Facebooku, získávání informací o produktech a službách, které lidé ocení, a získání lepších zkušeností.

To je vše, co skutečná VPN nedělá. Jistě, možná jste nějakým způsobem chráněni, ale data se o vás stále shromažďují a poté se používají. To není to, co VPN má dělat. Záměrem je přesně tomu zabránit šifrováním dat, aby k nim nikdo neměl přístup.

Ne všechny společnosti se opravdu zajímají o vaši bezpečnost. Toto je jedna z věcí, které byste měli vědět před použitím VPN. Buď opatrný. Zejména s bezplatnými službami VPN.

Vzhledem k švédským zákonům o ochraně soukromí neexistují žádné dopravní záznamy, které by vlády měly zabavit. V PrivateVPN nevíme, co děláte. A upřímně řečeno, nechceme.

VPN nezpomaluje váš internet

To je jedna z těch věcí, které byste měli vědět před použitím VPN, o které si lidé myslí, že vědí. Mnoho lidí předpokládá, že VPN zpomaluje váš internet. Není pravda. Vlastně to zopakujme. Dobrá služba VPN ne.

Nyní samozřejmě VPN nikdy nezvýší rychlost vašeho připojení. Nemůže být rychlejší než váš současný internet. Ale zároveň, pokud váš internetový poskytovatel používá omezení rychlosti, pak při připojení k VPN můžete skutečně zažít vyšší rychlosti.

Kromě toho to většinou závisí na tom, kolik serverů má společnost, ale také na latenci. Latence je doba potřebná k tomu, aby se balík dat dostal z vašeho zařízení na serverové umístění vaší VPN. Čím dále je server od vás, tím pomalejší připojení.

Proto je důležitá internetová kapacita zakoupená vaší službou VPN. PrivateVPN nakupuje svou internetovou kapacitu přímo od poskytovatele IP přenosu spíše než od hostitelské společnosti, kterou většina společností dělá (což také do určité míry děláme), což má za následek vyšší latenci a tím pomalejší spojení.

Dobrá služba VPN nezpomalí váš internet, ale také nezrychlí váš současný internet, pokud váš poskytovatel internetu není zapojen do omezení rychlosti.

Zde je obrázek testů provedených na speedtest.net.

Vyšší rychlost stahování je bez připojení VPN, ale je vyšší pouze o 3 MB. Není tam žádný rozdíl.

To jsou věci, které byste měli vědět před použitím VPN

Zabezpečení není vždy zajištěno. Také to musí být stálé. A pokud používáte správnou službu, nezpomalí váš internet.

Naše služba? Buď to soudce sám. Při registraci máte 30denní záruku vrácení peněz. Klikněte na tlačítko Koupit a jedná se o třífázový registrační proces. Poté si stáhněte našeho klienta tak, že jdete do dolní části naší stránky a kliknete na tlačítko Stáhnout, nainstalujete jej, otevřete a máte dobré jít.

Napsal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me