Bezpečně sledujte BBC iPlayer kdekoli na světě – bez vyrovnávací paměti nebo geobloku


Užijte si rychlé, bezpečné a soukromé připojení, abyste mohli streamovat své oblíbené pořady BBC. Jakékoli místo. Jakékoli zařízení.

Získejte plně vyhrazenou VPN pro BBC iPlayer a obejděte frustrující omezení umístění a omezení rychlosti. Neexistuje žádné riziko pro váš účet a můžete si vychutnat celý britský katalog v křišťálově čistém HD, jako byste byli doma.

Vyzkoušel jsem další VPN, nefungovaly…

Mnoho dalších poskytovatelů VPN nenabízejí plně zabezpečené britské IP adresy. Význam BBC iPlayer může zjistit, odkud streamujete. Ne s 2048bitovými servery PrivateVPN na vojenské úrovni Londýn a Manchester. Jste plně privatizováni! Jiné služby VPN vám také neřeknou, abyste vymazali soubory cookie prohlížeče nebo aby se streamovali v anonymním režimu v prohlížeči Chrome / Firefox - takže vám to řekneme. Vždy byste to měli dělat, bez ohledu na to, kterou VPN používáte. .

Zde je malý seznam přehlídek iPlayeru blokováno mimo Spojené království:

 • Eastenders
 • Modrá planeta
 • Sherlock
 • Dr.
 • Masterchef
 • Oběť
 • Dračí doupě
 • Top Gear
 • Mladí pachatelé
 • Vedlejší
 • Shetlandy
 • a stovky kvalitnějších televizních pořadů…

Geoblocking způsobuje, že vám uniká veškerá vaše oblíbená zábava.

Proč nemůžu sledovat iPlayer z Velké Británie?

BBC iPlayer má pouze správné smlouvy o licencování obsahu pro streamování ve Velké Británii. To je škoda, protože platba za platnou televizní licenci v zásadě platí za přístup k obsahu BBC doma. Co když se přestěhujete do zahraničí nebo na dovolenou? Dokud se nevrátíte, museli byste se obejít bez všech svých oblíbených televizních pořadů.

Ne s PrivateVPN. Díky našim specializovaným umístěním VPN v Londýn a Manchester, můžete přistupovat ke svým oblíbeným pořadům, živým sportovním zápasům, zpravodajským kanálům a dalším prostřednictvím našich IP adres ve Velké Británii. Když se připojíte k našim vyhrazeným umístěním VPN BBC iPlayer VPN, jako byste nikdy neopustili domov. To znamená, že můžete rychle a soukromě streamovat odkudkoli pomocí notebooku, telefonu nebo tabletu.

Proto jsme vytvořili PrivateVPN

S VPN VPN pro iPlayer vytvořenou na míru pro PrivateVPN můžete snadno obejít geobloky obsahu jediným kliknutím, streamovat nejnovější pořady v HD bez vyrovnávací paměti a nikdy se nemusíte bát blokovaných nebo označených účtů, když cestujete.

 • Přístup k internetu PLNÝ UK katalog obsahu iPlayeru, jakmile se zaregistrujete
 • Užij si své oblíbené BBC pořady zatímco v zahraničí
 • Streamujte v HD bez vyrovnávací paměti kvůli naší neomezené šířce pásma
 • Streamujte z jakéhokoli notebooku, tabletu nebo mobilního zařízení pomocí naší jedinečné aplikace
 • Použijte jakýkoli veřejné nebo soukromé wifi v zahraničí, aniž byste obětovali bezpečnost svého účtu
 • Zůstat bezpečný a spolehlivý s našimi vojenskými šifrovanými servery

a mnohem, mnohem více...

Podívejte se, co ostatní uživatelé iPlayeru říkají o PrivateVPN

Po úspěšném šifrování 15 000 terabajtů dat, vedení záznamu 99,98% dostupnosti a odemknout tisíce účtů iPlayeru, není divu, že se naši uživatelé drží u PrivateVPN několik let, a to i poté, co vyzkoušeli jiné poskytovatele!

Podívejte se, co naši uživatelé říkají o PrivateVPN:

Bonnie Soderqvist

★★★★★

Tuto VPN absolutně milujte

Toto je velmi dobrá privátní VPN a já se znovu přihlásím. Zákaznický servis je přátelský a vstřícný. Líbí se mi, že mohu změnit oblasti, ve kterých uvádím nové číslo IP, a mám pocit, že všechno, co dělám nebo co čtu, není vždy sledováno. Nedělám špatné věci a nedívám se na nemorální stránky, ale to, co dělám, nikdo není.

Přečíst celou recenzi

Anonymní

★★★★★

PrivateVPN je vrcholem hodnoty a výkonu.

"PrivateVPN pokaždé pro mě dobře fungovalo. To mi umožnilo obejít blokovaný web. Jiné VPN selhalo! Moje zkušenost s používáním PrivateVPN byla 100%.

U ostatních sítí VPN se nepodařilo odblokovat weby nebo se nepodařilo udržet jejich servery online a selhalo bez varování nebo zobrazení uživatelské obrazovky. Pokud se server VPN z jakéhokoli důvodu přepne do režimu offline, musí o něm uživatel vědět !"

Přečíst celou recenzi

Dave

★★★★★

Nápověda od PVPN

"Nemohu zavinit pomoc a zálohu z PVPN. Byli rychle reagovat na jakékoli problémy, ne že jich bylo mnoho. Mohu doporučit příteli o PVPN a předat to přátelům.
Děkuji"

Přečíst celou recenzi

Vaše časté dotazy

+ IPlayer nezačal omezovat uživatele VPN ze zámoří?

Jak uvedli, ano. Ale to bylo jen tvrzení vytvořeno proto, aby potěšilo své poskytovatele obsahu, kteří cítili, že jejich pořady byly prohlíženy bez správných licenčních smluv (jde o peníze). Ve skutečnosti má iPlayer v žádném případě sledovat tisíce VPN, které se připojují z celého světa.

PrivateVPN má 4 ultra-zabezpečené britské servery, ze kterých si můžete vybírat, což zajistí, že budete moci co nejlépe využít svůj iPlayer v zahraničí.

+ Přeruší mé přerušení výpadky?

Měli jsme rekordní rekord 99,98% dostupnosti od uvedení na trh v roce 2008 proto naši zákazníci milují technologii PrivateVPN pro iPlayer!

+ Bude snižování rychlosti znamenat streamování nebo ukládání do vyrovnávací paměti nízké kvality?

Na rozdíl od mnoha služeb VPN nakupujeme naši internetovou kapacitu přímo od poskytovatelů přenosu IP. To ve spojení s našimi vysoce kvalitními síťovými servery (HQN) znamená, že nezažijete výrazné snížení rychlosti.

Mnoho poskytovatelů Internetu ve skutečnosti používá Speed ​​Throttling ke zpomalení vašeho připojení v závislosti na vašich aktivitách. Použití VPN obchází toto omezení, protože poskytovatelé internetových služeb nevidí vaše aktivity, takže někteří uživatelé skutečně zažívají zvýšil rychlost internetu a lepší streamování.

+ Mohu sledovat BBC iPlayer z jakéhokoli zařízení?

Ano, podporujeme nejpopulárnější zařízení:

 • Laptop and Desktop - Použijte naši aplikaci PrivateVPN pro Windows / Mac / Linux
 • Smartphone a tablet - Použijte naši aplikaci PrivateVPN pro iOS a Android
 • Pro Apple TV - použijte směrovač VPN

+ Je můj účet iPlayer opravdu bezpečný?

Technicky budou systémy BBC oklamány, aby si myslely, že jste stále ve Velké Británii, takže nebudou mít důvod k podezření. Naše šifrování na vojenské úrovni nebylo od zavedení v roce 2008 nikdy ohroženo. Zkrátka ano, váš účet je v bezpečí.

+ Co když změním názor a chci vrátit peníze?

Níže máme skvělou záruční nabídku...

Bezpečně sledujte BBC iPlayer kdekoli na světě - bez vyrovnávací paměti nebo geobloku

Máte plnou 30denní záruku vrácení peněz!

Pokud vám PrivateVPN nedovolí v zahraničí okamžitý přístup k iPlayeru, dodržujeme naše vysokorychlostní standardy a požadavky na geodomykání, vrátíme vám každý poslední cent! Nemusíte se rozhodovat pro finále právě teď. Vyzkoušejte nás bez rizika...

Jednoduše vyzkoušejte PrivateVPN na 30 dní a rozhodněte se, zda si chcete na konci ponechat svůj přístup k BBC iPlayeru. Je tu absolutně nulové riziko.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me